بهترین تلویزیون های زیر 500 دلار است که شما می توانید خرید در حال حاضر – CNET

در سن coronavirus ما خواسته شده است به پناهگاه در محل در خانه است که منجر به تماشای تلویزیون بیشتر از همیشه. در همان زمان که اقتصاد در رکود و تعداد زیادی از آمریکایی ها در صورت های مالی استرس است. که ترکیبی معنی است که شما ممکن است به دنبال خرید یک تلویزیون جدید و بدون هزینه های زیادی از پول است. خبر خوب این است که شما می توانید یک تلویزیون دوم یا اولیه جدید مجموعه ای است که اجازه می دهد تا شما را به مدل فعلی به یک اتاق دیگر برای کمتر از شما ممکن است فکر می کنم.

بسیاری از CNET مورد علاقه تلویزیون هزینه بیش از $500 زیرا آنها ارائه تصویر با کیفیت عالی و اندازه بزرگ اما چند استثنا وجود دارد. در زیر شما پیدا کردن تلویزیون ما توصیه می کنیم که هزینه 499 دلار یا کمتر و همچنین به عنوان یکی که 50 دلار بیشتر است. در بسیاری از آنها کیفیت تصویر کاملا خوب و تر-یکی از گران قیمت آن بسیار عالی است. تماس خود را.

ادامه مطلب: بهترین تلویزیون برای سال 2020

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: سازمان دیده بان من راه اندازی یک تلویزیون نقد و بررسی آزمایشگاه در زیرزمین


6:17

نگه داشتن این نکات را در ذهن به عنوان شما نگاه بیش از گزینه های من:

سارا تو/CNET

Roku مورد علاقه ما است پلت فرم برای پخش برنامه های و برنامه هایی مانند Netflix و آن را حتی بهتر است زمانی که آن را پخته به تلویزیون. این TCL 4-سری نمی تواند ضرب و شتم سری 6 (پایین را ببینید) در کیفیت تصویر — آن رزولوشن 4K و محدوده دینامیکی بالا (HDR) سازگاری ندارد هر چیزی را به کمک تصویر و یا رنگ — اما آن را ارائه می دهد خوب مشاهده و تجربه برای بسیاری از افراد به خصوص در این قیمت.

اندازه های دیگر کمتر از $500: 55 اینچ و 50 اینچ 43-اینچ 40 اینچ. خواندن TCL 65S425 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

Vizio V-سری دو چیز است که آن را طبیعی اگر شما می خواهید به جریان از گوشی خود را به تلویزیون: Google Chromecast و اپل پخش و نه از آن در دسترس است که TCL Roku تلویزیون. این Vizio در واقع می آید در تعدادی از اندازه های زیر 500 دلار اما ما مثال یکی از بزرگترین در اینجا چون ما مثل صفحه نمایش بزرگ. متاسفانه در بسیاری از عکس های با کیفیت تنوع در مدل های مختلف (نگاه کنید به نقد و بررسی برای جزئیات بیشتر) این است که چرا TCL بالا است به طور کلی بهتر است انتخاب کنید

اندازه های دیگر کمتر از $500: 60 اینچ و 55 اینچ و 50 اینچ 43-اینچ 40 اینچ (توجه داشته باشید که برخی از این اندازه ممکن است از سهام در بسیاری از خرده فروشان). ما به عنوان خوانده شده Vizio V655-G9 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

این ال ای دی ویژگی های آمازون آتش تلویزیون سیستم ساخته شده است در ساخت آن را به یک رقیب مستقیم برای TCL را Roku سیستم. به طور کلی ما مانند Roku بهتر از آتش TV با تشکر برتر منوها و جستجو اما این ال ای دی دارای یک خنک اضافی TCL فاقد: ساخته شده در الکسا موجود با صحبت کردن به کنترل از راه دور.

اندازه های دیگر کمتر از $500: 65-اینچ 55 اینچ و 50 اینچ 40 اینچ 32 اینچ. ما به عنوان خوانده شده Toshiba 49LF421U19 نقد و بررسی.

سارا تو/CNET

تلویزیون های هوشمند توسط king در اندازه های کوچک. در این قیمت خرید جداگانه streamer for Roku سرمایه گذاری قابل توجهی است — و دستکاری که streamer را از راه دور بدون هیچ زحمتی — بنابراین اگر شما باید یک تلویزیون این اندازه برای دیدار با نیازهای خود را مشاهده نمایید این است که ما برای انتخاب بهترین 32 اینچ تلویزیون.

این یک با کیفیت 720p رزولوشن تلویزیون که خوب است در این اندازه صفحه نمایش به صورت تصویری, اما اگر شما می خواهم به استفاده از تلویزیون به عنوان مانیتور کامپیوتر توصیه می کنیم هزینه های اضافی $20 یا 1080p, نسخه, مدل 32S327 (با تشکر برای نظر tjmile1).

اندازه های دیگر کمتر از $500: 43-اینچ 40 اینچ. جزئیات CNET را TCL 32S325 Roku تلویزیون را نقد کنید.

سارا تو/CNET

مورد علاقه ما میانی تلویزیون های 55 اینچ نسخه از این TCL به تازگی در دسترس برای کمتر از $500, اما آن را به عقب رفته تا 550 دلار است. حتی در آن قیمت آن را یک معامله بزرگ به خوبی اجرا full-array local dimming است که منجر به یک واقعا عالی تصویر. به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی Roku تلویزیون های هوشمند و سیستم عامل است که ما دست به پایین مورد علاقه. خواندن TCL 55R625 (2019 Roku تلویزیون) را نقد کنید.

چیزهای دیگر که در مورد خرید یک تلویزیون جدید

حتی در 500 $یک مجموعه جدید می تواند یک سرمایه گذاری بزرگ تا شاید شما به دنبال یک بیت اطلاعات بیشتر. در اینجا سریع و کثیف لیست.

به دنبال اطلاعات بیشتری? در اینجا همه چیز به دانستن در مورد خرید یک تلویزیون جدید در سال 2020.

بیشتر خانه سرگرمی توصیه ها و مشاوره

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>