ایران سلامت کارگران می گویند پزشکان و پرستاران در میان تلفات از coronavirus ‘فاجعه’

آنها به عنوان قهرمانان خود را کاهش یافته است همکاران به عنوان شهدا. اما برای پزشکان و پرستاران هنوز در برخورد با ایران را رو به رشد تعداد coronavirus عفونت چنین ستایش حلقه توخالی.

در حالی که تحریم های فلج کننده اعمال شده توسط دولت ایالات متحده این کشور را ترک بد مجهز برای مقابله با حرکت سریع ویروس برخی از متخصصان پزشکی می گویند دولت و رهبران مذهبی تحمل فشار از سرزنش برای اجازه می دهد این ویروس به گسترش — و برای پنهان کردن چه مقدار از آن گسترش یافته بود.

کسانی که پزشکی کارگران می گویند آنها بی دفاع که مسئولیت رسیدگی به سرایت. و به عنوان یک نتیجه پزشکان و پرستاران در ایران شده اند سخت ضربه توسط ویروس. در طول 90 روز اول از شیوع ویروس به تنهایی حدود یک پزشکی کارمند درگذشت هر روز و ده ها تن آلوده شد.

ادامه مطلب: ایران برای بازگشایی همه مساجد به طور موقت به عنوان coronavirus محدودیت سهولت

“ما در حال رفتن سریع به سمت یک فاجعه است” گفت: یک جوان اصفهان دکتر که در حال کار خستگی ناپذیر چک کردن ده ها تن از مشکوک coronavirus بیماران قبل از مراجعه آنها به بیمارستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

این هیچ راز است که ایران ضربه سخت شده توسط coronavirus. رسمی دولت آمار و ارقام نشان می دهد که حدود 100,000 نفر آلوده به ویروس و اطراف 6,500 فوت کرده اند. اما یک گزارش توسط بازوی تحقیقاتی ایران گفت: تعداد موارد می تواند هشت تا 10 برابر بالاتر و آن را در میان سخت ترین ضربه از کشورها در جهان است. در این گزارش گفت: تعداد مرگ و میر می تواند 80 درصد بالاتر از مقامات اعداد از وزارت بهداشت و درمان در مورد 11,700.

دولت ایران در حال حاضر گزارش یک کاهش در تعداد COVID-19 عفونت و مرگ و میر در بسیاری از مناطق حتی اگر مقامات محلی در حال گسترش گورستان در مکان هایی مانند تهران که در آن شورای شهرداری گفت: آن را به حال برای اضافه کردن 10,000 جدید گور به بزرگترین گورستان Behshet e-Zahra.

مصاحبه با بیش از 30 حرفه ای پزشکی و بررسی ارتباطات توسط پزشکان در برنامه های پیام رسانی و سایر اسناد و مدارک توسط یک خبرنگار آسوشیتد پرس در قاهره نشان داد بسیاری از قبلا گزارش نشده جزئیات. گزارش رنگ یک عکس فولر از ریشه و وسعت کشور را بی ربط پاسخ به این ویروس مرگبار در سراسر جمعیت.

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید ایران نیاز به اولویت بندی منابع بر سلامت به جای راه اندازی موشک

شیوع کروناویروس: Pompeo می گوید ایران نیاز به اولویت بندی منابع بر سلامت به جای راه اندازی موشک

در ابتدا پزشکی کارکنان مواجه با شیوع بسیار محدود تجهیزات. برخی از شسته شده خود را در لباس و ماسک و یا استریل آنها را به طور منظم در کوره. دیگران پیچیده بدن خود را در کیسه های پلاستیکی آنها را خرید در سوپرمارکت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

موقت تجهیزات کمک نمی کند. بیشتر پیچیده از وضعیت سلامت وزارت بهداشت گفت: میلیون ها قطعه از دنده محافظ به دستور این سازمان به سرقت رفته بودند و منحرف به بازار سیاه است.

نتیجه: ده ها تن از متخصصان پزشکی بدون حفاظت کافی درگذشت همراه با بیماران خود را.

رهبران ایران چند متخصصان پزشکی گفت: تاخیر در گفتن مردم در مورد ویروس برای هفته ها و حتی به عنوان بیمارستان پر شد تا با مردم رنج می برند از علائم مربوط به ویروس. و حتی به عنوان پزشکان و دیگر کارشناسان هشدار رئیس جمهور ایران به عمل رادیکال دولت در برابر ترس تاثیر بر انتخابات ملی و سالگرد و اقتصاد است.

“آنها می خواستند به فرستادن مردم به خیابان” گفت: مازندران مستقر و فعال هستند.

ادامه مطلب: که هشدار کور ” راه اندازی مجدد اقتصاد جهان با استناد به پایین COVID-19 تست

یک دکتر در مصاحبه با آسوشیتد پرس — که مانند همه کارگران پزشکی مصاحبه برای این داستان صحبت کرد و تنها در این شرایط است که آنها نمی تواند به نام به خاطر ترس از آزار و اذیت — گفت که او و همکارانش بودند حتی دلسرد از استفاده از تجهیزات حفاظتی. او گفت: مقامات دولتی مدعی پوشیدن ماسک وحشت می کند.

این کشور رهبر معظم آیت الله علی خامنه ای اعلام کرد در مارس 10, که, پزشکان, پرستاران, پزشکی و کارکنان که جان خود را در مبارزه با کروناویروس در ایران بودند “شهدا.” تصاویری از مرحوم پزشکان قرار داده شده اند و در کنار آن دسته از سربازانی که کشته شدند در خونین جنگ ایران و عراق در سال 1980 که جان یک میلیون نفر ایرانی و عراقی.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها در حال عادی مرگ” یک تهران مبتنی بر سلامت مشاور گفت.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

یک لیست توسط یک گروه از پزشکان ایرانی یافت می شود که در مجموع 126 پزشکی کارکنان فوت کرده اند پس از این ویروس برای اولین بار گزارش شده عمدتا در استانهای گیلان و تهران در حالی که بیش از 2,070 قرارداد ویروس. AP تایید 100 از مرگ هم پراکنده گزارش های خبری در رسانه های محلی و رسانه های اظهارات از موسسات بهداشتی و رسانه های اجتماعی پیام های تسلیت.

شیوع کروناویروس: ایران را رد کرد آمریکا coronavirus کمک در حالی که تحریم ها در محل باقی می ماند

شیوع کروناویروس: ایران را رد کرد آمریکا coronavirus کمک در حالی که تحریم ها در محل باقی می ماند

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour اذعان مرگبار تلفات COVID-19 در حرفه پزشکی در ایران, گفتن AP تعداد کل مرگ و میر است 107. Jahanpur گفت: 470 تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. اما او را مسبب بر آمریکا “به یاد داشته باشید این است که یک کشور تحت تحریم,” او گفت:. ایران را حفظ کرده است و در طول بحران که خود صنایع ساخته شده است به اندازه کافی مواد محافظ برای مبارزه با ویروس.

ایران گزارش داد که دو مورد اول در فوریه. 19 در شهر قم — 140 کیلومتر (88 کیلومتر) در جنوب تهران و در خانه بسیار مورد احترام شیعه و زیارتگاه ها. آن را تبدیل به کانون شیوع.

اعلام ظاهرا ساخته شده بود تحت فشار. یک دکتر وجود دارد به نام محمد Molei فیلم برداری خود را در کنار خود بستری برادر اصرار دارد که برادر خود را آزمایش می شود برای ویروس. که همزمان با سفر توسط وزارت بهداشت هیئت به شهرستان.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

اما پزشکان در مصاحبه با اسوشیتد پرس گفت که قبل از اعلام رسمی آنها شروع به دیدن موارد با علائم مشابه به عنوان رمان coronavirus و هشدار داد ملی وزارت بهداشت که در آن نیاز به اقدام است.

ادامه مطلب: ایران قفل کردن جنوب غربی شهرستان پس از دیدن افزایش شدید coronavirus موارد

برخی از پزشکان مشترک با AP نامه فرستاده شده به وزارت. پزشکان در ابتدا گفت: آنها نسبت به مشکلات تنفسی در میان بیماران و مرگ و میر به آنفلوآنزای H1N1. روز بعد آنها شروع به تماس برای تست برای H1N1 و بیماری های دیگر به حکومت آنها; میزان عفونت و مرگ و میر به نظر می رسید غیر منتظره ای بالا است.

از طریق کانال های در تلگرام سرویس پیام آنها رد و بدل داده ها. آنها به خارج از وزارت بهداشت و پیشنهاد مجموعه ای از توصیه ها و اقدامات. در بالای لیست: یک قرنطینه و محدود کردن سفر و پرواز با چین است. اما از آن خواهد شد یکی دیگر از دو هفته قبل از دولت در زمان عمل.

“ما به مقدار زیادی از اطلاعات به دولت از طریق نامه ها و کانال های ارتباطی” گفت: مازندران-بر اساس فعال و دکتر. او گفت که او و سایر متخصصان پزشکی نادیده گرفته شد توسط مقامات دولتی.

دو روز پس از اعلام موارد برای اولین بار در ایران برگزار شد انتخابات پارلمانی که در آن هزاران نفر به صف برای رای دادن. که همان روز پزشکان در گیلان — یکی از بدترین مناطق ضربه در ایران — درخواست فرماندار برای کمک به گفته خود بیمارستان ها سرازیر شدند با بیماران در میان کمبود ماسک و دیگر تجهیزات.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“سلامت پرسنل استان در معرض یک خطر بزرگ” یک نامه فرستاده شده توسط پزشکان به عنوان خوانده شده.

شیوع کروناویروس: ایالات متحده تحمیل تحریم های جدید بر ایران با وجود COVID-19 همه گیر

شیوع کروناویروس: ایالات متحده تحمیل تحریم های جدید بر ایران با وجود COVID-19 همه گیر

اما مقامات دولتی کاهش خطر این ویروس تماس با پزشکان درخواست برای قرنطینه “قرون وسطی” و شناور بی اساس تئوری های توطئه که ایالات متحده ایجاد شده coronavirus برای ترویج ترس از مبارزه است.

می ترسید شبه نظامی سپاه پاسداران نگهداری می شود امکانات بهداشتی تحت کنترل و آمار پزشکی تحت درمان قرار گرفتند به عنوان top secret پزشکی کارکنان گفت.

گواهی مرگ نمی شد ضبط coronavirus به عنوان علت مرگ و میر — یا چون همه موارد شدید تست شده هستش یا فقط به خاطر نگه داشتن اعداد پایین. هزاران حساب نشده و میر نسبت داده شد به علل ثانویه مانند “حمله قلبی” یا “زجر تنفسی.”

و یک پزشک در تهران گفت: وزارت بهداشت دستور داد به مراجعه به خصوص در موارد بحرانی به بیمارستان برای آزمایش ویروس — برای حفظ اعداد پایین, او گفت:.

“اعتقاد ما بر آنها (می خواهید) می گویند که آنها در حال انجام خوب,” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: ایران شروع به بازگشایی با وجود COVID-19 ترس

تهران-بر اساس رادیولوژیست گفت که او تا به حال دسترسی به پرونده پزشکی بيماران در بيمارستانهای شهر تهران. این گزارش شامل سی تی اسکن و آزمایش خون است که با اشاره به کوروناویروس. اما آزمایشات انجام شد.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“این 40% از موارد,” او گفت: “این فقط به اثبات دشوار است.”

“تعداد واقعی بیماران با COVID-19 در ایران از آغاز تا به امروز است که بسیار بیشتر از آنچه گزارش شده است,” او گفت: انعکاس احساسات مشابه توسط اکثر پزشکی کارگران در مصاحبه با AP.

او تخمین زده است که تعداد سه تا چهار برابر بیشتر از آمار منتشر شده توسط دولت است.

“مقامات بر این باورند که آنها انجام می دهند و آنها سعی کنید به نگه داشتن چیزهای از نور افکن” پزشکی محقق گفت.

چرا بسیاری از موارد جدید COVID – 19 در کانادا مربوط به سفر از ایران ؟

چرا بسیاری از موارد جدید COVID – 19 در کانادا مربوط به سفر از ایران ؟

درمانگاه ها و بیمارستان ها شد هاب عفونت حتی به عنوان انتخابات پارلمانی ملی و جشن های رفت:

— در خراسان, رئیس علوم پزشکی مدرسه که نظارت بر بیمارستان ها دریافت تاج بیماران علی اصغر گفت: یک آژانس خبری محلی که در مجموع 600 نفر بین Feb. 19 مارس 4. دولت از طریق شماره مارس 22 42 بود.

— در گلستان عبدالرضا فاضل بالا سلامت, رسمی, رسانه های محلی گفت که 230 فوت کرده هر چند مارس 2, در حالی که دولت ضبط شده فقط 10 مورد.

— در اصفهان Tahererh Changiz رئیس دانشکده پزشکی گفت: IMNA اخبار آژانس که تعداد مرگ و میر رسیده 400; به شکل رسمی فقط 87.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

— به گفته یک مقام بهداشتی و دو پزشک مجموع مرگ و میر در گیلان پیشی گرفته اند از 1300 تا کنون. آخرین تفکیک ارائه شده توسط دولت در 22 مارس گفت: مجموع نه بیش از 200.

“گیلان آماده نیست و در همه,” گفت: یک پزشک وجود دارد. “این یک فاجعه است.”

ادامه مطلب: ایران اجازه می دهد تا برخی از کسب و کار در تهران بازگشایی پس از coronavirus مستند

دیگری گفت: دکتر: “اولین هفته سیستم سقوط کرده است” با بیماران در راهروها و پزشکان مجبور به گزینه های دردناک. یک پرستار در بيمارستان شفا در استان رشت گفت: هواکش برداشته شد از مرگ بیماران به دیگران اجازه دهید زندگی می کنند.

“گواهی مرگ نوشته شده بود قبل از آنها درگذشت” پرستار گفت با خشونت صدا. در گواهی مرگ های, دکتر, نوشته, “حمله قلبی” یا “زجر تنفسی” به عنوان علت مرگ.

“این بدترین روز زندگی من زمانی که آنها قطع اکسیژن است. پس از کار وقتی که من رفت و برگشت به خانه من چیزی می تواند انجام دهد اما گریه,” او گفت:.

یک روانشناس در تهران گفت: AP که بسیاری از پزشکی کارکنان صدمه شدند. تصاویر از مرگ بیماران به سمت چپ آنها را با یک حس عمیق از احساس گناه و افکار خودکشی و حملات هراس او گفت:.

وزیر خارجه Pompeo می گوید: ایرانیان باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده ایم’

وزیر خارجه Pompeo می گوید: ایرانیان باید پاسخگو برای آنچه آنها انجام داده ایم’

او به یاد می آورد یک پرستار که کابوس تکراری از دفن پدر و مادر او به تنهایی. دیگری گفت: او از خواب به دنبال یک تلسکوپ پیش بینی با وحشت یک شهاب سنگی اعتصاب.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

ICU دکتر گل رضایی به نظر می رسد در مارس 29 تصویری که رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی به عنوان او تلاش کرد اما موفق به احیای مرگ یک بیمار قلبی.

در تلگرام نوشت: آخرین کلمات او رد و بدل قربانی. “دکتر اگر مرگ من بگو شوهر من به مراقبت از کودکان و نوجوانان” او به یاد می آورد زن گفت. “او است که بی دقتی و شیطان است.”

رضایی گفت: او پاسخ داد: “این درست مثل یک سرماخوردگی. شما را زنده خواهد کرد تا 120 سال است.” ساعت بعد زن مرده بود.

متخصصان پزشکی نیز تماشا به عنوان همکاران خود در برابر ویروس.

ادامه مطلب: ایران آغاز می شود بلند کردن اجسام coronavirus محدودیت پس از کوتاه مستند

به عنوان شیوع در رشت گشوده در آخرین هفته از ماه فوریه بیماران بسته بندی شده درمانگاه شهر محبوب ترین پزشک Moammad Bakhshalizadeh که اغلب درمان فقیر به صورت رایگان راه اندازی اولین انجمن پزشکان در استان و داوطلب در طول جنگ با عراق است.

به عنوان ویروس گسترش 66 ساله پزشک مورد بررسی به طور متوسط 70 بيمار هر روز تا حد زیادی بدون محافظ دنده.

یک هفته پس از ایران رسما اعلام کرد که دو مقام مورد در قم Bakhshalizadeh ایجاد یک تب بود و مشکل در تنفس. تست های اولیه برای coronavirus بودند مجمل. یکی دیگر از تست نشان داد که ریه های خود بودند عطف سفید.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

او بعد از سوار خود را به بیمارستان های مختلف تا زمانی که او در بر داشت یک با یک تخت خالی.

چهار روز بعد در مارس 7, او درگذشت.

مشاهده link ”

© 2020 کانادا مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر