بهترین بازی به بازی با خانواده خود را – CNET

با آب و هوای زمستان در نهایت در یکدفعه از آن زمان به سرمایه گذاری در خارج. نه خیلی بیشتر از حیاط جلو البته از آنجا که ما هنوز هم نیاز به نگه داشتن ما فاصله اجتماعی. اما حداقل خانواده خود را هنوز هم می تواند سرگرم کننده با هم بنابراین ممکن است این زمان ایده آل برای اضافه کردن یک بازی جدید را به مخلوط. (اجازه دهید آن صورت, cornhole شده است.)

در زیر من گرد کرده ام تا برخی از جالبترین بازی در فضای باز شما می توانید در حال حاضر. ورود در این لیست است که بر اساس هر دو تجربه شخصی من با بازی و یا به شدت بررسی مثبت از مشتریان. اگر شما بازی های خود را به توصیه, به اشتراک گذاری آنها را در نظرات!

ادامه مطلب: بهترین کرم های ضد آفتاب برای سال 2020: Neutrogena, EltaMD, Supergoop و بیشتر

GoSports

Kubb (تلفظ “koob”) بوده است Broida مورد علاقه خانواده برای سال. آن را بزرگ برای تمام سنین است چرا که همه شما باید انجام دهید این است که شیر یا خط یک چوب میخ پرچ بهم متصل کنید و سعی کنید به دست کشیدن بیش از بلوک چوب. آن را کمی نعل اسب کمی شطرنج فوق العاده سرگرم کننده برای دو نفر-در-دو بازی (هر چند تیم اندازه می تواند متفاوت باشد اگر دوست دارید). و بر خلاف بسیاری از بازی ها در اینجا می توان آن را حتی در سوپر-باد می وزد روز.

GoSports ارائه می دهد هر دو مقررات و حیاط خلوت نسخه دومی به سادگی کمی کوچکتر و با قیمت 10 دلار کمتر است. در هر صورت شما نیاز به یک منطقی حیاط بزرگ که در آن به بازی.

کان جم

کان جم است که واقعا سرگرم کننده دو در دو بازی. این “کان” سخت است-سطل پلاستیکی از نوع یک با یک شکاف در جبهه است. هدف این است که برای پرت کردن یک پرواز دیسک از طریق آن شکاف و یا به بالا باز. اگر این البته هم تیمی خود می توانید سعی کنید به swat آن را به کان midflight. شما دریافت می کنید نقاط مختلف با توجه به آنچه اتفاق می افتد. سپس آن را در تیم های دیگر به نوبه خود.

این است که بهترین ها را برای خانواده ها با بچه های بزرگتر در بخشی به دلیل آن طول می کشد برخی از هماهنگی برای پرت کردن با دقت و در بخشی به دلیل کان مربا را می توان در دست های شما به طور مداوم در swatting در یک حرکت سریع سخت پلاستیکی دیسک.

Poleish ورزشی

من نمی دانم بطری باش منبع داستان, اما من حدس می زنم آن آغاز شده و با یک پست حصار و یک بطری: “شرط می بندم شما نمی توانید که پرتاب فریزبی و دست کشیدن بطری کردن!” این دو در دو بازی همراه با دو پلاستیک پست (که آسان به خطر به زمین) دو بطری های پلاستیکی که بقیه بالای آنها و یک پرواز دیسک.

هدف: دست کشیدن که بطری کردن. در ضمن دفاع از تیم در تلاش برای گرفتن دیسک-و بطری, اگر شما قادر به آن ضربه. ما دوست دستی نمره نگه داشتن نوار لغزنده در هر قطب اما یافت می شود بازی بیشتر به چالش کشیدن از انتظار: حتی در حداقل 20 فوت, فاصله, ضربه که قطب یا بطری آسان نیست. بچه های کوچکتر ممکن است به راحتی نا امید.

RampShot

دلیل cornhole است چنان محبوب است که مردم عشق را در تلاش برای پرتاب یک شی به یک سوراخ. RampShot طول می کشد که ایده پهن سوراخ و جایگزین beanbags با توپ لاستیکی. در حال حاضر این تیم بازی با هم تیمی خود در تلاش برای گرفتن توپ اگر آن پرش کردن سطح و مخالف هم تیمی تلاش برای گرفتن دوباره بجای اول برگشتن. بسیار ساده تن از سرگرم کننده است.

در حالی که RampShot نیاز به چهار بازیکن تنها سه فعال هستند در طول هر دور. دور رفتن بسیار به سرعت اما اگر شما می خواهید چیزی است که در آن هر کس در همه زمان ها انتخاب کنید چیز دیگری است.

Spikeball

Spikeball است بسیار محبوب تغلیظ عناصر والیبال را به یک دایره فضایی. به جای هدف قرار دادن یک توپ بزرگ بیش از یک مستقیم از شبکه شما دوست داشتنی نرمتر گریپ فروت-اندازه توپ بر روی یک فنری حلقه دار یکی است. آن را سرگرم کننده اما چالش برانگیز باشد.

و آماده می شود, پدر و مادر: این یک بازی فیزیکی است که نیاز به حرکت سریع و احتمالا برخی از غواصی اگر شما می خواهید را به نفع خود نقطه است. در نتیجه این ممکن است بهترین فقط برای بچه ها, اگر چه آن نیاز به چهار بازیکن.

Crossnet

چهار مربع است, محبوب ترین ها, زمین بازی, بازی مربوط به یک kickball و چهار chalked مربع بر روی زمین است. Crossnet طول می کشد که بازی هوابرد با یک چهار راه والیبال خالص و مرزهای زمین که علامت مربع. هنگامی که آن را راه اندازی, شما به معنای واقعی کلمه بازی چهار مربع اما با یک والیبال است. این شبکه می تواند تنظیم در سه حالت مختلف تنظیم ارتفاع, بنابراین این بازی مناسب برای بچه ها و بزرگسالان است-هر چند بدیهی است که این کار نیاز به مهارت کافی برای ضربه توپ بیش از خالص.

آن را نیز نیاز به یک بیت از زمان برای تنظیم به بالا و پایین بسیار ایده آل آن چیزی است که شما می خواهم ترک در حیاط. اما آن را به خوبی به ارزش تلاش. این یکی از معدود بازی های با فردی به جای تیم به ثمر رساند و اگر چه تنها چهار نفر می تواند در هر دور آن را آسان به چرخش در بازیکنان اضافی. (به عبارت دیگر Crossnet با این نسخهها کار به خوبی با خانواده های بزرگتر.)

متاسفانه در نوشتن این بازی فروخته شده در آمازون و وب سایت این شرکت نشان می دهد که دستور مستقیم نمی کشتی تا اوایل ماه جولای.

OK وجود دارد لیست من. چه بازی(ص) آیا شما فکر می کنم شما ممکن است سعی کنید با خانواده ؟

این مقاله قبلا منتشر شده است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: نگه داشتن در تماس با عزیزان در حالی که نگه داشتن فاصله خود را


1:32


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

بازی های بیشتر پوشش در CNET

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>