چین به دنبال ایجاد گسترده coronavirus تست جدید اما شکاف ها باقی می ماند

پکن ساکن وانگ Yukun خوشحال بود به تطابق در ماه آوریل زمانی که ساخت و ساز شرکت او کار می کند برای او گفت که او می خواهم نیاز به یک آزمون برای رمان coronavirus قبل از او می تواند دوباره به کار حتی اگر او در پایین خطر ابتلا به این بیماری است.

“شرکت من مرتب از آن و تحت پوشش این آزمون هزینه. این روند بود و کمتر وقت گیر تر از من تصور او گفت:” با یادآوری اینکه چگونه او کردم نتیجه منفی روز بعد. “من فکر می کنم هر کس باید آزمایش به عنوان یک ماده از بهداشت شخصی.”

در حالی که coronavirus آزمون می تواند دشوار برای به دست آوردن بسیاری از کشورهای چین به سرعت در حال گسترش خود را در دسترس بودن و قیمت را قادر می سازد توده ها — و نه فقط کارگران خط مقدم مردم از مناطق ضربه یا بیمار — برای دریافت تست شده است. چین قادر به تولید 5 میلیون تست کیت یک روز کشور و وزارت صنایع گفت: در ماه گذشته.

ادامه مطلب: برخی از کشورها که بازگشایی دیدم upticks در COVID-19 موارد — چه چیزی می تواند به کانادا یاد بگیرند ؟

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

در حالی که چین شمارش چگونه بسیاری از روزانه تست های در حال انجام در سراسر کشور ظرفیت آن به مراتب بیشتر از کشورهای دیگر از جمله ایالات متحده است که انجام شده حدود 300 ، 000 آزمون روزانه به طور متوسط در روزهای اخیر با توجه به غیر انتفاعی COVID پیگیری پروژه.

حتی کره جنوبی و آلمان مورد ستایش قرار داد برای آزمایش به طور گسترده ای قادر به انجام تقریبا 20,000 و 120,000 آزمون در روز به ترتيب در اوج خود است.

شهرستانها عمده در چین و استان را از لیست منتشر شده از صدها بیمارستان و درمانگاه در حال حاضر مجاز به انجام آزمون و در حال گسترش آزمایشگاه قابلیت به مردم اجازه می دهد برای به دست آوردن خود اسید نوکلئیک نتایج آزمون در چند ساعت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

برخی از دولت های محلی اضافه شده اند آزمایشات اولیه پزشکی بیمه طرح کمک به پوشش هزینه های که طیف وسیعی از 60-270 یوان (US$8.50-$38).

شیوع کروناویروس: دکتر تام می گوید: آن زمان برای کانادا به ‘گسترش شبکه’ وقتی که می آید به COVID-19 تست

شیوع کروناویروس: دکتر تام می گوید: آن زمان برای کانادا به ‘گسترش شبکه’ وقتی که می آید به COVID-19 تست

دسترسی آسان کمک کرده است شرکت های مدارس و سرگرمی ارائه دهندگان برای بازگشایی پس از گسترده تست. میزبان محبوب چینی مسابقه آواز خواننده 2020 دعوت 251 مخاطبان به ثبت زندگی می کنند نشان می دهد در ماه گذشته پس از آزمایش آنها است.

همچنین تخمگذار زمینه را برای تست توده تلاش باید نیاز بوجود می آیند.

ووهان در مرکز چین coronavirus شیوع قصد دارد برای انجام نوکلئیک اسید تست در سراسر شهرستان از 11 میلیون پس از یک خوشه از عفونت های جدید پدید آمده است, منابع گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

تست ناهموار داوطلبانه

چین شروع به هل دادن به صورت گسترده تست در آوریل به عنوان نگرانی در مورد پتانسیل بدون علامت بیماران مبتلا به این ویروس افزایش یافت.

از آوریل 13, هر چینی استان شده است ملزم به ارائه گزارش های روزانه خود به ویروس تلاش های تست و دقیق در سراسر کشور رژیم غربالگری و تست قرنطینه دیده است مورد اعداد به شدت سقوط پس از اوج در اواسط فوریه.

ادامه مطلب: Coronavirus واکسن در حال آزمایش در چین می تواند آزمایش می شود در کانادا به زودی

حتی پس از چین به خودداری از ساخت تست اجباری برای همه مردم است. روزانه کشور گسترده تست داده منتشر نشده است و تا سطح شیب دار از قابلیت تست شده است ناهموار.

هوبئی گوانگدونگ ژجیانگ و هیلونگجیانگ که ترکیب جمعیت بیش از 267 میلیون دلار با هم هستند قادر به انجام حداقل 321,000 آزمون در روز, با توجه به اظهارات آنها ساخته شده در آوریل و مه.

پکن دارای 67 آزمایشگاه قادر به پردازش 48,000 آزمون در روز است. اما دیگر کمتر نیز فعال استان از جمله یوننان و گوانگشی در حال بازی گرفتن, باز, جدید labs در هفته های اخیر.

کانادا COVID-19 تست بسیار پایین تر از ظرفیت

کانادا COVID-19 تست بسیار پایین تر از ظرفیت

و با تست اجباری تنها برای دسته بندی برخی از مردم تصمیم گیری عمدتا چپ به شرکت ها یا افراد است.

یک منبع از یک هونان مبتنی بر دولت-متعلق به کارخانه فولاد که حدود 80 نفر گفت: آنها در ابتدا خواسته شده را به یک آزمایش تنها در صورتی که زندگی در نزدیکی یک مورد تایید شده. اما همکاران که در سفر خارج از استان در حال حاضر خواسته شده را به یک آزمون قبل از آنها به دفتر بازگشت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

هنوز هم هر کسی که می خواهد برای آزمایش است که تشویق به انجام این کار. چینی, e-commerce, غول Alibaba Group Holding Ltd و JD.com اجازه می دهد مردم را به کتاب قرار ملاقات خود را از طریق به طور گسترده ای استفاده می شود سیستم عامل ها و شرکت ها اغلب صرف هزینه برای کارگران است.

ادامه مطلب: که هشدار کور ” راه اندازی مجدد اقتصاد جهان با استناد به پایین COVID-19 تست

یک شرکت تاکسی مستقر در گوانگژو تمام ارسال 14,000 از درایور آن برای آزمایش در درخواست از دولت است.

“این داده ها را به رانندگان به صورت رایگان گفت:” کوانگ Yali رئیس گوانگژو بایون گوآنگجو اجاره خودرو گروه تبلیغاتی گروه. “این است که به رانندگان تضمین و همچنین قرار دادن مسافران در سهولت.”

(گزارش شده توسط برندا Goh در شانگهای و حداقل ژانگ در پکن; گزارش های اضافی توسط Cheng Leng و روشنک لیو در پکن جاش هورویتز در شانگهای جاش اسمیت در سئول و شانگهای و پکن اتاق های خبر; ویرایش توسط لینکلن جشن.)

مشاهده link ”

© 2020 ایسنا

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>