Fanatec جدید چرخ به ارمغان می آورد فورج کربن به خود iRacing دکل – CNET


Fanatec ClubSport Steering Wheel F1 2020

لوکس و کاربردی است که ترکیبی که سخت به مقاومت در برابر.


Fanatec

به عنوان بیشتر و بیشتر از شما کشف جهان شگفت انگیز از مسابقه سیمارائه شده برای صفحه اصلی سیم سکوهای فقط حفظ هیجان انگیز تر است. آخرین ؟ ویژه-نسخه چرخ از Fanatec که به ارمغان می آورد کمی از لامبورگینی صفحه اصلی.

Fanatec را ClubSport فرمان F1 2020 limited-edition چرخ است که سازگار با بسیاری از شرکت خط فعلی از چرخ پایگاه از جمله CSL نخبگان ClubSport V2 و V2.5 به علاوه قفسه بالای سکو DD1 و DD2 واحد است. آن را با هر دو PC و PS4 — فرض کنید شما یک PS4-سازگار پایه. (با عرض پوزش Xbox One پارسه no love در این یکی.)

نقطه صحبت کردن در 2020 ClubSport فرمان F1 است که قطعا جعلی ساخت و ساز کربن. چیز است که در هر 5 میلی متر ضخامت صفحه مقابل است که شامل هسته و چرخ و مغناطیسی به پایان می رسد به عنوان به خوبی. خارج از جعبه تعطیل هستند از ClubSport تنوع اما خریداران می توانید ارتقاء به سه دست و پا زدن تریبون پیشرفته دست و پا زدن ماژول برای دریافت کنید که شیرین F1-سبک دست و کلاچ عمل است.

جعلی فیبر کربن است و طعم متمایز از ساختار کامپوزیت نکردم لامبورگینی ساخته شده است که استفاده گسترده از این مسائل است. این برای اولین بار دیده می شود در حال بارگذاری-عجیب و غریب Veneno در سال 2016 است اما پس از نشان داده شده است تا به طور گسترده در (کمی) بیشتر قابل دسترسی مدل مانند Huracan Performante.

که در آن سنتی فیبر کربن ساخته شده است از لایه های بافته شده از ورق به آن متمایز هندسی نگاه که موتورسواری طرفداران عشق جعلی فیبر کربن است که به جای آن ساخته شده از رزین های با فیبر بخش معلق در. که دوغاب است و سپس تزریق به یک قالب و در نتیجه یک ماده قوی است که به مراتب آسان تر به هنر و صنعت است. همچنین مشخص تقریبا urban camo-مانند نگاه است که احتمالا بیشتر مربوط به کاربرد آن در اینجا.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: 3 بهترین چرخ و پدال تنظیم برای iRacing


12:22

مدتها جدید ClubSport چرخ ها ساخته شده از چرم سوراخ دار همراه با طیف گسترده ای از دکمه های چند انتخاب چرخ آنالوگ نما چوب و Fanatec هفت راه “FunkySwitch” را به عنوان به خوبی. 67 توابع کنترل می شود در حالی که یکپارچه صفحه نمایش OLED و یک سری از Led مطمئن شوید که شما در حال تغییر زمانی که شما قرار است به.

Fanatec ارائه نشده قیمت و یا در دسترس بودن اطلاعات در عین حال اما فقط خود را به مجموعه انتظارات فعلی ClubSport فرمول چرخ هزینه های سرد $370. نگاه برای تمام جزئیات در مدت کوتاهی که چرخ باعث می شود اولین بازی رسمی خود را در Fanatec سایت فردا. تا آن زمان مطمئن شوید که شما چک کردن راهنمای ما به بهترین چرخ برای sim racing بنابراین شما باید خود را ترجیح پایه برداشت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>