مستند قوانین: آیا قوانین جدید در سراسر انگلستان ؟

تغییرات قانونی برای اطمینان مردم را نمی توان دستگیر یا جریمه برای پس دولت کاسته مستند ارشاد در انگلستان رونمایی شده اند و در میان آشفتگی گسترده.

بهداشت و حفاظت از قوانین و مقررات هنوز آن را غیر قانونی به ترک خانه و یا خارج بدون منطقی “بهانه” و یا جمع آوری در گروه های بیش از دو.

اما تغییرات آینده به اجرا در نیمه شب اضافه کردن به لیست معافیت های زیر بوریس جانسون اعلام “نقشه راه برای بازگشایی جامعه”.

آنها آن را قانونی به ورزش و یا دیدار در یک فضای عمومی “با یک عضو دیگر خانواده” اما تنها در انگلستان است.

ترک خانه به “بازدید از یک فضای باز عمومی برای مقاصد فضای باز تفریحی برای ترویج سلامت جسمی یا ذهنی و یا عاطفی تندرستی” نیز یک استثنا برای این محدودیت.

به روز شده در قانون تعریف فضای باز به عنوان پارک ها و باغ های عمومی و تفریحی اساس “باز کردن کشور” و یا حقوق عمومی از راه در حومه شهر.

قبلا در حال استراحت در پارک و یا داشتن پیک نیک تنها قانونی به عنوان بخشی از یک دوره طولانی از ورزش است.

اما این قانون در انگلستان هرگز محدود چگونه بسیاری از بار مردم به ورزش می تواند در خارج از یک روز و یا اینکه آیا آنها می توانند رانندگی جایی برای رفتن برای پیاده روی.

این تغییرات نیز به ترک خانه برای بازدید از ضایعات و بازیافت مراکز عوامل املاک و مستغلات و خواص در ارتباط با اجاره و خرید و فروش حقوقی.

مقررات تایید می کنند که مراکز باغ, در بیرون زمین های بازی و ورزشی دادگاه می تواند در حال حاضر باز است.

“قوانین و مقررات 6 اصلاح شده است به گسترش لیست معقول بهانه ای برای بیان ارائه شده است از جمله اجازه مردم به ترک خانه های خود را برای بازدید عمومی باز فضاهای باز-تهویه تفریح با اعضای خانواده خود و اجازه مردم به ورزش یا شرکت در هوای تفریح و سرگرمی با یک عضو دیگر خانواده” یک سخنگوی دولت گفت.

(خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

این قانون به روز شده نیز افزایش یافته است به طور پیش فرض خوب برای شکستن مقررات از £60 تا 100 پوند.

مجازات خواهد بود نصف به £50 در صورت پرداخت در عرض دو هفته و دو برابر تکرار جرم به حداکثر £از 3200 در مقایسه با سقف £960.

پلیس در انگلستان و ولز که تا کنون صادر شده بیش از 9,000 جریمه تحت حفاظت بهداشت مقررات.

اعضای عمومی باید خطر پیگرد قانونی در جهت به چالش مجازات اگر آنها بر این باورند آن صادر شده است به اشتباه با پرداخت آن و رفتن به دادگاه.

افسران دستور به استفاده از جریمه و دستگیری به عنوان “آخرین راه حل” پس از تشویق مردم به پیروی داوطلبانه اما شده اند وجود دارد چند حوادث پلیس تجاوز قدرت خود را.

یک گزارش منتشر شده توسط مجلس کمیته مشترک حقوق بشر در ماه گذشته گفت: مردم بودن مجازات “بدون هر گونه پایه و اساس قانونی” و صفحه اصلی کمیته امور ابراز “نگرانی که پلیس اجرای دولت مشاوره به جای نامه ای از قانون”.

پس از نخست وزیری در اطلاعیه روز یکشنبه پلیس دولت را متهم به ساخت و آن را “تقریبا غیر ممکن” به اجرای محدودیت با پیام های مخلوط بیش از کاهش مستند.

جان Apter, صندلی, پلیس فدراسیون انگلستان و ولز گفت: این وضعیت شده بود بدتر شده توسط تفاوت بین قوانین در انگلستان, ولز و اسکاتلند.

پلیس این بحران سخت شده است, عدم وضوح و پیام های مخلوط ساخته شده است که حتی سخت تر,” او اضافه شده است.

“اگر ما موفق به دریافت روشن و بدون ابهام هدایت پلیس این بحران تبدیل خواهد شد تقریبا غیر ممکن است.”

دولت مجبور شد به موضوع سریع اصلاح زمانی که دومینیک Raab توصیه های عمومی برای شکستن قانون در صبح روز دوشنبه.

آن را پس از محدودیت به طور گسترده ای نادیده گرفته بیش از این بانک در تعطیلات آخر هفته هنگامی که داغ و آب و هوای آفتابی دیدم مردم خوردن و نوشیدن با دوستان در پارک.

برخی از جشن های برگزار شده به مناسبت سومین روز سالگرد نیز موجب نگرانی مردم در ظاهر به نقض اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

آقای Apter به نام “کریستال روشن هدایت را سست قوانین که از چپ به تفسیر باز است.”

راهنمایی های جدید منتشر خواهد شد توسط دانشکده پلیس در چگونه افسران باید تفسیر و اعمال تغییرات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>