شیوع کروناویروس اعلام کرد در Collingwood خانه سالمندان پس از 3 ساکنان تست مثبت

انتاریو Simcoe Muskoka منطقه واحد بهداشت اعلام کرده است که به شیوع کروناویروس در Collingwood دراز مدت مراقبت در منزل پس از سه ساکنان آزمایش مثبت برای ویروس.

این Collingwood خانه سالمندان می گوید: از آن مطلع شد از تست مثبت نتایج چهارشنبه شب اما که سه ساکنان را تجربه نکرده هیچ نشانه ای از COVID-19.

ادامه مطلب: 14 جدید کروناویروس موارد 1 اضافی مرگ را تایید کرد در Simcoe Muskoka کل موارد بالا 400

“همه ساکنان دیگر باید آزمایش منفی” پیتر Zober مدیر و رئیس Collingwood تسهیلات گفت: در نامه ای خطاب به ساکنان اعضای خانواده.

“ما با شور و نشاط کار با مقامات بهداشت عمومی در مدیریت این و شناسایی هر کسی که ممکن است در معرض برای جلوگیری از گسترش بیشتر.”

همه کارکنان در دراز مدت مراقبت از خانه در حال آزمایش برای COVID-19 — Zober گفت: بیش از نیمی از آن آزمایش سه شنبه و که بقیه تست خواهد شد پنج شنبه.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“تمرکز ما در این زمان باقی مانده است در مراقبت و ایمنی ما ساکنان و کارکنان” Zober گفت:, و اضافه کرد که ساکنان که آزمایش مثبت در حال نگه داشته و در یک منطقه جداگانه در مرکز و “cohorted.”

خط مقدم پرستاران توصیف چالش میان COVID-19 همه گیر

خط مقدم پرستاران توصیف چالش میان COVID-19 همه گیر

“هر ساکنان با هر گونه علائم جدا شده در اتاق خود و کارکنان استفاده کامل PPE در هنگام ارائه مراقبت به آن دسته از ساکنان” Zober گفت: در این نامه است.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“تمام برنامه های گروه لغو شده اند, پس از ماه مارس است. ما افزایش یک به یک تعامل با ساکنان به کمک با هر گونه انزوای اجتماعی آنها ممکن است تجربه.”

Zober نیز گفت: کارکنان با پوشیدن ماسک در مرکز در تمام زمانها و ساکنان و کارکنان در حال غربالگری برای COVID-19 علائم دو بار در روز.

“همه ساکنان را ادامه خواهد داد به دریافت غذا در اتاق خود را” Zober گفت. “کارکنان مشغول به کار در اینجا تنها مجاز به کار در تاسیسات ما.”

ادامه مطلب: هیچ شیوع باری در صفحه اصلی بازنشستگی پس از اقامت اعتقاد به آزمایش مثبت کاذب

در Simcoe Muskoka منطقه وجود دارد و پنج دیگر زمان شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت و خانه های بازنشستگی. اگر یکی از COVID-19 مورد در دراز مدت مراقبت از بازنشستگی یا مرکز بهداشت محلی واحد در نظر دارد به یک “شیوع.”

دیگر نهادی شیوع بیماری در منطقه هستند در برادفورد دره مراقبت از جامعه در برادفورد, Ont., اون تپه مراقبت از جامعه و زمزمه سنبه بازنشستگی و اقامت در بری (انتاریو), Ont., Bayview صفحه اصلی بازنشستگی در Waubaushene, Ont., و Muskoka سنت در هانتسویل, Ont.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

با توجه به انتاریو وزارت مراقبت دراز مدت وجود دارد 185 شیوع کروناویروس در دراز مدت مراقبت از خانه ها در این استان است. وجود دارد 2,501 فعال COVID-19 موارد در میان مراقبت دراز مدت ساکنان و 1,668 فعال موارد در میان کارکنان.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>