بوریس جانسون فقط این شرم آور ترین نخست وزیر سوال من تا کنون شاهد

ممکن است که من شواهد صرفا حدیثی داده شده است جمع آوری شده به طور کامل از باستان گوزن-آیا واتساپ گروه و عجله چت با لحاظ اجتماعی فاصله تحویل رانندگان وجود ندارد و این حس وجود دارد که این کشور تا به حال به اندازه کافی از اخبار است.

همیشه همان. آن را بیش از حد افسرده. نقطه چیست ؟

چه نقطه در پیدا کردن چگونه بسیاری از صدها نفر از مردم فوت کرده اند امروز ؟ من نیازی Huw ادواردز به من بگویید من نمی توانم رفتن و دیدن پدر و مادرم. من در حال حاضر می دانیم.

من نیازی به تغییر در تلویزیون به می دانم که در این بی سابقه ساعت از بحران ملی کشور است که رهبری یک اورانگوتان که به نظر می رسد بیولوژیکی ناتوان از گفتن حقیقت است.

آن را حتی ممکن است معقول روانی استراتژی های مقابله ای برای انتخاب نیست بدانید که چگونه چیزهای بد هستند و یا بیشتر به طور خاص چقدر بد او است.

در واقع من شخصا توصیه می کنند که آمده ظهر هر چهارشنبه امن تنها چیزی که به انجام است که دفن یا خودتان و یا تمام ارتباطات از راه دور دستگاه ها در برخی از مرتب کردن بر اساس از بتن پناهگاه از ترس است که شما ممکن است گرفتن حتی یک نگاه اجمالی از نخست وزیر سوالات.

این امر می تواند وسوسه انگیز برای توصیف آن به عنوان یک ملی, خجالت, اما این امر می تواند غیر منصفانه در دیگر جدی تر ملی embarrassments مانند داشتن بالاترین coronavirus مرگ و میر در اروپا است. که شد یک ماده در واقع در چند روز گذشته که به عنوان Keir Starmer اشاره فقط اتفاق می افتد که همزمان با اسلاید پاورپوینت که آهنگ های انگلستان و میر در کنار دیگر کشورها در حال حاضر به طور ناگهانی بودن وجود دارد. قبل از آن تا به حال نمایش داده شده است و در هر خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی برای 49 روز متوالی.

“او به دنبال مقایسه که نارس” نخست وزیر گفت Starmer. هفت هفته پس از بوریس جانسون شروع به مقایسه بریتانیا به کشورهای دیگر آن را در حال حاضر تبدیل به بیش از حد زود به انجام این کار.

که واقعا اتفاق افتاده است. جانسون jabbed انگشت خود را بیش اعزام جعبه با اشاره به یکی از خود دولت اسلاید, که او به نمایش عموم هر روز به مدت هفت هفته و توصیف آن به عنوان “زودرس”.

علامت این بود که این بود که به نحوی در زیر او بود که آن را ارزان. که چه ملت نیست باید گفته شود در حال حاضر کاملا رک و پوست کنده بود که در آن نخست وزیر است به طور کامل unfathomably, irredeemably بی فایده است. Starmer رک و پوست کنده باید بدانید بهتر است.

نخست وزیر متوقف کوتاه به نقل از یک استاد به نام دیوید Spiegelhalter که گفته است که مقایسه بین کشورهای مدعی است. زیرا زمانی که او که هفته گذشته Spiegelhalter تا به حال برای عموم ملامت او برای بد نمایش دادن کار خود را.

Starmer خواهد دوباره تکرار نقطه ای که او ساخته شده در دوشنبه که نخست وزیر است که مردم به بازگشت به کار که اصلا مناسب مهد کودک برای انجام این کار به دلیل مدارس و مهد کودک ها بسته است.

او با خواندن نامه ای از یک تشکیل دهنده این نوع است که هر نماینده در کشور, از جمله یکی باید فرض نخست وزیر دریافت کرده است و صدها اگر نه هزاران نفر از پس نخست وزیر دیوانه کشف بیانیه ای در روز یکشنبه شب.

جان کلام این بود که هر دو از مؤسسان و شریک زندگی خود را گفته شده بود برای بازگشت به کار. آنها کردم و مهد کودک و “رئیس من است که با داشتن هیچ کدام از آن”.

در پاسخ نخست وزیر به سادگی تکرار کلمات خود را از دوشنبه: “کارفرمایان باید درک شود.”

جانسون انجام داده است دقیقا یک هفته کار چه کسی تماس یک کار عادی بود که هنگامی که او را ترک LEK مشاوره فارغ التحصیل کارآموز طرح بر این اساس است که آن را “بیش از حد خسته کننده” پس از آن ممکن است که او شخصا غافل است که وجود دارد برخی از مردم خارج وجود دارد که برای کار غیر منطقی و کارفرمایان است.

اما آن را یک تعجب می کنم که کاملا به آنچه اتفاق افتاده است زمانی که این بحث مطرح شد و در کابینه. شاید او هرگز بیرون آمدن با این مسائل اگر این بوده است عادی نخست وزیر سوالات. به عنوان مثال اگر او می خواهم که خانه او در اتاق وجود دارد به او یادآوری می کنند که او اکثر ارشد عمران بنده به تازگی ترک متهم او را با قلدری. (که او را از آنجا پاک شده است باعث شده است تا نه آنقدر به پاکسازی و از نام او اما برای همیشه در حال رشد خواستار اصلاح روند که او مورد بررسی قرار گرفت).

که در آن او بود وزیر امور خارجه دومینیک Raab به اشاره است که برخی از مردم تا پایان امضای NDAs با همکاران و بیش از اتهامات قلدری و که این افراد گاهی اوقات در نهایت به عنوان وزیر امور خارجه?

و اگر او نمی توانست در ویکیانبار خود آن نیز مایه تاسف است که دومینیک کامینگز نشده بود به یاد نخست وزیر است که قبل از او خود را بر اساس کل د-مستند سیاست در این امید که کارفرمایان مردم معقول و منطقی وجود دارد چند سال پیش در یک آگهی برای کار در 10 خیابان داونینگ که ویژه این کلمات:

“شما نمی خواهد که هفته شب تاریخ شما را قربانی بسیاری از تعطیلات آخر هفته رک و پوست کنده آن سخت خواهد بود با داشتن یک پسر/دوست دختر, در همه.

“من بن شما در عرض چند هفته اگر شما متناسب نیست شکایت نیست بعد چون من روشن ساخته است در حال حاضر.”

هنوز هیچ کدام از آن اتفاق افتاده است ‘البته آن را نداشت. آن را نمی خواهد باید نصب با تم کلی ساعت است که می گویند فقط یک hyper-تمدید نورد s**tshow کاملا قابل اجتناب مرگ است.

تمام نخست وزیر می تواند انجام پایان ضربت اعزام جعبه و غرغر کردن در مورد “حس مشترک از مردم!”.

مردم ظاهرا بزرگتر از همه ارزان این نقطه به ثمر رساند. آنها می توانید حق را از طریق شما برگزاری یک هفت هفته گراف است که تبدیل زودرس یک شبه.

“آنها می دانند که آنها هنوز هم مجبور به اطاعت و اجتماعی فاصله قوانین!” او گفت:.

و او حق آنها انجام دهد. به طوری که صدها و هزاران نفر از آنها در حال فیلم برداری بودند که صبح روز چهارشنبه در جریان خاموش کردن بسته بندی شده و قطار و اتوبوس و شکستن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین برای بازگشت به کار در خواسته های خود را به طور کامل مناسب کارفرمایان حس مشترک از مردم این است که بسیار بر روی صفحه نمایش.

این حس مشترک از مردم که به آنها می گوید که آنها می دانند که آن را مطلق شوخی اما آنها هیچ چاره ای در این زمینه است.

به جرات یکی نشان می دهد آن را همان عقل سلیم است که رهبری آنها را در ماه دسامبر گذشته به رای میلیون ها نفر خود را برای جانسون بیش از جرمی Corbyn?

انتخاب آنچه واقعا آنها را در این موضوع ؟

این شواهد باید جانسون دور به درخواست مردم برای رها کردن حس مشترک خود را در صندوق های رای یک بار دیگر او را به خوبی ممکن است پیدا کردن آن را در کنار او.

tinyurlis.gdulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>