دفتر قسمت در حال دوباره ایجاد شده در شل-در زمان واقعی – CNET


The Office

مایکل اسکات در بر داشت خود را در نوشتن صدای.

گتی ایماژ

با تشکر از John Krasinski برخی از خبر خوب یوتیوب نشان می دهد ما تا به حال چند reunions از دفتر به تازگی. اما آنچه در مورد نشان می دهد شخصیت های ماندگار? اگر شما می خواهید به تجربه Michael Scott, Dwight Schrute و باند تعامل بیش از کساد را در زمان واقعی را وارد کنید شل زیبا-scape که Dunder Mifflin کاری.

که تحت حساب دقیق است که به شما به ارمغان آورد مرموز MSCHF به عنوان “یک گروه از 10 نامتعارف معماران و طراحان بر اساس در یک دفتر کوچک در بروکلین است.” گذشته از ایجاد دوباره همه 201 قسمت از دفتر شل زنده آنها انجام کارهایی مانند فروش “جعبه رمز و راز” و “عیسی کفش” برای کمتر از $1,500. شما باید برای تحقیق دوم خود را.

در اینجا یک طعم و مزه از آنچه شما می خواهید زمانی که شما می گویند بله به فعال کردن Dunder Mifflin اعلان های دسکتاپ.

screen-shot-2020-05-13-at-8-39-26-am.png

MSCHF

همانطور که با همه خوب شل فضای کاری وجود دارد کانال های متعدد نقاشی قسمت کامل با بزرگترین نکات دقیق وظریف. برخی عبارتند از: #حسابداری #شرکت #hr #کاغذ و #kitten_appreciation. دومی کانال موضوع (تعیین شده توسط آنجلا): “اگر شما دعا می کنم به اندازه کافی شما می توانید خودتان را تغییر دهید به یک گربه فرد است.”

با توجه به این که این یک شل فضای کاری پر در زندگی (به طوری که برخی از قسمت ها ممکن است آشکار در طول هفته) در واقع شما می توانید ارسال پیام های است که نشان می دهد تا-قبل از آنها به سرعت محو MSCHF مدیران. نمی شود که فرد.

در یک حرکت است که حس می کند کل این قسمت بازی خواهد کرد در ساعات اداری.

“پس از ‘دفتر’ پخش ماهیت کار و دفتر فرهنگ به شدت تغییر کرده است, بسیاری از, است که در اطراف محور راه ما با استفاده از فن آوری های” MSCHF سر از استراتژی دانیل گرینبرگ گفت: در آستانه. “این یک تجربه زنده توسط افراد واقعی روزهای دوشنبه از طریق جمعه و نه پنج.”

بنابراین آنچه از شما انتظار دارند ؟ اوج فرهنگ اینترنت برای شما آماده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>