مدیر عامل شرکت Teck دفاع استراتژی در معدن کنفرانس به عنوان سرمایه گذاران راه اندازی انتقاد

مدیر عامل شرکت Teck منابع با مسئولیت محدود. در دفاع از شرکت خود استراتژی رشد در روز سه شنبه به عنوان مخالف سهامداران با انتقاد از آنچه که آنها به نام “عملکرد ضعیفی” سرمایه گذاری در زغال سنگ و cenovus.

“استراتژی ما این است که بسیار مستقیم به جلو” گفت: مدیر عامل همین لیندسی در پخش سخنرانی در آنلاین بانک مرکزی آمریکا اوراق بهادار جهانی فلزات و معدن جراحی کنفرانس.

“تک در حال اجرای یک مس استراتژی رشد تامین مالی قوی جریان های نقدی از فولاد ساخت زغال سنگ و روی است. ما در حال تمرکز بر ایجاد توازن ما نمونه کارها در نهایت ما را مس کسب و کار بزرگتر از ما زغال سنگ کسب و کار, شروع با QB2 که ما تولید مس در تثبیت پایه و اساس.”

ساخت US$5.2 میلیارد قوبردا بلانکا فاز 2 معدن مس توسعه در شیلی است که به تدریج به حالت عادی بازگشت پس از این پروژه متوقف شد با توجه به اقدامات برای کنترل COVID-19 گیر لیندسی گفت.

انتظار می رود برای باز کردن در سال 2022.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

مس را در آینده روشن است زیرا استفاده از آن در وسایل نقلیه الکتریکی, پاک, نیروگاه ها و خطوط انتقال به همراه خواص ضد میکروبی هستند که جلب توجه در طول COVID-19 گیر او اضافه شده است.

آمریکا شرکت سرمایه گذاری ایمپالا مدیریت دارایی منتشر شده بر روی وب سایت خود در این هفته گزیده ای از یک نامه به تک مدیره انتقاد از عملکرد شرکت در 15 سال لیندسی شده است مسئول است.

انتقادات شبیه به کسانی که بنا به گزارش های ساخته شده توسط ترایبکا سرمایه گذاری شرکای تجاری در اوایل این ماه.

ایمپالا اتهام تخریب بیش از 12 میلیارد دلار از ارزش سهام شرکت از طریق تک خرید B. C. معادن زغال سنگ سرمایه گذاری خود را در به تازگی لغو مرزی cenovus معدن دیگر cenovus سرمایه گذاری و گسترش نپتون پایانه در سواحل غرب است.

ادامه مطلب: کنی آتش سوزی در مارس و Blanchet, تماس, نظرات در مورد صنعت نفت ‘سازمان ملل متحد کانادا’

تک سهام بسته شده روز سه شنبه در $12.12. آن 52 هفته بالا از $30.81 راه اندازی شد در ماه ژوئن گذشته.

لیندسی گفت: تک فعلی مشکلات ناشی از تاریخی کم قیمت برای محصولات خود از جمله زغال سنگ و روي و مس و cenovus قیر.

“ما عامل حاشیه اند به طور چشمگیری کاهش یافته در طول 12 ماه گذشته با توجه به کالا کاهش قیمت و تاثیر آن روشن است,” او گفت:.

“اما زمینه قدرت و طول عمر در سطح جهان دارایی در مجموعه ما تغییر نکرده است و این نشان دهنده قابل توجهی پتانسیل صعودی هنگامی که ما از ظهور این دوره است.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او تصریح کرد: تعهد به در نظر گرفتن فروش تک اقلیت سهام در قلعه تپه cenovus معدن در شمال آلبرتا اگر ارزش پروژه است منعکس شده در آن قیمت سهم.

ادامه مطلب: قلعه تپه cenovus پروژه به اولین تولید نفت

در یک پاسخ ایمیل به سرمایه گذار نقد تک سخنگوی کریس Stannell با اشاره به سهامداران رای 98 درصد به نفع حفظ لیندسی و دیگر اعضای هیئت مدیره به تازگی و رئیس هیئت مدیره نشان داده است پشتیبانی کامل از مدیریت شرکت.

Teck در درجه اول کنترل Keevil خانواده از طریق آن دو کلاس سهام سیستم.

ادامه مطلب: تک خروجی منابع انرژی صنعت گروه CAPP با استناد به هزینه برش

سازمان دیده بان زیر: برخی از اخبار جهانی ویدئوها شامل تک منابع است.

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>