در آخرین لحظات انجمن نجات معامله به معنی افزایش کرایه لندن مسافران

کاربران حمل و نقل عمومی در لندن رو به افزایش کرایه پس از, شهردار, صادق خان امن در آخرین دقیقه توافق برای نجات از سقوط مالی با توجه به کروناویروس بحران است.

این توافق با وزیر حمل و نقل Grant Shapps نیز به معنای تعلیق از آزادی می گذرد برای افراد مسن و معلول مسافران در زمان اوج و بار حمل و نقل برای لندن با بدهی.

آقای خان – که سال گذشته وعده داده شده کرایه یخ در سال 2020 – انتقاد دولت برای انتظار تا آخرین لحظه برای ارائه یک بسته نجات با TfL در آستانه مجبور به قطع زیرزمینی قطار و اتوبوس به یک استخوان سرویس.

توافق پس از تقریبا دو ماه از مذاکرات در آستانه TfL ارشد امور مالی مجبور به صدور یک بخش 114 متوجه محرومیت های این سازمان از ارتکاب به هر گونه هزینه های فراتر رفتن از آن حداقل تعهدات.

صحبت پس از توافق رسید, یک شهرداری منبع گفت: “دولت belatedly توافق حمایت مالی برای TfL برای مقابله با Covid-19 – به عنوان آنها را برای هر اتوبوس و قطار اپراتور در کشور است.

“اما آنها را مجبور عادی لندن به پرداخت هزینه بسیار سنگین برای انجام کار درست در Covid-19 پیاده روی TfL کرایه به طور موقت تعلیق آزادی عبور در زمان های شلوغ و بارگذاری TfL با بدهی که لندن خود را برای پرداخت در دراز مدت است.”

مدت کوتاهی قبل از معامله انجام شد آقای Shapps روشن ساخته است که او ساخت کرایه افزایش شرط حمایت از دولت است.

“این بسیار مهم است من فکر می کنم در ارائه یک بسته نجات برای TfL که شهردار لندن کار می کنند که ما را تا پایان در یک وضعیت که در آن مردم از خارج از پایتخت هستند ناعادلانه حمل بار,” او گفت:.

اما او بزرگ سمت چپ علامت سوال حلق آویز بیش از دراز مدت پشتیبانی گفتن روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد اگر این به طول انجامید بسیار بسیار طولانی و رفت و در مدت بیش از چند ماه.”

آقای خان مجبور شد به دنبال نجات پس از دیدن درآمد حاصل از کرایه پاییز 90 درصد مسافران اطاعت دولت دستورالعمل به ماندن در خانه در حالی که TfL درآمد از تبلیغات و تراکم شارژ نیز به شدت کاهش یافته است.

او گفت LBC رادیو: “ما هزینه شده ام £600m یک ماه پرداخت برای خدمات و گرفتن هیچ چیز را از مشتریان خود و یا بسیار کم است.

“اگر چه ما تا به حال در آغاز این بحران یک ذخیره نقدی از شمال £2.1 میلیارد دلار رسیده است که در حال اجرا است و ما توسط قانون مورد نیاز برای نگه داشتن دو ماه ارزش پول در بانک برای پرداخت هزینه برای خدمات.”

او گفت: آن را “beggared باور” که دولت منتظر بود تا ساعت یازدهم به ارائه پشتیبانی در زمانی که آقای Shapps شده است و اصرار او برای بازگشت به لوله به خدمات کامل اجازه می دهد تا بازگشت به کار اجتماعی فاصله گرفتن شرایط.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>