چکمه, خطرات حداقل دستمزد تحقیقات پس از استخدام صدها نفر از داوطلبان برای انجام coronavirus تست برای دولت

چکمه می تواند خطر تحت بررسی حداقل دستمزد قانون پس از استخدام صدها نفر از داوطلبان برای انجام coronavirus تست برای دولت اشتغال وکلا هشدار داده اند.

و معاملات اتحادیه کنگره گفت که تبلیغات برای عدم پرداخت, پست, کدام دولت است که متقاضیان باید آماده به کار در حداقل 32 ساعت در هفته آزمایش کارکنان بیمه خدمات درمانی که از ترس آنها ممکن است Covid-19 به نظر می رسد به “خارج از ماشین چین دهنده” با روح داوطلبانه برای ملی تلاش برای ضرب و شتم این بیماری است.

MP استوارت مک دونالد نوشت: چکمه, مدیر عامل سباستین جیمز نام تجاری آرایش – نازل شده در چهارشنبه مستقل – به عنوان “غیر قابل قبول”. Mr مک دونالد گفت که “کشش داوطلبانه نیت که تا به تحسین نمایش داده شده به نقطه که ناچیز”.

SNP MP برای گلاسکو جنوبی خواستار دانم که آیا این شرکت دریافت و به دولت پرداخت برای آزمون و یا ارائه خدمات خود را به صورت رایگان.

شرکت های دیگر تبلیغات برای فعالان به کار در درایو-از طریق تست سایت های مانند Sodexo ارائه دستمزد تا £13.50 یک ساعت و آگهی های خود را نشان می دهد این امر می تواند مطلوب برای متقاضیان دارای تجربه کار در پزشکی بالینی و سلامت محیط زیست است.

این قابل درک است که بسیاری از داوطلبان استخدام چکمه furloughed کارگران که نمی خواهند به پرداخت اشتغال برای ترس از به خطر می اندازند وضعیت خود را که تحت آن دولت پرداخت 80 درصد از دستمزد خود را در حالی که آنها نمی توانند انجام کار معمول خود را. چکمه می گوید این است که هر گونه سود از این طرح است.

اما کارشناس حقوقی لوسی McLynn سر از اشتغال در قانون شرکت بیتس ولز گفت که درمان این تست به عنوان داوطلب “احساس بسیار توهین آمیز” است و ممکن است سقوط ناپاک از حداقل دستمزد قانون است که ای اداره توسط HM درآمد و آداب و رسوم.

قانون معاف موسسات خیریه و جمع آوری کمک های بدن را از نیاز به پرداخت £8.72-ساعت ملی دستمزد زندگی می کنند به مردم داوطلبانه به آنها کمک کند اما اجازه نمی دهد که شرکت ها برای درمان مردم به عنوان داوطلب اگر آنها در حال گرفتن نقش یک کارگر او توضیح داد.

“من فکر می کنم چکمه نه در قلمرو خطرناک با این دلیل که زمان تعهد نشان می دهد این افراد بیشتر مانند کارگران” Ms McLynn گفت: مستقل.

“HMRC دارای قدرت برای اجرای حداقل دستمزد قانون و این مجموعه به نظر می رسد با مشخصات بالا تنظیم به طوری که آنها ممکن است احساس کنند که می خواهید به آن نگاه کنید.”

یک داوطلب توافق نامه ای به امضا می شود توسط کسانی که در این طرح آمده است که آن است که ایجاد یک رابطه اشتغال. این شرکت می گوید انعطاف پذیر خواهد بود در مورد زمان به کار کرده اما می افزاید که آن را “مهم و حیاتی” است که شرکت کنندگان با حضور در تست سایت در ساعت موافقت کردند. داوطلبان خواسته به آنجا متوجه خواهید شد که ممکن است اگر آنها می خواهند برای جلوگیری از به طوری که rotas می شود بخواهند صفحاتی دوباره مرتب.

قانون استخدام وکیل مدافع نیکولا Braganza از دیوان گاردن گفت: آگهی استخدام مطرح شده “تعدادی از نگرانی های جدی”. کارگران داوطلب خواهد از دست نه تنها در پرداخت بلکه در تعطیلات حقوق و تبعیض حمایت او گفت:.

“آنها به نظر می رسد با تکیه بر حسن نیت مردم به توافق به کار بدون پرداخت هزینه یا سود از هر گونه اشتغال و حمايت از حقوق” گفت: Ms Braganza. “شرکت های دیگر در حال پرداخت کارکنان به انجام همان کار است.

“توصیف یک فرد به عنوان یک داوطلب لزوما به این معنی نیست که آنها در واقعیت و در قانون داوطلب. آگهی اشاره به یک نیاز اجباری برای انجام قرارداد مشخص شده ساعت.

“داوطلبان هستند خواسته به کار ساعت های طولانی از لحاظ جسمی و ذهنی خواستار نقش و احتمالا انتظار می رود مطابق با دستورالعمل هر آنها داده می شود. همه این تمایل به تضعیف کند که رابطه واقعی داوطلب یک با هیچ متقابل از تعهد.”

TUC حقوق استخدام افسر Tim تیز گفت: مستقل که رویکرد شرکت به نظر می رسد در تضاد با روح دیده می شود زمانی که 700,000 مردم امضا به داوطلب برای کمک به بیمه خدمات درمانی در زمانی که بسیاری از چکمه های کارکنان بودند که توسط دولت پرداخت می شود تحت طرح کردند.

“به نظر من به خارج از ماشین چین دهنده با روح داوطلبانه ابتکار بود که همه چیز در مورد آوردن مردم که می خواستند برای کمک به سرویس های بهداشتی,” او گفت:. “در اینجا ما یک کسب و کار بزرگ در تلاش برای جذب مردم به انجام آنچه به نظر می رسد ماهر و نقش مهمی که باید بر این اساس پرداخت شود.”


در نامه خود به آقای جیمز آقای مک دونالد گفت که او “کنجکاو که چرا نه چکمه و نه دولت انگلستان در حال ارائه پرداخت و اشتغال مزایای تست”.

“من مشتاق به دانستن این که آیا چکمه شده است قرارداد و دریافت کمک های مالی دولت برای استخدام داوطلبان و یا اگر چکمه فقط ارائه خدمات خود به دولت به صورت رایگان,” او گفت:.

“تبلیغات این ریسک بالا اما مهم نقش به عنوان داوطلب خواهد بود را به استفاده از حسن نیت. در حالی که فرصت های مشابه ارائه شده به عنوان نقش پرداخت, چکمه, باید درمان خود را به متقاضیان همان منصفانه و به درستی به عنوان کلید کارگران که آنها هستند.”

یک چکمه سخنگو گفت: “چکمه پا به جلو برای حمایت از Covid-19 تست برای خط مقدم کارگران در درخواست از دولت و ما افتخار می کنیم به بازی بخشی از ما در کمک به بیمه خدمات درمانی و دیگر مقدم کارگران بازگشت به کار.

“در این مرحله از بحران, این بوده در هر راه یک فعالیت تجاری و چکمه است نه به دنبال هر گونه سود تنها برای حمایت از بیمه خدمات درمانی و کشور به عنوان ما انجام داده اند برای بیش از 170 سال است.

“نقش ما در انگلستان تست برنامه های اجرا شده توسط گروه بهداشت و مراقبت اجتماعی است که به ارائه و آموزش تست برای برخی از بریتانیا درایو-از طریق تست سایت. بسیاری از چکمه های کارکنان رو به جلو آمده اند به بخشی و آموزش به عنوان تست.

“ما همچنین توافق کردند برای کمک به استخدام داوطلبان اضافی که در آن مورد نیاز است. ما شده اند واقعا با پاسخ به درخواست ما با صدها نفر از مردم پله به جلو به داوطلب برای انجام این کار حیاتی.”

یک سخنگوی HMRC کاهش یافته است به نظر فرد مورد اما گفت که اجرای افسران توانمند به منظور تعيين حداقل دستمزد مورد “اگر ما دلیلی برای نگرانی یا اگر ما در دریافت اطلاعات و یا خود ما سوابق نشان می دهد که وجود دارد یک اختلاف آشکار است که باید به دنبال”.

HMRC راهنمایی برای افسران متحده است که مردم به عنوان داوطلب ممکن است در واقع طبقه بندی شده به عنوان کارگران به عنوان حداقل دستمزد اگر آنها قادر به برداشت خدمات خود را در هر زمان اگر آنها منوط به الزامات و تعهدات و یا استاندارد از سازمان های درگیر و یا اگر آنها در حال دریافت آموزش و یا هر گونه پرداخت فراتر از هزینه های لازم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>