غار فسیل نشان می دهد انسان مدرن مشترک رفتاری با نئاندرتال ها – CNET


teef

این کشف نشان می دهد که فرهنگ ها ممکن است مخلوط در طول این زمان.

Tsenka Tsanova/

یک تعداد انگشت شماری از فسیل و ابزار کشف شده در بلغارستان, غار نشان می دهد انسان مدرن در حال حاضر در اروپا برخی از 46,000 سال پیش — و آنها به احتمال زیاد تعامل با نئاندرتال ها برای طولانی تر از آنچه قبلا تصور.

با توجه به مطالعات منتشر شده در طبیعت و محیط زیست و تحول در این هفته از کشف اولیه انسان مدرن باقی مانده است در جنوب شرقی اروپا, قدیمی ترین شواهد از انسانهای هوشمند در منطقه از یک زمان به عنوان شناخته شده اولیه پارینه سنگی فوقانی. علاوه بر این مجموعه ای از منحصر به فرد سنگ ابزار که در نمایشگاه ویژگی های هر دو انسانهای هوشمند و نئاندرتال ساخت ابزار در حال حاضر در این سایت نشان می دهد فرهنگ ها ممکن است مخلوط در طول این زمان.

کشف واقع در Bacho کیرو غار در بلغارستان شامل باقی مانده است مانند استخوان ها و تک دندان و همچنین به عنوان زیور آلات از جمله یک آویز ساخته شده از دندان خرس. غار در حال حاضر دارای برخی از اهمیت با سابقه انسانهای هوشمند باستان شناسی کشف شده در دیواره های آن قدمت آن به دهه 1970.

مورفولوژیکی و تحلیل باقی می ماند و توالی از هاردی میتوکندری DNA و پروتئین از قطعات استخوان نشان می دهد که آنها متعلق به یک گروه از انسانهای هوشمند که به احتمال زیاد ساخته شده است خانه خود را در غار برخی 42,000 به 45,000 سال پیش. سن یابی کربن پرتوزا و تحلیل هل می دهد که سن را به جایی در اطراف 46,000 سال است. نئاندرتال ها معتقد هستند که زندگی تا حدود 40000 سال پیش.

در حالی که این بسیار قابل توجهی در شناسایی چگونه انسان مدرن هستند به همان اندازه مهم است در نظر گرفتن اهمیت این زیور آلات در حال حاضر در پیدا کردن و چگونه انسان هوشمند ابزار-ساخت ممکن است اتخاذ شده توسط گونه های دیگر.

این زیور آلات قرض اضافی شواهد برای نظریه انسانهای هوشمند عبور مسیرهای با آخرین نئاندرتال ها که با استفاده از ابزارهای مشابه و آویز و ممکن است تحت تاثیر بخش هایی از فرهنگ خود را. قبلی شواهد نیز تاسیس دو گونه جفت — و انسان مدرن به اشتراک گذاری برخی از DNA نئاندرتال بنابراین دانشمندان آگاه از گونه های با هم تداخل دارند. فسیلی افزایش می یابد زمان دو احتمال زیاد مخلوط شده و توانایی آنها را برای تجارت memes.

و ما در حال صحبت کردن در مورد تصاویر خنده دار از یک گربه در اینجا — ما در حال صحبت کردن به الگوهای رفتاری در تعریف سنتی برای اولین بار شرح داده شده توسط ریچارد داوکینز: عناصر فرهنگی و یا رفتارهای گذشت از یک نسل به نسل بعدی است.

دقیق زمانی فاصله بین زمانی که انسانهای هوشمند برای اولین بار وارد و کاهش نئاندرتال ها باقی مانده است به تعیین خواهد شد اما شواهد نشان می دهد که دو گونه از آنها به احتمال زیاد معاملات ایده های فرهنگی — های memes, اگر شما خواهد شد — با یکدیگر برای طولانی تر از دانشمندان قبلا فرضهای.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پر دم دایناسور پیدا شده در کهربا


1:29

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>