لندن شوالیه: در زمان به عقب — مه 14

این بخشی از یک سری در حال انجام است که در آن ما با نگاه کردن به لحظات شگفت انگیز در لندن شوالیه تاریخ است. هر روز ما به شما یک حافظه جدید که منجر به سالگرد این تیم یادبود جام قهرمانی در سال 2005 و 2016.

“تاریخ و زمان آخرین دقیقه از بازی در این دوره است.”

اعلام شده است و مراسم در هاکی بازی برای تا زمانی که هر کسی می تواند به یاد داشته باشید.

آن می تواند به دور بماند در یک فوران چاه نفت و یا آن را می تواند به افزایش تنش در تنگ بازی.

در 14 ماه مه سال 2005 در چه نامیده می شد و سپس جان Labatt مرکز (در حال حاضر Budweiser باغ) نهایی “تاریخ و زمان آخرین دقیقه از بازی اعلام” ممکن است باعث بزرگ عجله از هیجان تا به حال ساختمان بوده است نه دادن در پایه و اساس آن در حال حاضر.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: لندن شوالیه: در زمان به عقب — May 13

در 40 سال از حق رای دادن خود را از وجود طرفداران لندن شوالیه احساس بسیار کمی تعلیق آنها به عنوان شمارش پایین باقی مانده در دقیقه 5 بازی از لیگ هاکی انتاریو سری مسابقات قهرمانی برابر اتاوا 67 است.

لندن Bryan رادنی کرده شوالیه به یک 4-1 سرب از طریق 40 دقیقه به یک جفت از گل در مقابل تیم سابق خود. یکی دیگر از لندن بومی علامت Mancari کردم یکی برای اتاوا به تشدید شکاف در 4-2 در دوره سه اما پس از غارت Schremp و دنی Fritsche به اهداف به ثمر رساند در عرض پنج دقیقه span پایان بازی و اولین مسابقات قهرمانی لیگ برای لندن شد و نتیجه گیری.

برای طرفداران که به دنبال تیم برای دهه لحظه ای بود سورئال. آن را مانند آنها نمی تواند صبر کنید برای نهایی شمارش معکوس است که تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

با دو دقیقه باقی مانده و هیچ خبر و یا رویداد مهم در حال وقوع روی یخ کل جمعیت افزایش یافت و به پای خود را در یک صدای صفیر از انرژی است که تنها می توان با کسانی که یک بخشی از آن است.

این تیم که تا به حال ایفا 86 فصل به طور منظم و در بازی حذفی به آن نقطه و رفته بود 75-9-2; که آغاز سال در کانادا هاکی در لیگ برتر 31-بازی بدون شکست خط; و که یک روز خواهد بود به نام “تیم قرن” بود و عنوان آن است.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ادامه مطلب: لندن شوالیه: در زمان به عقب — مه 12

عجیب آن سخت بود قهرمانی به درک دلیل آن نبود پایان راه برای شوالیه. به عنوان یادبود جام حذفی میزبان آنها انتظار می رود به ماندن در این معجزه آسا اجرای راست به پایان است.

پانسمان و اتاق پر شده بود با ترکیبی از رفعت و امداد.

شوالیه شده بود گل نشسته سوالات و برخی از روزنامه های کارتونی که تعجب که آیا آنها می تواند به یادبود جام را از طریق “درب جلو.”

یادبود جام حذفی میزبان تیم داده شده است به صورت خودکار اسکله در این مسابقات است. فرقی نمی کند که میزبان برنده خود را در مسابقات قهرمانی لیگ را از دست میدهد و در دور اول و یا نتواند برگشتی به طور کامل آنها شرکت خواهد کرد و باید فقط به عنوان یک شانس برنده شدن عمده junior هاکی بزرگترین جایزه به عنوان هر یک از دیگر سه تیم آنها مقابل.

آن را به معنای بسیار به شوالیه بازیکنان برای به دست آوردن راه خود را وجود دارد.

ادامه مطلب: لندن شوالیه: در زمان به عقب — مه 11 (قسمت 2)

هسته اصلی این تیم می دانستم که آنچه در آن بود به پرواز در آمد. آنها از دست داده بود به گوئلف طوفان سال قبل در هفت بازی در یک کنفرانس قهرمانی سری برجسته که دو تا از بهترین تیم ها در لیگ هاکی انتاریو. بعد از لبه های گذشته لندن طوفان cruised از طریق فینال و در ادامه به نمایندگی از OHL در یادبود مسابقات جام در Kelowna, B. C.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

بزرگترین موجی از رضایت در 14 ماه مه سال 2005 ممکن است مناسب در داخل درب به لندن, اتاق پانسمان. که در آن مربیان اتاق شد.

داخل اتاق که شد علامت و دیل شکارچی و بقیه از کارکنان خود را.

آن را به حال شده است پنج سال پس از شکارچیان موافقت کرده بود برای خرید لندن حق رای دادن. آنها به ارث برده یک تیم که فهرستی بود و نزدیک به یک باشگاه گسترش نسبت به یک قهرمانی و یک.

ادامه مطلب: لندن شوالیه: در زمان به عقب — مه 11 (قسمت 1)

در آن زمان آنها بازی را از یک ساختمان بود که به شدت نیاز به تعمیر. هنگامی که آن را بارید آنها mopped. هنگامی که آنها به پایان رسید تصفیوی آنها تبدیل توجه خود را به ساختمان شوالیه به آنچه که آنها را امیدوار می تواند یک سازمان است که می تواند برنده به طور مداوم. سازگار موفقیت همیشه به نظر می رسید به دوری کردن از لندن است.

حتی در اوایل در مالکیت خود شکارچیان نگاه به آینده به یک سال و زمانی که آنها احساس آنها می تواند اجرا در میزبانی و شاید برنده یادبود جام. انتاریو لیگ هاکی به میزبانی این مسابقات در سال 2005 و در آن نقطه شوالیه شد با توجه به بازی خارج از ساختن یک نام تجاری جدید. آن را یک رویا بیش از هر چیز دیگری اما علامت و دیل شکارچی تنظیم یک هدف به ببینید که آیا آنها می توانند آن را به حقیقت می پیوندند.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هیچ کس نمی تواند پیش بینی سوار که خواهد رسیدن به اوج خود در آن سال اما آن شب اجازه برای مربیان و کارکنان بازیکنان و طرفداران به قدردانی از میوه ها و از خود گذشتگی.

آنها در نهایت قهرمانان.

اما سال بود رتبهدهی نشده است.

کانادا اضطراری پشتیبان گیری دروازه بان می شود NHL قهرمان

کانادا اضطراری پشتیبان گیری دروازه بان می شود NHL قهرمان

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>