Coronavirus: بوریس جانسون رد ادعای او گمراه نمایندگان مجلس بیش از دولتی راهنمایی در مورد مراقبت از خانه در نامه ای به Keir Starmer

بوریس جانسون را رد کرده است ادعا می کند که او گمراه نمایندگان مجلس بیش از دولت های ارشاد در خطر ابتلا به کروناویروس در مراقبت از خانه.

در نامه ای به آقا Keir Starmer نخست وزیر گفت که او “نا امید” با این کار رهبر را “گمراه کننده” استفاده از یک نقل قول از راهنمایی.

شکننده آتش بس بین طرف های خراب در روز شنبه زمانی که آقا Keir استفاده می شود نخست وزیر سوال به چالش آقای جانسون بیش مشاوره از ماه مارس که گفت که آن را “بسیار بعید” است که مراقبت از ساکنان خانه خواهد بود شما با کوروناویروس.

اد میلیبند گفت: مشاوره گذاشته لخت چگونه دولت بود “بیش از حد آهسته به محافظت از مردم در مراقبت از خانه” – یک بخش است که در حال حاضر حساب برای برخی از 40 درصد از Covid-19 مرگ و میر.

آقای جانسون در جواب گفت: “نه این درست نیست که مشاوره گفت که در واقع ما به ارمغان آورد و مستند در مراقبتهای پیش از کلی مستند.”

اما مشاوره از 12 مارس می گوید: “این هدایت در نظر گرفته شده است برای موقعیت فعلی در انگلستان که در آن وجود دارد در حال حاضر هیچ انتقال Covid-19 در جامعه است.

“از این رو بسیار بعید است که هر کسی دریافت مراقبت در مراقبت از خانه و یا جامعه را آلوده شوند.”

اد میلیبند در نامه ای به نخست وزیر خواستار آقای جانسون بازگشت به عوام به “صحیح رکورد”.

آقا Keir گفت: “در این زمان از ملی بحران از آن مهم تر از همیشه است که وزرای دولت دقیق در اطلاعات آنها بدهد.

“با توجه به این که من از شما انتظار برای آمدن به مجلس عوام در اولین فرصت برای اصلاح ثبت و به رسمیت شناختن است که این مقام دولتی راهنمایی در مورد مراقبت از خانه.”

اما آقای جانسون ضربه به عقب کرد و گفت او “نا امید” که آقا Keir به نقل از بهداشت عمومی انگلستان مشاوره “به صورت انتخابی و گمراه کننده” اضافه کرد: “من با نظرات من.”

او در پاسخ به این کار رهبر آقای جانسون گفت: “من می خواهم به شما یادآوری از تعهد شما ساخته شده است و هنگامی که شما تبدیل به رهبر مخالفان به همکاری سازنده با دولت در مواجهه با این سابقه بیماری همه گیر.

“مردم انتظار دارند ما با هم کار کنند.”

یک شماره 10 منبع گفت وست جلسه توجیهی قبل از آن که آقا Keir حال حذف زودتر حکم در هدایت که گفت: توصیه شد “در نظر گرفته شده برای موقعیت فعلی در انگلستان که در آن وجود دارد در حال حاضر هیچ انتقال Covid-19 در جامعه”.

در جای دیگر, دولت اعلام کرد £600m بسته برای کنترل عفونت در مراقبت از خانه که با هدف کاهش چرخش کارکنان در بین سایت های.

رابرت Jenrick این جوامع وزیر گفت: Downing Street جلسه: “این بسته شامل حصول اطمینان از مراقبت از خانه – از جمله کوچکتر خانه مستقل – همچنین مشاوره از شوراهای از متخصصان بهداشت عمومی و از بیمه خدمات درمانی به اطمینان حاصل شود آنها را به بهترین کنترل عفونت دسترسی به تست مناسب تجهیزات حفاظتی و با استفاده از جدید تخلیه سیاست به طوری که ساکنان تنها ورود یا بازگشت در خانه هنگامی که ما می دانیم که آنها از Covid-19.”

پرسید: اگر دولت تا به حال نمی کردم گرفتن در این وضعیت در مراقبت از خانه آقای Jenrick گفت: “بیشتر وجود دارد که ما می توانیم انجام دهیم و ما تمام تمرکز در حال حاضر نیاز به حصول اطمینان از مراقبت از خانه هدایت از طریق هفته ها و ماه های پیش رو و ما حفاظت از مردم به عنوان بسیاری از ما احتمالا می تواند در عرض آنها.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>