SpaceX را در نسل بعدی کشتی فضایی حرکت می کند و نزدیک به اولین تست پرواز – CNET


starship-mk1-night-v2-1

SpaceX مونتاژ براق قطعه از آن برنامه ریزی شده Starship مداری نمونه در اواخر سال 2019. این نبود راه اندازی-نسخه آماده, اما آن را نشان می دهد که این فضاپیما به احتمال زیاد مانند هنگامی که آن را در نهایت آماده برای تست.


SpaceX

روند توسعه Starshipنسل بعدی وسیله نقلیه فضایی ایلان و SpaceX امیدوارم یک روز حمل انسان به مریخ تا به حال سرعت آن برجستگی اما در حال حاضر همه چیز به نظر می رسد در حال پیشرفت به سمت دیگری کوتاه تست پرواز و یا “هاپ” از یک نمونه جدید.

پس از یک تک موتور نمونه لقب “Starhopper” levitated خود را بالاتر از تگزاس ساحل خلیج فارس برای یک پرواز کوتاه در سال گذشته چند بزرگتر کشتی فضایی نمونه های اولیه باید در برابر اتفاقات ناگوار در طول آزمون فشار. اما آخرین تکرار برچسب SN4 گذشت همان کسانی که آزمون و نیز با موفقیت از کار اخراج شده تا در حالی که در محل برگزار می شود.

چنین استاتیک آزمون آتش معمولا در یکی از آخرین مراحل قبل از یک موشک در نهایت برگ های روی زمین است.

مشک گفت: SN سری از نمونه های اولیه خواهد بود قادر به پرواز تا ارتفاع حداقل 12.4 مایل (20 کیلومتر) اما SN4 را برای اولین بار حدود 500 فوت (150 متر) هاپ مانند Starhopper قبل از آن است.

این هنوز روشن نیست که بزرگتر کشتی فضایی نمونه اولیه می تواند در نهایت به یک کمی هوا اما شاهدان نزدیک به SpaceX مرکز آزمون در بوکا چیکا, تگزاس, خال SN4 را رپتور موتور برداشته پس از آزمون آتش و جایگزین با یک متفاوت است.

FAA صادر کرده است یک پرواز مشاوره برای حریم هوایی اطراف بوکا چیکا برای سه شنبه تا جمعه این هفته همراه با جاده و ساحل تعطیلی صادر شده توسط Cameron County است. این انتظار می رود که SpaceX استفاده خواهد کرد این هفته برای انجام یکی دیگر از hold-down firing آزمون جدید رپتور, موتور, امیدوارم هموار کردن راه برای یک هاپ مدتی به زودی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر