Coronavirus: ارتش پرداخت نشده داوطلبان استخدام برای انجام آزمون در سراسر انگلستان

ارتش پرداخت نشده داوطلبان استخدام برای انجام coronavirus آزمون در سراسر کشور به عنوان وزرای سعی کنید به آمار هدف خود را از 200,000 یک روز.

آنها خواسته شده برای ثبت نام به محل کار حداقل 32 ساعت در هفته swabbing بینی و گلو از مردم که ممکن است آلوده بدون هیچ پرداخت.

بالا-خیابان شیمیدان چکمه تبلیغات نقش سراسر کشور با حمایت وزیران.

اما پیشرو کارگری و سیاستمداران مخالف را مورد انتقاد قرار حرکت را متهم وزرای استفاده از حسن نیت ،

صدایی اتحادیه گفت: این نقش در زمان ایده داوطلبانه “بیش از حد”.

داوطلبان انتظار می رود به کار در کنار دیگران بودن پرداخت می شود, برای همین نقش آن قابل درک است.

آگهی های هشدار به متقاضیان از خطرات ناشی از نقش و به آنها بگویید به نظر بهداشت و سلامت اعضای خانواده قبل از ثبت نام.

موقعیت را شامل ایستاده برای ساعت در یک زمان و نیاز به اندازه کافی تحرک به “قادر به رسیدن به یک وسیله نقلیه سواب را از هر دو گلو و بینی معابر به طور بالقوه بی دست و پا زاویه”.

آگهی های وعده داوطلبان داده خواهد شد و شخصی کامل تجهیزات حفاظتی در خط با بیمه خدمات درمانی استاندارد و همچنین آموزش.

استخدام خواهد شد انتظار می رود قادر به کار “حداقل” 32 ساعت در هفته با توجه به تبلیغات.

با این حال متقاضیان هشدار داد: “لطفا آگاه باشید که این یک کار داوطلبانه و بدون مزد نقش است.”

داوطلبان هستند که به دنبال در مکان های از جمله لندن و کاونتری.

یک آگهی متحده است که آنها به دنبال به استخدام “تا 1000” داوطلبان و زمان, چکمه, کارکنان برای پر کردن نقش ها در سراسر کشور است.

چکمه کمک به دولت در استخدام داوطلبان اما تصور بر این است که دستورالعمل های تعیین شده توسط وزارت بهداشت و مراقبت های اجتماعی (DHSC).

منابع نزدیک به وزیر بهداشت, مت, Hancock, گفت که داوطلبان استفاده شده بود به اثر بزرگ در سراسر coronavirus بحران است.

آنها اضافه شده است که داوطلبان خواهد دریافت آموزش در مورد نحوه انجام آزمون. افراد با استفاده از کیت صفحه اصلی در حال حاضر خود اداره سواب با آموزش ندارد.

سارا Gorton سر سلامت در صدا گفت: “بسیاری از مردم می خواهم به اوقات فراغت خود را به بیمه خدمات درمانی برای کمک به آن را از طریق Covid بحران, اما, این, آگهی, طول می کشد مفهوم کار داوطلبانه راه بیش از حد.”

او اضافه کرد که به جای “به دنبال استفاده از مردم خوب و طبیعت دولت بهتر خواهد بود قرار داده شده استفاده از تجربه کارکنان بیمه خدمات درمانی از بازگشت از بازنشستگی و یا مراقبت های بهداشتی دانش آموزان در سال های پایانی خود را برای کمک به گسترش انگلستان تست ظرفیت”.

اندی مک دونالد, یک عضو کابینه سایه گفت: “این است که از لحاظ جسمی و ذهنی خواستار کار است که باید پرداخت شود, با شرایط و حقوق مذاکره و توافق با اتحادیه های کارگری.”

آقا اد دیوی اقدام co-رهبر حزب لیبرال دموکرات گفت: “بریتانیا در حال رفتن بالا و فراتر از آن در تلاش های خود را به سرعت گسترش ویروس – که آیا آن را در حال کار در خط مقدم کمک به آسیب پذیر حمایت خود را از سازمان های خیریه محلی و یا به سادگی به دنبال مستند اقدامات در محل.

“این به این معنا نیست که دولت باید سعی کنید به استفاده از این تلاش ها با پرداخت آن خواهد بود که برای تست ویروس.”

او اضافه کرد که کسانی که در انجام این آزمون باید به طور رسمی به کار آموزش پرداخت و دریافت مزایای آمده است که با اشتغال.

“در زمانی که هزاران نفر در حال تجربه مشکلات مالی انتظار می رود افراد به کار پرداخت نشده در حالی که مصرف قابل توجهی خطرات به سلامت خود یک رسوایی است. دولت باید در اصلاح این بلافاصله در غیر این صورت خود را تست اجرای تبدیل خواهد شد یکی دیگر از قتلگاه حتی قبل از آن آغاز شده است.”

چکمه کاهش یافته است به نظر سه شنبه شب و کارگردانی سوالات به DHSC.

یک DHSC سخنگو گفت: “سرعت که در آن ما افزایش آزمایش ما ظرفیت بی سابقه است و یک موفقیت واقعی ساخته شده ممکن است با فوق العاده کار تیمی بین دولت های کلیدی شرکت های خصوصی و داوطلبان.

“جلسه 100,000 هدف یک دستاورد فوق العاده است, اما آن را نیست پایان هدف این فقط آغاز است.

“ما ادامه خواهد داد به گسترش ما تست ظرفیت با بیش از هزاران تست در دسترس در هر روز است. این خواهد بود که انجام می شود با بیشتر مراکز آزمون, باز, تلفن همراه بیشتر تست واحد و به سرعت در حال افزایش تعداد خانه-تست کیت تبدیل شدن به در دسترس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>