کارگردان دیوید لینچ روزانه سورئال آب و هوا LA گزارش بازگشت – CNET


davidlynchweather2

کارگردان دیوید لینچ می دهد یک گزارش دقیق از لس آنجلس آب و هوا به دنبال از دفتر پنجره.

تصویری تصویر توسط بانی برتون/CNET

اگر بیرون رفتن در طول یک بیماری همه گیر به نظر می رسد دلهره آور ترک آن را به قله های دوقلو کارگردان دیوید لینچ به شما بگویم که این شرایط آب و هوایی فعلی حداقل در لس آنجلس.

در یک سری جدید از یوتیوب فیلم لینچ نوشته های روزانه گزارش آب و هوا از داخل دفتر خود. داخلی احساس می کند مانند یک دفتر کار خود Twin Peaks شخصیت FBI معاون گوردون کول خواهد بود نشسته در حالی که بیش از رفتن قتل مشکوک فایل های.

“صبح به خیر! آن مه 13, 2020, و آن را یک چهارشنبه” لینچ گفت: در یوتیوب ارسال شده در چهار شنبه. “در اینجا در لس آنجلس یک صبح آفتابی بسیار هنوز. یک یا دو ابر شناور توسط; 59 درجه فارنهایت 15 سانتیگراد است. یک روز بزرگ است.”

گاهی اوقات تصویری مبهم و مه آلود به نظر می رسد در حالی که در دیگر فیلم های غیر معمول آبی رنگ به آنها را. آن را می سازد یک تعجب می کنم اگر دفتر خود آن را عجیب و غریب روشنایی و یا شاید لینچ است که تنها با داشتن سرگرم کننده با اضافه کردن فیلتر به ویدئوها در پس از تولید.

لینچ آغاز شده جدید خود را روزانه گزارش آب و هوا خود را در کانال یوتیوب به نام دیوید لینچ تئاتر در مارس 11, اما این اولین تاخت و تاز کردن به آب و هوا پیش بینی.

بازگشت در سال 2008 لینچ به روزانه گزارش آب و هوا در وب سایت خود را در زمان. Eagle-eyed طرفداران متوجه خواهد شد که لینچ 2020 گزارش آب و ویدئوها در حال فیلم برداری در همان اتاق به عنوان ویدئوها از سال 2008. حتی اشیاء در دفتر خود مانند دیوار نصب شده گوشی و چوبی کشوی میز هستند که هنوز هم همان.

در حالی که آن را سرگرم کننده برای یک Twin Peaks فوق العاده-فن مثل خودم برای دیدن لینچ را به عقب غیر معمول خود را گزارش آب و هوا, من امیدوار هستم که این شروع بیشتر غیر معمول ویدئوها از گریز از مرکز مدیر.

در ماه ژانویه لینچ عرضه کوتاه سیاه و سفید فیلم در Netflix بکشد به نام چه جک انجام دهید ؟ در آن لینچ بازی کارآگاه قتل بازجویی یک جنایت اتفاق افتاده است که به صحبت کردن میمون.

در 2018, لینچ co-نوشته و کارگردانی Twin Peaks: بازگشت در Showtime. اخیر پی اس سری ادامه از وحشت قتل داستان از محبوب خود Twin Peaks نشان می دهد تلویزیون و Twin Peaks: Fire Walk With Me دانلود فیلم از اوایل 1990s.

لینچ نیز بهترین و شناخته شده برای خود را سورئالیست فیلم Blue Velvet, Mulholland Drive, Lost Highway وحشی در قلب, Inland Empire Eraserhead فیل و اصلی تلماسه فیلم.

حتی اگر لینچ نیست به کارگردانی کامل از ویژگی های طول فیلم در 13 سال در اینجا به این امید ما را بیشتر خلاق و فیلم های کوتاه از او در آینده در YouTube, Netflix و دیگر سایت های جریان. در ضمن من با خوشحالی به تماشای او توصیف ابرها و بیشتر در روزانه خود را گزارش آب و هوا.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>