Coronavirus: کارفرمایان خطر پیگرد قانونی اگر آنها سعی می کنند به زور کارکنان به کار بدون حفاظت کافی

کارفرمایان هشدار داده شده است که خطر پیگرد قانونی اگر آنها سعی می کنند به زور کارکنان به کار بدون محافظت کافی در برابر coronavirus.

هشدار آمد در آستانه بازگشت به کار به نام بوریس جانسون در استراتژی خود را برای آرامش مستند محدودیت.

کسب و کار, منشی, Alok Sharma وعده داده است که دولت خواهد بود “به دنبال” کارگران و خواست هر کسی که احساس می کند در محل کار خود را امن نیست به تماس با بهداشت و ایمنی اجرایی.

و HSE اجرایی سارا Albon گفت: بازرسان آماده خواهد شد به موضوع اجرای اعلامیه الزام کارفرمایان به توقف شیوه های خطرناک و یا محافظ اضافی اقدام با تحریم از تعقیب کیفری اگر آنها را نادیده گرفت.

دولت اختصاص داده است اضافی £14 میلیون به HSE برای فعال کردن آن به انجام نقطه چک در بازگشایی سالن کار.

اما اتحادیه های کارگری گفت: این پول به مبلغ فقط 10 درصد از کاهش جذب شده توسط این سازمان در طول دهه گذشته از ریاضت و سوال که آیا به اندازه کافی بازرسان در دسترس خواهد بود به کوه های لازم ایمنی چک.

آقای شارما در بخش کسب و کار منتشر کرده است راهنمایی کشیده شده است تا در مشورت با صنعت و اتحادیه های کارگری در اقدامات ایمنی در هشت محل کار تنظیمات در حال حاضر مجاز به کار از سایت های ساخت و ساز به کارخانه ها و takeaways.

شرکت با هدف بازگشایی باید انجام Covid-19 خطر ارزیابی مجدد محل کار اجازه می دهد تا دو متر فاصله و معرفی بیشتر تمیز کردن مکرر. آنها توصیه به در نظر گرفتن متناوب تغییر زمان اعمال یک طرفه راه دور محوطه و سازماندهی مجدد میز و کار-ایستگاه بنابراین کارکنان در صورت دور از یکدیگر.

صحبت کردن روزانه 10 خیابان داونینگ coronavirus جلسه آقای شارما خواست کارفرمایان به دنبال هدایت و کار با اتحادیه های کارگری و کارکنان “را به نگه داشتن هر یک از دیگر امن”.

و او اضافه کرد: “به کارگران می گویم: ما به دنبال آن هستید را برای شما, ما می خواهیم به شما احساس اعتماد به نفس است که شما از نظر مالی پشتیبانی می کند و بازگشت به محل امن.

“از آنجا که در این زمان شبیه هیچ دیگر همه ما نیاز به کار با هم با خیال راحت به ما به بازسازی اقتصاد ما.”

آقای شارما گفت: در این جلسه: “کارفرمایان وظیفه دارند که برای حفظ کارکنان امن در محل کار – که کاملا مندرج در قانون است.

“اگر کسی احساس می کند در محل کار خود را امن نیست آنها را که با کارفرمای خود.

“اگر آنها احساس نمی کنم آنها در حال گرفتن هر گونه کشش آنها کاملا باید در ارتباط با بهداشت و ایمنی اجرایی و یا مقامات محلی.”


هجی کردن HSE قدرت Ms Albon گفت: “بازرسان می تواند نیاز به کسب و کار برای انجام کارهای خاص – اجرای اعلامیه و نیاز به آنها را به انواع خاصی از عمل است.

“در شدید ترین شرایط در صورت وجود خطر آسیب جدی به یک فرد کارمند آنها می تواند موضوع اطلاع ممنوع است که برخی از فعالیت های در حال وقوع است.

“نقض آن نوع از اجرای اعلامیه است که در اصل یک جرم جنایی است و ما می توانیم تعقیب افرادی که موفق به انجام کار درست است.”

آقای جانسون گفت که او انتظار ندارد “سیل” از مردم برای بازگشت به کار این هفته پس از راهنمایی های جدید را تشویق می کند که کسانی که قادر به انجام شغل خود را در خانه به آماده شود برای رفتن به کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز از شنبه.

اما اتحادیه های کارگری ابراز نگرانی کرد که کارکنان ممکن است احساس تحت فشار به نوبه خود تا حتی اگر آنها نگران خطر ابتلا به عفونت را در محل کار و یا در حالی که رفت و آمد و حمل و نقل عمومی.

دبیر کل چشم انداز اتحادیه مایک کلنسی گفت که HSE بودجه افزایش خواهد نه برای 10 سال کاهش بود که در سمت چپ آن را با کمتر از 500 صفحه اصلی کلاس بازرسان در سراسر انگلستان است.

“پول جدید خواهد شد و احتمالا تا حدودی استفاده می شود به صندوق جدید بازرسان اما ظرفیت مورد نیاز است به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است” گفت: آقای کلنسی.

“چگونه موجود بازرسان رود به انجام مورد نیاز بازرسی در حالی که همچنین آموزش جدید بازرسان ؟ و این بازرسان دائمی موقعیت?

“همه این پرسش که دولت باید پاسخ فوری به طوری که کارگران می دانند که آنها را قادر به بازگشت به کار با خیال راحت و محل کار خود را به اندازه کافی خواهد بود تنظیم شده است.”

در مجلس عوام کار را در سایه کسب و کار, منشی, اد میلیبند به چالش کشیده آقای شارما به تایید می کنند که “کارگران که معقول باور است که آنها را در معرض خطر نیست و باید در کار”.

آمار رسمی نشان داد که کارگران ساختمانی هستند بیشتر احتمال دارد به مرگ از coronavirus از میانگین اعضای عمومی, او گفت:.

“این است که بالاترین-کارگران پرداخت می شود که به طور کلی حمل قادر به کار از خانه و پایین کارگران پرداخت می شود که به خواسته بازگشت به کار” گفت: آقای میلیبند.

“هر چه فشارهای اقتصادی خود را در سلامت باید از آن محافظت شود. آنها سزاوار به امن است و این چیزی است که دولت باید از هر اقدام برای اطمینان حاصل شود.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>