بازگشت به آینده طرفداران اسباب بازی های جدید برای جشن نمادین فیلم در 35 – CNET


backtothefutureplaymobil5

این بازگشت به آینده Playmobil مجموعه همه چیز یک فن می تواند می خواهید به واکنش نشان دادن صحنه هایی از سال 1985 ،


Playmobil

زمانی که سفر در زمان, علمی تخیلی, فیلم بازگشت به آینده برای اولین بار در سال 1985 آن را یک ضربه بزرگ اما در آن زمان وجود نداشت خیلی فیلم کالا برای علاقه مندان به جمع آوری. در حال حاضر برای جشن فیلم 35th anniversary, طرفداران در نهایت می توانید دست خود را در یک جدید , بازگشت به آینده, اسباب بازی مجموعه ای از Playmobil که شامل DeLorean time machine و زیبا چهره های مارتی و Doc.

بازگشت به آینده ستاره دار Michael J. Fox به عنوان موسیقی-دوست داشتنی و نوجوانان, Marty McFly و کریستوفر لوید به عنوان عجیب و غریب دانشمند دکتر “Doc” Emmett Brown. مارتی به طور تصادفی به DeLorean ماشین ماشین زمان و به پایان می رسد تا در سال 1955 پس از او enlists کمک از یک نسخه از Doc به کمک به او را به بازگشت به سال 1985.

backtofutureset1

Playmobil بازگشت به آینده مجموعه آمده با Doc, مارتی, Doc, سگ انیشتین, خود DeLorean ماشین ماشین زمان و مقدار زیادی از لوازم جانبی.


Playmobil

جدید بازگشت به آینده مجموعه همراه با یک تحت مفصل DeLorean ماشین زمان ماشین مدل است که gull-سبک بال درب که باز کردن داشبورد مدارهای یک پلوتونیوم اتاق OUTATIME کالیفرنیا پلاک و حتی Delorean DMC آرم لوگو برای پنجره مشبک جلوی خودرو است.

این DeLorean ماشین مدل با استفاده از باتری به نور تا هر دو در خارج از ماشین و شار خازن است که باعث می شود این دستگاه از طریق زمان سفر. ماشین چرخ می توانید بریزید به طوری که این DeLorean به نظر می رسد مانند آن می تواند پرواز کند.

backtothefutureplaymobil3

این DeLorean time machine از Playmobil چراغ و همراه با شار خازن.


Playmobil

این مجموعه نیز همراه با مارتی McFly دکتر “Doc” Emmett Brown و Doc را سگ گله انیشتین. مارتی در لباس قرمز پف کرده و کت و جلیقه و Doc می پوشد jumpsuit سفید. وجود لوازم جانبی اضافی به عنوان دیده می شود در این فیلم مانند یک اسکیت بورد یک دوربین فیلمبرداری و یک مینیاتور مورد رادیواکتیو پلوتونیوم.

مجموعه ای کامل قیمت 50 دلار (حدود £41 AU$77) و بازدید فروشگاه در 15 مه.

1955

در اینجا مارتی و Doc در سال 1955 لباس.


Playmobil

Playmobil نیز به فروش می رساند اضافی ارقام مارتی و Doc ارقام پوشیدن خود را در سال 1955 لباس برای 8 دلار (حدود 7 پوند AU$13). جداگانه شکل مجموعه همچنین می آید با یک نجات برج ساعت بروشور و قرمز گیتار برقی.

در حالی که این اسباب بازی نیست دقیقا فیلم واقعی — Playmobil مجموعه ساخته شده برای کودکان سنین 4 تا 12 — مجموعه ای است که هنوز هم بسیار سرگرم کننده برای طرفداران از هر سنی است.

به علاوه به نظر می رسد مانند Playmobil نیست تنها شرکت انتشار جدید بازگشت به آینده ، پس از سال 2020 است که در 35 سالگرد این فیلم طرفداران ممکن است گرفتن یک هجوم جدید کالا. NECA در حال حاضر مجوز برای ایجاد بازگشت به آینده اقدام ارقام و جمع آوری به عنوان نشانی sky movies پاپ, اسباب بازی. Classic star wars است و حتی انتشار یک بازگشت به آینده هیئت مدیره بازیکه CNET نشان داد در ماه فوریه است.

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>