Coronavirus: وزیر بهداشت با اذعان به مراقبت از خانه ها هنوز فاقد تست ظرفیت در میان ادعا می کند بخش ‘به طور کامل رها شده’ توسط دولت

یک وزیر ارشد اذعان کرده است دولت هنوز هم ندارد ظرفیت برای ارائه coronavirus آزمون برای تمام خانه مراقبت ساکنان و کارکنان در میان مدعیان این بخش شده است “به طور کامل رها شده”.

وزیر بهداشت ادوارد Argar اذعان کرد که وزرای هنوز هم نیاز به “موجود” بیشتر ظرفیت – با وجود تعهد از وزیر بهداشت در ماه گذشته که تست خواهد شد نورد از برای مراقبت از خانه کارکنان و بیماران است.

صحبت به رادیو بی بی سی 4 امروز برنامه آقای Argar گفت: “هنوز هم وجود دارد برخی از ظرفیت وجود دارد که ما نیاز به قرار دادن در, در دسترس, باید بگویم, برای مراقبت از منازل به مطمئن شوید که هر کس می تواند دسترسی به آن را به سرعت.”

60-صفحه سند در کاهش مستند منتشر شده در اوایل این هفته فاش کرد که در همه خانه ها خواهد بود ارائه تست برای ساکنان و کارکنان توسط ژوئن 6 هفته بعد از مت Hancock وعده گسترش سریع تست برنامه.

از آن میان می آید به عنوان یک furious ردیف فوران بین کار و خیابان داونینگ در طول بحران در مراقبت از خانه – یک بخش است که در حال حاضر حساب برای برخی از 40 درصد از coronavirus مرگ و میر.

آقا Keir Starmer متهم بوریس جانسون گمراه کننده نمایندگان مجلس بیش از رسمی توصیه به مراقبت از خانه های بیش از خطر ابتلا به کروناویروس که در ماه مارس گفت که آن را “بسیار بعید” است که ساکنان را آلوده شوند.

نخست وزیر رسید پشت در آقا Keir گفته او “نا امید” کار رهبر انتخاب کرده بود به “انتخابی” نقل قول از دولت هدایت در نشانه شکننده آتش بس بین طرفین بود شروع به نزاع.

آقای Argar اصرار دولت دریافت نمی کنند “مشاوره بد” در مورد قفل کردن مراقبت از خانه در همان زمان به عنوان ایتالیا که دیدم اول عمده شیوع Covid-19 در اروپا است.

او گفت: امروز: “من به طور کامل رد این ادعا که آن را بد, مشاوره و یا آن را ضعیف مشاوره.

“ما برخی از بهترین دانشمندان جهان مدلسازی این و به ما مشاوره.”

اما Nadra احمد صندلی ملی مراقبت ارتباط گفت: بخش شده بود “به طور کامل رها شده” توسط دولت و سوال علمی توصیه های داده شده به وزرا در مراقبت از خانه ممکن است اشتباه بوده است.

او گفت: کارکنان ترس برای ایمنی خود و ایمنی ساکنان آسیب پذیر به دلیل عدم وجود تجهیزات حفاظتی.

“در اینجا ما به طور ناگهانی به سمت چپ به طور کامل رها شده,” او گفت:.

“ما درک می کنیم این سرود که مورد ‘ذخیره بیمه خدمات درمانی’ اما نگرانی ما این است که به چه قیمتی بود که رفتن به اتفاق می افتد.”

پرسید: اگر رسمی مشاوره اشتباه بود, Ms احمد گفت: “من فکر می کنم, آن را قطعا به عنوان خوبی به عنوان آن را باید.

“و شاید بله اشتباه شد چون من فکر می کنم داشتن گفت که ما در این بخش بود که به دنبال پس از ضعیف ترین و آسیب پذیر مطمئنا اولین چیزی که می شده اند به فکر می کنم که چگونه ما می تواند سپر که کمی از این بخش است.”

دولت وعده داده است £600 میلیون دلار برای کنترل عفونت در مراقبت از خانهs با جزئیات بیشتر انتظار می رود در دوره به دلیل.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>