سیستم های فاضلاب می تواند آزمایش می شود برای coronavirus برای پیدا کردن نقاط خیابان داونینگ می گوید

آزمون انجام می شود می تواند در سیستم های فاضلاب برای شناسایی محلی شیوع کروناویروس و اجازه reimposition از مستند اقدامات جدید در نقاط خیابان داونینگ ،

اما نخست وزیر بوریس جانسون اشتباه نمایندگان مجلس در مجلس عوام نشان می دهد که آزمون انجام خواهد شد در منابع آب.

نظر خود را به نظر می رسد به منظور بالا بردن چشم انداز از آب آلوده با Covid-19 ویروس که از طریق شیپور خاموشی که در واقع آن است که اتلاف آب است که دانشمندان معتقدند ممکن است ارائه یک سرنخ به محل خوشه از عفونت.

به عنوان او مجموعه ای از اطلاعات خود را بازیابی استراتژی برای کاهش تدریجی از مستند اقدامات آقای جانسون گفت: نمایندگان مجلس دولت را بدون تردید در “قرار دادن بر روی ترمز و یا به تاخیر انداختن reintroducing اقدامات محلی, منطقه ای و یا ملی” اگر وجود نشانه هایی از تازه سنبله از Covid مواردی که تهدید به گرفتن رای از عفونت مجدد شناخته شده به عنوان R – بالاتر از یک است.

PM – که بعدها در مقایسه با روند سرکوب موضعی بیماری به این بازی ضربت سخت زدن-a-Mole – اضافه شده: “قصد این است Covid سیستم هشدار در زمان خواهد بود به اندازه کافی حساس و انعطاف پذیر برای شناسایی محلی شعله ور شدن یو پی اس به طوری که مثلا اگر Covid شناسایی شده است در تامین آب شهر خاصی و یا در یک مدرسه در یک منطقه و سپس مراحل را می توان در نقطه ای به مقابله با آن عود است.

“اقدامات می توان به نگه داشتن R پایین محلی و همچنین در سراسر کشور.”

آقای جانسون رسمی سخنگوی بعد توضیح داد که این ساعت در نظر گرفته شده بود برای اشاره به سیستم فاضلاب.

“برخی از مطالعات انجام شده در خارج از کشور در این و من فکر می کنم آن چیزی است که ما به دنبال در به عنوان یک راه ممکن است از دیدن اگر شما می توانید میزان عفونت های محلی گفت:” میگویند.

مقامات در حال بررسی این که آیا آب و فاضلاب نمونه اجازه می دهد آنها را به “آهنگ اگر ویروس شایع تر است در برخی از نقاط کشور از دیگران”.

او افزود: “بدیهی است که این فقط یکی از تعدادی از راه های ما می تواند انجام دهد.

“به بهترین دانش آن چیزی است که ما به دنبال در انجام به جای چیزی است که ما انجام می دهند در حال حاضر.”

آقای جانسون بازگشت به موضوع روزانه در خیابان داونینگ کنفرانس مطبوعاتی گفت: “بخشی از راه حل در حال رفتن به, به عنوان ما رفتن به جلو و پاسخ با واکنش های محلی. پس اگر عود جایی در این کشور در یک شهر خاص و یا ایجاد کرد که ما شناسایی کرده ایم با ما Covid سیستم هشدار پس از آن ما خواهد بود, آتش نشانی, بازی Whack-a-Mole برای مقابله با این مسئله به عنوان آن مطرح می شود.

“داشتن یک محلی و منطقه ای و ملی با رویکرد حس می کند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر