GM کروز خود رانندگی شرکت با تکنولوژی می بیند دور از اخراج, گزارش می گوید – CNET


روشن نیست که ما را ببینید کروز وسایل نقلیه عمومی به مسافران.

کروز اتوماسیون

جنرال موتورز بلند پروازانه کروز اتوماسیون بخش را اخراج 8 درصد از نیروی کار خود را با توجه به بلومبرگ گزارش روز پنج شنبه.

این شرکت که استخدام تعداد زیادی از کارکنان جدید در سال گذشته تمرکز خود را از زوائد آن تا حد زیادی در بخش خارج از مهندسی و توسعه است. کروز را بلافاصله بازگشت Roadshow درخواست برای نظر.

با توجه به بلومبرگ تعداد شرکت استخدام 2000 نفر از کارگران به معنی حدود 160 از آنها خواهد بود گذاشته. کسانی که تحت تاثیر دریافت خواهد کرد transitionary کمک و مزایای مراقبت های بهداشتی برای باقی مانده از سال با توجه به یک ایمیل یادداشت کروز مدیر عامل دن آمان ارسال می شود.

“این تغییرات حق انتخاب برای ماموریت” یادداشت گزارش بخوانید.

خود رانندگی بخش تکنولوژی است به ارزش حدود 19 میلیارد و دریافت سرمایه گذاری از شرکت ها مانند هوندا و ژاپن SoftBank چشم انداز صندوق. این شرکت نشان داد که هدف آن ساخته شده سوار-نقطه خودرو از مبدادر ژانویه اما هنوز نمی مستقر هر نوع self-driving سوار-نقطه خدمات به تاریخ. این شرکت در ابتدا هدف یک تاریخ برای مدتی در سال 2019 اما جنرال موتورز تحت فشار قرار دادند از برنامه عقب نیست و مجموعه ای از یک هدف جدید پس از.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: کروز خود را نشان می دهد منبع: الکتریکی بدون راننده تاکسی


2:23

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>