شل می گوید این کار به حل و فصل قطع برق – CNET


gettyimages-1211180761

شل پایین است.

homas Trutschel/Photothek via Getty Images

شل شروع به تجربه مسائل بعد از ظهر سه شنبه اما برخی از کاربران به نظر نمی رسد به ذهن ایست. پس از شل رفت برای بسیاری از کاربران حدود 4:30 p. m. PT کاربران به توییتر به اشاره است که همکاری ابزار در دسترس بود و شل پاسخ داد که از آن آگاه بود کاربران تجربه شد مسائل مربوط به عملکرد و مشغول به کار بود برای اصلاح این مشکل است.

“کاربران گزارش داده اند که عملکرد کلی مسائل از جمله ارسال پیام شکست و وقفه,” شل وضعیت حساب توییتر گزارش شده است. “ما در حال کار برای به دست آوردن چیز به حالت عادی بازگشت و به سرعت به عنوان امکان پذیر است و به ارائه به روز رسانی به زودی.”

آن را بلافاصله روشن است که چگونه بسیاری از کاربران را تحت تاثیر قرار, اما بسیاری از کاربر شکایت به نظر می رسد به سرچشمه از ژاپن و سواحل غرب ایالات متحده است. یک شل سخنگوی تصریح کرد آن آگاه بود از این موضوع و بررسی شد.

“ما می دانیم چقدر مهم است برای مردم را به ماندن متصل شده و ما در حال کار سخت برای به دست آوردن هر کس را به بالا و در حال اجرا” یک سخنگوی شل گفت. “برای آخرین به روز رسانی لطفا نگه داشتن چشم در @slackstatus و status.slack.com.”

واکنش در توییتر سریع بود.

بسیاری از کاربران اظهار تاسف قادر به برقراری ارتباط با تیم خود را, اما برخی از یافت, طنز در این شرایط با وجود افزایش سطح تنش ایجاد شده توسط تلاش برای کار از راه دور در طول coronavirus مستند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>