Brexit: کشاورزان از ترس دولت ممکن است بریده بریده تعرفه های واردات مواد غذایی از آمریکا

کشاورزان ابراز نگرانی از گزارش می دهد که دولت در حال برنامه ریزی برای بریده بریده تعرفه های واردات مواد غذایی از آمریکا به عنوان بخشی از یک برنامه ریزی معامله تجارت.

این Financial Times گزارش می دهد که تجارت بین المللی, منشی, لیز خرپا در حال آماده سازی یک “بزرگ امتیازی بسته” را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به عنوان بخشی از مذاکرات با واشنگتن آغاز شد که به تازگی با هر دو طرف مشتاق به انجام یک معامله قبل از انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر.

قیمت از ما مواد غذایی به طور معمول پایین تر از در انگلستان, در بخشی به دلیل کمتر دقیق رفاه حیوانات رژیم و کشاورزان آمریکایی به مدت طولانی شکایت از محروم بودن از بازارهای اروپایی با تعرفه بالا.

هر گونه کاهش و به احتمال زیاد به مقاومت توسط کشاورزان که از ترس خود به خود تولید می تواند فروختن در قیمت مگر اینکه وزرا اصرار دارند در شرایط سخت برای واردات در حال حاضر به دیدار با استانداردهای بریتانیا که رد ما محصولات مانند کلر شسته و مرغ هورمونی-پمپ گوشت گاو.

ملی کشاورزان اتحادیه بین المللی تجارت مدیر نیک فون Westenholz گفت FT بخش خواهد بود “بسیار نگران” در مورد طرح های پیشنهادی.

“هر گونه سازش بریتانیا مذاکره کننده را در دسترسی به بازار – مانند پایین یا صفر تعرفه های محصولات کشاورزی – باید همراه با حذف شرایط چگونه کسانی که کالاهای تولید شده اند,” او گفت:. “هر چیزی دیگری را نشان دهنده نقض واضح و روشن از دولت خود را صریح و روشن خطوط قرمز در مذاکرات تجاری.”

وجود دارد هیچ پاسخ فوری از وزارت تجارت بین المللی به این گزارش گفته است که پیشنهاد کرده بود باعث تنش با جورج Eustice محیط زیست بخش.

دولت شب گذشته با شکست یک backbench پیشنهاد برای تضمین پست-Brexit واردات مواد غذایی را مطابقت انگلستان بالا مواد غذایی و استانداردهای زیست محیطی.

نمایندگان مجلس محافظه کار سیمون Hoare و نیل محله led فشار برای کشاورزی لایحه نیاز به یک سطح میدان بازی بین کشاورزان و کسانی که در خارج از کشور در آینده موافقت نامه های تجاری.

اصلاح شد با شکست اکثریت 51 پس از, وزیر محیط زیست ویکتوریا Prentis گفت: عوام که همه مواد غذایی به کشور تحت پست-Brexit معاملات تجاری “مورد نیاز خواهد بود برای دیدار با موجود واردات مورد نیاز”.

Mr محله صندلی عوام محیط زیست, غذا و امور روستایی کمیته پارلمان گفت که Ms, خرپا “در واقع باید صرف زمان بیرون رفتن و خرید و فروش با یک معامله تجاری است که هم ارزی و باعث می شود مطمئن شوید که ما در واقع صادرات ما بسیار مهم حیوانات و محیط زیست رفاه”.

او افزود: “من می خواهم بگویم به این آمریکایی ها چرا شما خود را ارتقا تولید ؟ چرا شما کاهش تراکم جمعیت در خود مرغ ؟ چرا شما را کاهش می دهد مقدار زیادی از آنتی بیوتیک ها استفاده می کنید و سپس شما می توانید در واقع بهتر تولید مرغ نه تنها برای آمریکا, آن همچنین می تواند به این کشور است.”

یک سخنگوی وزارت تجارت بین المللی گفت: “ما روشن شده است که هر آینده آمریکا باید برای ما مصرف کنندگان و کشاورزان و شرکت های.

“به عنوان دولت روشن ساخته و در آن اهداف مذاکره هر گونه توافق نمی خواهد سازش در بالا ما حفاظت از محیط زیست رفاه حیوانات و مواد غذایی استاندارد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>