Coronavirus مستند: آنچه می تواند و نمی تواند شما را تحت قوانین انگلستان?

دولت با اعمال محدودیت های بی سابقه ای در بریتانیا در تلاش برای کنترل گسترش coronavirus.

بوریس جانسون در ابتدا به نام برای افرادی که به طور داوطلبانه اجتماعی استفاده دورى اقدامات قبل از اعلام یک مستند در 23 مارس.

بهداشت و حفاظت از مقررات که به پلیس قدرت به دستگیری و جریمه نقدی مردم برای نقض این مستند به اجرا در آمد سه روز بعد.

آنها برای اولین بار به روز شده در 22 آوریل هنگامی که آن را غیر قانونی هر دو به ترک خانه و یا خارج باقی می ماند “بدون معقول بهانه”.

سپس در 13 مه, تغییرات قابل توجهی ساخته شده بودند و به مردم اجازه می دهد افزایش آزادی در خط با آرامش دولتی راهنمایی.

وجود دارد تفاوت های بین محدودیت های قانونی در نیروی در انگلستان و ولز اسکاتلند و ایرلند شمالی است.

ورزش

دولت بریتانیا اولیه هدایت گفت: مردم می توانند خانه را ترک برای “یک شکل از ورزش یک روز” اما وزیران در حال حاضر تشویق مردم به صرف زمان بیشتری را در خارج.

ولز تنها کشور برای محدود کردن تعداد دفعاتی که افراد می تواند خارج از ورزش در قانون اما اوراق محدودیت در 11 مه.

سلامت مقررات حفاظت 2020 را گرفتن “ورزش به تنهایی یا با دیگر اعضای خانواده خود” به عنوان یک بهانه ای مناسب برای کسی که برای خارج شود.

تغییراتی که به اجرا در آمد در انگلستان در 13 مارس در تمدید مجوز اجازه می دهد تا مردم را به ورزش “با یک عضو دیگر از خانواده” در فضاهای عمومی مانند پارک ها و یا روستا.

این تغییر نشده است ساخته شده توسط تفویض دولت ها در اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

در انگلستان مقررات به روز شده است که به اجرا در آمد 13 مارس نیز مجاز, هوای آزاد, دادگاه های ورزشی و زمین های بازی برای بازگشایی شده است.

آن است که غیر قانونی به خارج از ورزش بیش از یک بار در روز در انگلستان و اسکاتلند و ایرلند شمالی (گتی)

سفر برای ورزش

در انگلستان وجود دارد که در آن ورزش می کنند و دولت را روشن ساخته جدید خود هدایت است که مردم می توانید درایو را به حومه شهر برای پیاده روی یا تفریح.

قوانین در نیروی در اسکاتلند و ایرلند شمالی مشخص نیست که در آن ورزش انجام می شود.

اما ویلز نسخه از قانون آمده است که باید آن را “در یک منطقه محلی به محل که در آن فرد زندگی است”.

در شروع مستند, Derbyshire پلیس جلب انتقاد پس از فیلمبرداری واکر که رانده بود به زیبایی یک نقطه با یک هواپیمای بدون سرنشین در حالی که North Yorkshire Police آغاز شده موانع پس از دولت ارشاد صادر شد.

اما این قانون در سراسر انگلستان منع نمی کند سفر دور از خانه خود را به منظور ورزش برای مثال رانندگی به یک مکان برای رفتن برای پیاده روی.

ارشاد صادر شده به افسران ملی روسای پلیس اسلامی (NPCC) و دانشکده پلیس در مارس خواست آنها را به “استفاده از قضاوت خود را و حس مشترک”.

آن افزود: “مردم می خواهند به ورزش محلی و ممکن است نیاز به سفر به انجام این کار — ما نمی خواهیم مردم تحریم برای سفر یک فاصله مناسب برای ورزش است. جاده چک در هر وسیله نقلیه است که به همان اندازه نامتناسب.”

یک شرکت حقوقی به طور معمول دستور توسط نیروهای پلیس, 5, Essex دادگاه گفت: در آن راهنمایی های خود که “هیچ نیاز است که ورزش انجام می شود باید در مجاورت خانه”.

پلیس متفرق sunbathers در لندن

ترک خانه خود را

قبل از این مستند اعلام شد, بوریس جانسون به نام مردم برای جلوگیری از غیر ضروری سفر اما این قانون تعریف عبارت است.

به جای آن آمده است که: “در طول اضطراری دوره هیچ فرد ممکن است ترک شود و یا در خارج از جایی که آنها زندگی می کنند بدون معقول ببخشید.”

محدودیت اعمال نمی شود به افراد بی خانمان و یا کسانی که — مانند خشونت و یا سوء استفاده از کودکان قربانیان — کسی که از خانه خود برای جلوگیری از آسیب و یا “فرار از خطر آسیب”.

این “جایی که آنها زندگی می کنند” شامل باغ متری معابر راه پله, پارکینگ و outhouses.

این قانون فراهم می کند یک لیست طولانی از “معقول بهانه” است که جامع نیست.

اگر کسی به چالش کشیده است توسط پلیس, آنها می توانند ارائه هر گونه دلیلی برای بودن خارج خواهد شد که در نظر گرفته شده مورد به مورد و بر اساس.

نمونه های داده شده در این قانون عبارتند از: به دست آوردن “نیازهای اساسی” از جمله مواد غذایی و تجهیزات پزشکی برای خانواده و یا برای مردم آسیب پذیر است.

شما همچنین می توانید پول را در ورزش دنبال کمک های پزشکی ارائه مراقبت و یا کمک به یک فرد آسیب پذیر اهدا خون حضور در تشییع جنازه و رفتن به دادگاه و یا دسترسی به خدمات عمومی مانند مدارس و رفاه.

قانون می گوید مردم ممکن است سفر برای کار و یا کار داوطلبانه “که در آن است و نه منطقی ممکن است که فرد به کار و یا به ارائه این خدمات را از جایی که آنها زندگی می کنند”.

کودکان می توانند به مسافرت و یا حمل و نقل بین خانه ها از پدر و مادر جدا شده و یا نگهبان.

فهرست معقول بهانه بود طولانی در 13 مارس شامل “بازدید از یک فضای باز عمومی برای مقاصد فضای باز تفریحی برای ترویج سلامت جسمی یا ذهنی و یا عاطفی تندرستی” با اعضای کسی را از خانواده و یا یک فرد از خانواده دیگر.

این تغییر تنها برای انگلستان که در آن خروج از خانه به دیدار زباله و بازیافت, مراکز عوامل املاک و مستغلات و خواص در ارتباط با اجاره و خرید و فروش نیز در حال حاضر قانونی است.

باغبانی به حساب نمی به ترک خانه تحت قانون (iStock)

خرید

این قانون به اجرا بسته شدن تعداد زیادی از مغازه ها هستند که تلقی های غیر ضروری مانند لباس فروشان.

اما با وجود جدا شده گزارش از مغازه ها در حال گفت و نه فروش تخم مرغ عید پاک توسط شورای افسران — هیچ قانونی وجود دارد محدودیت در آنچه باقی مانده در مغازه ها می فروشند.

اگر چه قانون توصیف “به دست آوردن نیازهای اساسی” به عنوان یک دلیل به ترک خانه پلیس رهبران نه ابراز تمايل به بررسی آنچه که مردم در حال خرید است.

گردهمایی

تحت قوانین جدید که به اجرا در آمد در انگلستان تنها در 13 آوریل افراد مجاز به ملاقات یکی از اعضای خانواده دیگر در یک فضای عمومی است.

این تعریف فضای باز به عنوان پارک ها و باغ های عمومی و تفریحی اساس “باز کردن کشور” و یا حقوق عمومی از راه در حومه شهر.

اما در سراسر انگلستان قانون ممنوعیت تجمعات عمومی از بیش از دو نفر به جز در شرایط خاص.

چنین تجمعات قانونی نیست که مردم “از اعضای همان خانواده” یعنی یک خانواده زندگی می کند که با هم همخانه و یا مشاوره ازدواج و مشاوره.

گردهمایی نیز مجاز اگر آنها “ضروری برای اهداف کار” به منظور ارائه مراقبت به یک فرد آسیب پذیر کمک اضطراری در بخشی از قانونی شرکت در یک مراسم تشییع جنازه و یا که در آن “منطقی” مانند زمانی که در حال حرکت در خانه.


کسب و کار

قانون را مجبور به بستن میخانه ها, رستوران ها, کافه ها, ورزشگاه, سینما, باشگاه, موزه ها و چشمه های معدنی شرط بندی مغازه ها و دیگر کسب و کار است که تلقی های غیر ضروری و مردم را هم در راه است که می تواند گسترش ویروس.

فروشندگان مواد غذایی خاموش مجوز داروخانه newsagents, homeware, سخت افزار و مغازه های پمپ بنزین و تعمیر خودرو خدمات مجاز به باز باقی می ماند.

همچنین مجاز به ادامه کار در تاکسی و وسیله نقلیه استخدام کسب و کار, بانک, پست, دفاتر, مراسم تشییع جنازه, مدیران, laundrettes و خشک پاک کننده ها, دندانپزشکان, بینایی سنج و بهداشت-خدمات مرتبط.

دامپزشکی جراحان و مغازه های حیوان خانگی شده اند مجبور به بستن.

رستوران ها و بارها قادر به کار به عنوان takeaways زمانی که هیچ کس می خورد یا نوشیدنی در محل و مغازه ها مجاز به اجرای خدمات تحویل.

در 22 آوریل به روز رسانی به فارسی مقررات مجاز دام بازار و مزایده پس انداز باشگاه و ارز مبادله یا انتقال کسب و کار برای باز باقی می ماند.

در 13 آوریل, باغ, مراکز و, هوای آزاد, ورزش, دادگاه اضافه شد به لیست.

پلیس و شوراهای محلی می توانند اجرای تعطیلی با ممنوعیت اعلامیه و جریمه.

ویلز قانون علاوه بر این ایالات متحده است که خرده فروشان باید “تمام اقدامات مناسب برای اطمینان حاصل شود که یک فاصله از دو متر نگهداری می شود بین هر فرد در محل کسب و کار”.

یک خریدار می گذرد قفسه های خالی در یک تسکو سوپر مارکت در لندن (EPA)

مجازات

پلیس رهبران باید دستور ماموران به استفاده از جریمه و دستگیری به عنوان “آخرین راه حل” و تشویق اعضای عمومی به دنبال محدودیت در حرکت و اجتماعات به طور داوطلبانه.

“ما باید رزرو اجرای تنها برای افرادی که نه در پاسخ به, تعامل, توضیح, و, تشویق, که در آن بهداشت عمومی در معرض خطر است” رسمی راهنمایی متحده است.

اما دو قانون وجود دارد را قادر می سازد پلیس برای دستگیری مردم برای coronavirus مربوط به جرائم – Coronavirus عمل 2020 حفاظت و بهداشت مقررات 2020.

اولین قانون به پلیس قدرت به طور مستقیم هر “به طور بالقوه فرد آلوده” را به رفتن به خانه به یک مرکز پزشکی و یا به یک تست در محل.

تحت برنامه 21 از Coronavirus عمل 2020 آن را غیر قانونی است به شکست خود را مطابق با دستورالعمل از افسران پلیس بدون معقول بهانه یا مانع آنها در این دوره از وظایف خود را.

جرائم را می توان با جریمه تا 1000 پوند در خلاصه محکومیت در دادستانی دادگاه.

اکثر مفاد Coronavirus عمل 2020 به پایان می رسد پس از دو سال اما ممکن است بررسی تمدید و یا تغییر توسط مجلس.

جداگانه بهداشت مقررات حفاظت 2020 به اجرا در آمد در انگلستان در 26 مارس و اجرای شرایط این مستند.

قانون – که منقضی خواهد شد در شش ماه – اجازه می دهد تا پلیس به مردم به دستور نقض آن را به رفتن به خانه ترک یک منطقه و یا پراکنده و برای اطمینان از پدر و مادر خود را متوقف کودکان از شکستن قوانین.

آن جرم به نقض محدودیت در کسب و کار جنبش و تجمعات بدون “معقول بهانه” موفق به تطابق با دستورالعمل پلیس یا مقامات مانع اجرای این اقدامات است.

هر بزرگسالانی که ارتکاب جرم بر اساس مقررات جدید را می توان به دست جریمه که اگر نصف پرداخت ساخته شده است در عرض دو هفته.

مقدار پیش فرض تنظیم شده در £60 بریتانیا گسترده تا انگلستان مطرح شده آن را به 100 پوند در 13 مارس.

اما اگر کسی جریمه شده برای شکستن coronavirus مستند قبل از این جریمه دو برابر خواهد شد به حداکثر £از 3200 در انگلستان و £960 در جای دیگر.

مردم را نمی توان محکوم به جرم اگر آنها با پرداخت پول ظرف 28 روز پس از آن اقدام اجرایی شروع خواهد شد.

“افرادی که پرداخت نمی کند ثابت پنالتی متوجه تحت مقررات می تواند به دادگاه بدوی قادر به تحمیل فضای مجاز: نامحدود جریمه,” خانه, سخنگوی گفت.

“اگر یک فرد همچنان حاضر به رعایت آنها خواهد بود اقدام غیرقانونی و پلیس ممکن است بازداشت آنها را که در آن تلقی متناسب و لازم است.

“اما در وهله اول پلیس همیشه اعمال خود را به حس مشترک و اختیار.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>