Coronavirus واکسن: نتایج حاصل از برگزاری محاکمه انسان می تواند آماده ماه آینده

نتایج حاصل از انگلستان اولین انسان آزمایش یک واکسن می تواند در دسترس در اواسط ماه ژوئن به یک عضو از دولت coronavirus گروه ضربت.

استاد آقا جان بل رگیوس استاد پزشکی در دانشگاه آکسفورد گفت: محققان در حال انتظار برای دیدن اینکه آیا داوطلبان گرفتن این بیماری است.

چند صد مردم تزریق شده است پس از آغاز تست سه هفته پیش با حدود 1,110 انتظار می رود برای شرکت در مجموع.

نیمی دریافت بالقوه واکسن برای coronavirus و نیم دیگر – گروه کنترل – دریافت به طور گسترده ای در دسترس واکسن مننژیت.

پروفسور بل گفت که “خیلی خوب” در این پروژه سرب توسط دانشگاه آکسفورد استاد vaccinology سارا گیلبرت.

“ما در حال حاضر شروع به صبر برای حمایت, سیگنال برای دیدن اینکه آیا کسانی که واکسینه شده اند اصلا به این بیماری به طوری که در گام بعدی” گفت: رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه.

با این حال این خطر وجود دارد که وجود دارد ممکن است به اندازه کافی فعال بیماری در جامعه برای شرکت کنندگان به آن را گرفتن به طور طبیعی گفت: پروفسور بل.

“ما در حال انجام این محاسبات از آنجا که ما بسیار خوب داده در حال حاضر چقدر بیماری وجود دارد در اطراف,” او اضافه شده است.

او توضیح داد که محققان مورد بحث بود به عمد در معرض مردم به این ویروس را رد کرده بود اما این امکان به دلیل خطر مرگ خواهد بود بیش از حد بالا اگر واکسن کار نمی کند.

تیم امید برای تولید یک میلیون دوز از این واکسن در ماه سپتامبر و تشکیل یک همکاری با AstraZeneca به مقیاس تولید و پس از آن تایید شده است توسط تنظیم کننده.

پروفسور بل گفت: “ما همچنین می خواهید مطمئن شوید که بقیه جهان خواهد بود آماده برای ساخت این واکسن در مقیاس بزرگ به طوری که آن را می شود به جمعیت در کشورهای در حال توسعه برای مثال در جایی که نیاز است بسیار بزرگ.

“ما واقعا نیاز به یک شریک برای انجام این کار و که شریک یک کار بزرگ در انگلستان چرا که ما ظرفیت تولید در انگلستان برای واکسن نیست که در آن نیاز به, و بنابراین ما در حال رفتن به محل کار با هم با AstraZeneca به بهبود است که به طور قابل توجهی.”

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>