گرجستان فرماندار پیاده روی به عقب نوجوان, آزمون رانندگی چشم پوشی – CNET


spaghettijunctionga

فکر نوجوانان بی تجربه رانندگان انفجار از طریق این تبادل بدون داشتن یک درایو تست بسیار ترسناک ،

Wikimedia Commons

هی به یاد داشته باشید زمانی که گرجستان فرماندار برایان کمپ حذف نیاز برای نوجوانان به حالت تست رانندگی به منظور دریافت مجوز خود را در طول coronavirus شیوع?

آره به نظر می رسد به عنوان هر چند او راه می رفت که تصمیم به عقب تا حدودی. گزارش WSB-TV2 آتلانتا می گوید که علاوه بر تغییرات به استانداری برنامه ای برای بازگشایی دولت او با امضای یک فرمان اجرایی جدید اصلاح آزمون گواهینامه رانندگی چشم پوشی به عمل صرفا به عنوان یک فرمت.

با گسترش او به این معنی است که تمام کسانی که 20,000 بچه ها که رفت و خود را راننده مجوز بدون در نظر گرفتن آزمون رانندگی در حال حاضر باید تا سپتامبر. 30, سال 2020 به انجام این کار و یا مجوز خود را در نظر گرفته خواهد شد نامعتبر است.

در حال حاضر به نظر می رسد که — بر اساس زبان مورد استفاده اولین بار در اطراف به هر حال — این فرمان اجرایی جدید بیشتر از یک پاسخ به انتقاد از رسانه ها و دیگران از آن است که یک توضیح در نظم.

هنوز هم آن را بهبود. آخرین چیزی که گرجستان جاده ها نیاز است و حتی بیشتر رانندگان وحشی ساخت مانند اسپاگتی اتصال بخشی از خشم جاده.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: شما در سیم کارت مسابقه پس چه ماشین بازی شما باید…


5:31

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>