ملکه اعضای خانواده سلطنتی با تشکر از مراقبت های بهداشتی کارگران در تعجب تصویری

ملکه و دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون, تعجب خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران با یک پیام دلگرم کننده در طول coronavirus بیماری همه گیر.

در یک ویدیو به اشتراک گذاشته شده به حساب توییتر رسمی اعلیحضرت او شنیده می شود صحبت کردن در مورد اهمیت بین المللی پرستاران روز در یک تماس تلفنی.

“این است و نه یک روز مهم” 94 ساله پادشاه می گوید. “آنها بدیهی است که یک بخش بسیار مهم به بازی شده است.”

ادامه مطلب: ملکه می فرستد ویژه تلویزیونی پیام به مناسبت سالگرد 75 از سومین روز

به عنوان پیام, ادامه, شاهزاده چارلز, Camilla-پارکر بولز, Prince William, میدلتون, شاهزاده خانم آن و سوفی, کنتس از Wessex این فرصت را به ارسال خود را با تشکر از پرستاران.

“در این بین المللی پرستاران روز من و خانواده ام می خواهم برای پیوستن به گروه کر با تشکر از شما به پرستاری و مامایی و کارکنان در سراسر کشور و در واقع جهان” پرنس چارلز آینده پادشاه می گوید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

لمس کردن فیلم نشان می دهد میدلتون, شاهزاده خانم آن و کنتس چت با پرستاران در مورد آنچه آن را مانند در روی زمین به عنوان جهان جنگ به سرعت در حال گسترش ویروس.

ادامه مطلب: ملکه الیزابت دوم جشن تولد خصوصی برای اولین بار با توجه به کروناویروس

“شما یک الهام بخش برای همه” منچستر می گوید.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“از ته قلب من, با تشکر از شما برای همه چیز شما انجام می دهند” ویلیام سازیاموسیقی زنگی در.

در این ویدئو می آید در پی میدلتون راه اندازی یک کوروناویروس با مضمون مستند پروژه عکاسی.

در روز پنج شنبه او اعلام کرد راه اندازی جدید پروژه جامعه به نام نگه دارید و هنوز هم با همکاری گالری ملی پرتره لندن یکی از بسیاری از patronages.

اعلام شده در یک صدای جیر جیر از کاخ کنزینگتون درخواست مردم “برای کمک به تصرف روح امیدها و ترس ها و احساسات از انگلستان به عنوان ما همچنان به مقابله با کروناویروس. #HoldStill2020.”

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

نهایی, نوشته, 100 از شارت پرتره برجسته خواهد شد در یک گالری بدون دیوار “یک-از-نوع دیجیتال نمایشگاه باز به این همه ماه اوت است.”

برنامه باز است برای مردم در تمام سنین و توانایی های خود را در انگلستان و رایگان است را وارد کنید. عکس را می توان در تلفن های همراه و یا دوربین های دیجیتال و هر تصویر “ارزیابی می شود بر احساسات و تجربه آن را منتقل به جای آن با کیفیت عکاسی.”

سوال در مورد COVID-19? در اینجا برخی از چیزهایی که شما نیاز به دانستن:

علائم می تواند شامل تب ، سرفه و مشکل در تنفس — بسیار شبیه به سرماخوردگی یا آنفولانزا. برخی از مردم می تواند به توسعه بیشتر بیماری شدید. مردم بیشتر در معرض خطر این شامل افراد مسن و افراد مبتلا شدید و مزمن شرایط پزشکی مانند قلب ریه و یا بیماری کلیوی. اگر شما دچار علائم تماس با مقامات بهداشت عمومی.

برای جلوگیری از این ویروس از کارشناسان توصیه مکرر شستن دست و سرفه به آستین خود را. آنها همچنین توصیه می کنند به حداقل رساندن تماس با دیگران را به ماندن در منزل به عنوان آنجا که ممکن است و حفظ یک فاصله دو متری از افراد دیگر اگر شما بیرون بروید.

برای کامل COVID-19 پوشش از اخبار جهانی اینجا را کلیک کنید.

[email protected]

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

Follow @meaghanwray

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>