آمازون باز می شود مواد غذایی آنلاین بازگشت به بالا به مشتریان بیشتر – CNET


grocery-store-automatic-door
جسیکا Dolcourt/CNET
برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

آمازون گفت: آن را حذف و آن waitlist برای مواد غذایی آنلاین و تحویل وانت در بسیاری از شهرستانها یک تغییر است که اجازه خواهد داد که مشتریان بیشتر به دریافت مواد غذایی با تحویل به خانه های خود در طول coronavirus بحران است.

E-commerce میدانی یک ماه پیش گفت جدید آمازون تازه و غذاهای کل مشتریان را مجبور به ثبت نام برای دعوت به استفاده از این خدمات آنلاین و مطلع می شود زمانی که آنها می توانید فروشگاه. این تغییر لازم بود برای پاسخ به “بی سابقه” تقاضا و همچنین ظرفیت محدود با توجه به اجتماعی فاصله گرفته است. شرکت کرده بود گفت: این امر کار را برای افزایش ظرفیت آن و دعوت از مشتریان جدید در هر هفته.

“ما برداشته ایم دعوت فهرست در بسیاری از شهرستانها و بیش از 80 درصد از واجدین شرایط نخست عضو هستند قادر به فروشگاه بدون درخواست دعوت نامه” یک سخنگوی آمازون در بیانیه ای گفت: اواخر روز سه شنبه. “ما همچنان دعوت از مشتریان جدید در هر هفته.”

در اوایل روز شنبه آمازون تایید آن بالا بردن سرعت آن در زمان تحویلپس از تاخیر طولانی و قادر به مدیریت بیشتر کالا در آینده به آن انبارها. همه این تغییرات نقطه به نقطه آمازون در حال حاضر به آرامی در حال حرکت به عقب به حالت عادی عملیات پس از آن تلاش برای پاسخ به افزایش سفارشات مشتری و فاکتور در 150 جدید پروتکل های ایمنی برای کارگران آن در طول بیماری همه گیر.

بیشتر مواد غذایی آنلاین در دسترس بودن باید علاوه بر خوش آمدید برای نخست مشتریان به ویژه سالمندان که به طور ویژه آسیب پذیر به ویروس. در طول ماه اول از همه گیر تقاضا به صورت آنلاین مواد غذایی دارای مشخصیبعد از این خدمات بوده است تا حد زیادی نادیده گرفته شده توسط بسیاری از مشتریان ما برای سال. در حال حاضر این خدمات دیده می شود به عنوان یک ارزش تاسیسات برای دریافت هفتگی مواد غذایی سفارشات و کمک به مردم برای جلوگیری از داشتن برای رفتن به سوپر مارکت. که ساخته شده آن را به طور فزاینده ای دشوار برای مشتریان به گیر یک آرزو شکاف زمان برای تحویل مواد غذایی از FreshDirect آمازون تازه و سایر خدمات است.

Adobe روز سه شنبه گزارش داد 110 درصد افزایش روزانه آنلاین فروش مواد غذایی در ایالات متحده در ماه آوریل نسبت به ماه مارس است. همچنین شراب و آبجو و روح خرید آنلاین پرید 74% Adobe گفت.

آمازون آخرین تغییرات عملیاتی آمده پس از شرکت در مارس اضافه شده محدودیت عمده برای آن تدارکات شبکه آن را به عنوان تلاش برای مدیریت افزایش ناگهانی در سفارشات. آن را مانع جدید حمل و نقل از موارد غیر ضروری — مانند ابزار موسیقی و اسباب بازی — از آمدن به آن انبار و به طور قابل توجهی کاهش زمان تحویل این محصولات در برخی موارد تا یک ماه.

آمازون امور مالی رئیس برایان Olsavsky در اواخر ماه گذشته گفت: تقاضا بالا باقی مانده است و او هشدار داد که او هنوز هم نمی دانم زمانی که بیشتر از یک روز خدمات حمل و نقل در دسترس خواهد بود دوباره. در حال حاضر به نظر می رسد که این شرکت استخدام 175,000 جدید کارگران تا به حال یک تاثیر مثبت در آمازون توانایی به دست آوردن مجدد آن جای پا در این بیماری همه گیر.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: فروشگاه های مواد غذایی باید یک برنامه ریزی برای بازگشت به حالت عادی


23:44

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>