Rishi Sunak است که حزب محافظه نسخه Neo از ماتریس. گلوله باید آمار هر کس جز او

وارد Rishi Sunak برای یکی دیگر از روی لئامت دادن به محافظه کاران’ بسیار خود Buster Keaton.

به عنوان coronavirus خانه سقوط کرده است در دولت Sunak ساخته شده است آن را مانند نگاه کنید شانس است که او اتفاق می افتد به آن مرد ایستاده در شکاف زیر پنجره باز اما شانس در همه.

در واقع بهترین سیاستمداران ترکیب توانایی Neo از ماتریس برای گلوله swerving با هنر و صنعت به آن نگاه مانند گردیده تصادف. آن را قطعا نه.

جالب است توجه داشته باشید که پسوند کردند طرح تا پایان اکتبر – اما با برخی عمدا بافته شده در ابهام در مورد کارفرمایان نیاز به شانه کمی بیشتر از هزینه اعلام شد در مجلس عوام در قالب یک سوال فوری.

فوری سوال به طور سنتی زمانی که وزرای دولت در حال بريدن اعزام جعبه به حساب برای برخی از پوچ اشتباه مانند از دست دادن £50 متر فری قرارداد به یک شرکت با هیچ کشتی.

و در عین حال در اینجا بود که آقای Sunak نشست مخالفان خواستار به روز رسانی در طرح کردند و قبل از آن وارد دوره ای که در آن به نوبه خود به افزونگی و فقط breezily اعلام شده تمدید تا اکتبر.

به عنوان او صحبت کرد جزئیات ظهور شخصی خود در توییتر خوراک در قبل از نوشته شده است موضوع مزین با شخصی آرم و امضای خود را قبل از آنها به توان یافت در هر نقطه دیگری در وب سایت دولت. همه چیز به طور کامل انجام می شود به طور کامل تشکیل شده منتشر شده به سکوت مخالفان قبل از آنها می خواهم قادر به گفتن یک کلمه.

این کنتراست به گفتن بوریس جانسون, اعلام تغییرات به مستند که هیچ کس درک می کند اجازه می دهد که نشت از خنده دار شعار گفتن مردم به بازگشت به کار در روز دوشنبه و سپس چهار شنبه, اما در واقع نه گفتن آنها چگونه است.

خوب سیاستمداران و حتی آن را آسان تر برای دیدن کسانی که در حال, خوب, کمتر خوب است. ده دقیقه قبل از اعلام ریچارد داگ burgon – به یاد داشته باشید ؟ – تا به حال شنیده شایعاتی است که حقوق و دستمزد پرداخت درصد بود که کاهش از 80 درصد به 60 درصد بود و نفس نفس آن را یک رسوایی است.

یک ساعت بعد او نشان داده شده بود اشتباه, اما آن را متوقف نمی کند او را شماره گیری به مجلس عوام به سوال بپرسید به هر حال. یکی از جنبه های جذاب coronavirus است تاخیر زمانی بین عمل و نتیجه است. تغییرات چیزی اما شما نمی دانید که اگر آن را کار کرده و برای هفته ها. در این معنا تک سلولی موجود زنده است که Sars-CoV-2 سویه از coronavirus و داگ burgon بسیار شبیه واقع است.

“ما با هم ایستاده” اعلام کرد: Sunak که در راه ما البته 2m از هم جدا در یک مرکز باغ و تنها با یکی از والدین در یک زمان.

در زمان نوشتن وجود دارد باقی می ماند slavering شور و شوق برای هزینه های بی حد و حصر از پول نقد در مدیریت این بیماری همه گیر و به همین دلیل نباید وجود داشته باشد ؟ هزینه های سرگرم کننده است, صرفه جویی خسته کننده است. در حال حاضر کردند طرح احساس می کند و نه مانند 50 نفر وعده غذایی که این لایحه را برای رفتن به تقسیم می شود.

اگر او را از داشتن یک استارت من با داشتن یک استارت. اگر او دستور کوکتل, من با داشتن یک کوکتل.

همه سرگرم کننده بزرگ تا گارسون می شود تا با پس از هشت و وحشتناک لغزش کاغذ.

برای زمان حال عمومی خلق و خوی واقعا به نظر می رسد که خوب Sunak در حال رفتن به زبانه خود را. چنین چیزهایی اتفاق نمی افتد, البته, اما در حال حاضر, Rishi هیچ غلطی نمیتوانند بکنند.

که او بود و مشتاق حامی از Brexit مودبانه امتناع در سال 2016 به تجمع به دیوید کامرون علت نیز به نظر می رسد برای فرود آمد نه یک نقطه بر او از بسیاری از, بسیاری از مردم برای آنها چنین چیزی اصلی است گناه نابخشودنی.

جالب است توجه داشته باشید که پس از سال غیر قابل تصور خود وارد ضرب وشتم دو شکن Keatons آمده اند همراه در یک بار. که Keir Starmer موفق به صرف تقریبا پنج سال خدمت جرمی Corbyn در کابینه هر صدای میانه در حزب کارگر احساس آنها تا به حال هیچ چاره ای جز به راه رفتن و در عین حال در حال حاضر به نظر می رسد کاملا سیاسی صدمه ندیده آن است که نسبتا خیره کننده موفقیت است.

می تواند احتمالا از آن بود که بریتانیا انحراف سال در حال کار راه خود را از سیستم ؟ البته وجود پر از بدبختی در حال حاضر به رقابت با برای مدتی به آمده وجود دارد اما ضعف شانس است که آن را نمی ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>