Coronavirus: روش آزمایش پادتن داده thumbs-up by بهداشت عمومی انگلستان

یک تست برای بررسی اینکه آیا یک فرد قبلا coronavirus شده است ستایش بهداشت عمومی انگلستان پس از آن پیدا شد به حمل 100 درصد میزان موفقیت که آن را به حاکم کردن مثبت کاذب – هموار کردن راه برای مردم به طور بالقوه دیدن اگر آنها ساخته شده است تا ایمنی به Covid-19.

آزمون طراحی و توسعه توسط شرکت سوئیسی Roche اند در حال حاضر شده است با توجه به چراغ سبز آمریکا با مقامات بریتانیا در حال حاضر بنا به گزارش ها در مذاکرات به اجرای میلیون ها نفر در بریتانیا به بررسی کنید که چگونه به شدت این ویروس از طریق کشور با توجه به بار.

می آید پس از یکی دیگر از دسته ای از آزمون ها به دستور دولت در اواسط ماه مارس بود که تلقی بیش از حد غیر قابل اعتماد استفاده می شود.

پروفسور جان نیوتن هماهنگ کننده ملی انگلستان coronavirus تست برنامه گفت: در بیانیه ای که روشه بسیار خاص تست به عنوان یک نشانگر قابل اعتماد از عفونت قبلی.

“ما با اعتماد به نفس است که با کیفیت خوب آنتی بادی آزمایش خواهد در دسترس زمانی که آنها مورد نیاز” او گفت:. “هفته گذشته کارشناسان علمی در PHE Porton پایین انجام یک ارزیابی مستقل از جدید روشه Sars-CoV-2 سرولوژی سنجش در زمان ثبت عقد است که آن را بسیار خاص سنجش با ويژگی 100 درصد است.”

آنتی بادی آزمایش شد و لقب “gamechanger” توسط بوریس جانسون در روزهای اولیه از انگلستان شیوع حمل بالقوه برای تایید از گسترش این ویروس از طریق ملت و همچنین به عنوان به طور بالقوه اطمینان مردم از ایمنی خود را. برخی از مطالعات پیشنهاد کرده اند به عنوان بسیاری از چهار پنج نفر از کسانی که قرارداد coronavirus را انجام خواهد داد تا بدون برگزاری نمایشگاه علائم.

در حالی که رو به با دقت بالا به تازگی به تصویب آزمون مقامات مشتاق بوده است به یاد داشته باشید که علم هنوز مشخص نیست دقیقا چه ایمنی به ویروس کار می کند.

استاد نیوتن افزود: “این بسیار مثبت توسعه به دلیل چنین بسیار خاص تست آنتی بادی بسیار قابل اعتماد نشانگر گذشته عفونت است. این به نوبه خود ممکن است نشان می دهد برخی از ایمنی به آینده عفونت اگر چه که تا چه حد حضور آنتی بادی نشان می دهد ایمنی همچنان نامشخص است.”

وزارت بهداشت و مراقبت اجتماعی گزارش شده است که در مذاکرات با روشه برای خرید میلیون ها نفر از کیت.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>