دانشمندان نقطه “یک در یک میلیون’ فوق العاده-زمین – CNET

این هنرمند مفهوم به تصویر می کشد Kepler-62f های مختلف فوق العاده-زمین-اندازه سیاره در منطقه قابل سکونت یک ستاره کوچکتر و سردتر از خورشید واقع حدود 1200 سال نوری از زمین در صورت فلکی شلیاق.

NASA Ames/JPL-Caltech

به سمت مرکز کهکشان ما در یک سیستم ستاره دور یک سیاره با ویژگی های است که ما را به یاد خانه است.

ستاره شناسان در نیوزیلند دانشگاه کانتربری (UC) کشف شده به خصوص نادر فوق العاده زمین است. “سیاره جدید است میان تنها تعداد انگشت شماری از فراخورشیدی سیارات است که تشخیص داده شده اند با هر دو اندازه و مدار نزدیک به زمین” گفت: UC در انتشار در دوشنبه.

“سیاره فراخورشیدی” است که واژه دیگری برای exoplanet که توصیف یک سیاره در خارج از منظومه شمسی ما است. ما تنها هنرمندان برداشت از آنچه در این سیارات ممکن است نگاه ماننداما آنها همچنان به سوخت کنجکاوی ما به عنوان ما به دنبال دنیاهای دور که احساس آشنا.

به تازگی کشف exoplanet سال طول می کشد حدود 617 روز و آن را به سفر در اطراف یک مقدار کمتر ستاره عظیم تر از خورشید است. آن را در نزدیکی کهکشان راه شیری مرکزی برآمدگی از ستاره. برای مقیاس زمین حدود 25000 سال نوری از مرکز کهکشان باشد.

محققان یافته های خود را در مجله نجوم این ماه است.

فوق العاده-زمین کشف شد یک رویداد اتفاقی است که دانشگاه به عنوان “یک در یک میلیون است.”

این ستاره شناسان با استفاده از یک گرانشی microlensing روش به نقطه در این سیاره است. “ترکیب گرانش سیاره و ستاره میزبان باعث نور از دور پس زمینه ستاره بزرگ شده باشد در یک راه خاص. ما با استفاده از تلسکوپ های توزیع شده در سراسر جهان برای اندازه گیری نور-خم اثر گفت:” UC ستاره شناس آنتونیو Herrera مارتین.

وجود دارد مقدار زیادی از امید پیچیده شده در یک عبارت مانند “سوپر زمین” اما هیچ تضمینی وجود ندارد یک سیاره در این دسته را نگاه کنید هر چیزی مانند خود ما. ناسا توصیف فوق العاده خاکی به عنوان “تا 10 برابر بیشتر از زمین” اما می گوید که آنها ممکن است متفاوت باشد در ترکیب از آب جهان به سیارات یخی به آنهایی که ساخته شده عمدتا از گاز است.

ناسا متصلب است تا برخی از جذاب فوق العاده-زمین اکتشافات در سال های اخیر از جمله به طور بالقوه قابل سکونت کپلر 62f.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>