مقدس وزن-از دست دادن Wyze مقیاس یک معامله شگفت انگیز در $20 – CNET


wyze-scale

فقط برای $20 Wyze مقیاس اقدامات نه تنها وزن, اما همچنین چربی بدن BMI, ضربان قلب, و بیشتر.


Wyze

دوستان ما نمی شود حکومت مقیاس حمام. ما باید تعریف ما ارزش خود را با یک شماره در پای ما ؟ ما به اجازه دهید ما روز خراب شود پس از کشف ما به دست آورده ایم یک پوند? بلكه من به شما بگویم. نه! بازیگران خود را ترازو به رودخانه و بر اساس نگاه آنها نه بیشتر!

یک ثانیه صبر کنید… در مقیاس مقابله! این جدید Wyze مقیاس فقط وارد و آن را به قیمت $19.99. حمل و نقل و مالیات بر فروش ممکن است خود را در مجموع نزدیک به 30 دلار اما هنوز هم یک معامله خوب در یک جای تعجب هوشمند خوب در مقیاس. بسیاری دیگر هزینه قابل توجهی بیشتر.

Wyze است که این شرکت در پشت یک رشد فروشگاه های دیوانه-ارزان هوشمند-خانه محصولات از جمله 20 دلار CNET-مورد علاقه Wyze گیریاز $7 Wyze لامپ و 100 دلار Wyze قفل. با مقیاس و آینده Wyze بانداین شرکت به نظر می رسد در حال گسترش به بهداشت و سلامتی.

ادامه مطلب: بهترین هوشمند ترازو برای سال 2020

مانند بسیاری از آن هوشمند ilk این Wyze مقیاس جفت با تلفن خود را به طوری شما می توانید آهنگ های مختلف متریک: وزن, البته, اما همچنین چیزهایی مانند درصد چربی بدن توده عضلانی سن سوخت و ساز بدن و نیمی از دیگران است. آن را حتی اقدامات ضربان قلب. همه این اتفاق می افتد حسن نیت ارائه میدهد از سیگنال های الکتریکی ارسال شده از طریق پاهای خود را. خوشبختانه این وزن تنها ایمنی حالت برای زنان باردار و افراد مبتلا به ضربان ساز.

آنچه مرا تحت تاثیر قرار در مورد مقیاس طراحی: این واقعا قشنگ به دنبال چیزی است که به راحتی می تواند هزینه $100 و بلند. (شما نمی توانید غبطه خوردن Wyze شارژ هزینه حمل و نقل برای این است.) من هم دوست دارم که این پشتیبانی تا هشت کاربران هر چند این بدان معناست که هر فرد در خانواده شما نیاز به یک تلفن Wyze برنامه و Wyze حساب.

آن را می توانید ادغام با اپل بهداشت و Google Fit در حال حاضر; Fitbit و سامسونگ پشتیبانی بهداشت در آثار هستند.

تنها اشکال من می توانید ببینید که IPX3 ضد آب رتبه به این معنی که شما نباید قدم از دوش و به طور مستقیم بر روی آن. چیزی بیش از یک خفیف چلپ چلوپ می تواند مشکل.

اما برای $20? زمانی که برخی از هوشمند ترازو فروش تا آنجا که $100-$150? هک شما می تواند سخت و فشرده برای پیدا کردن یک “گنگ” در مقیاس ارزان.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: مراقبت های بهداشتی ممکن است هرگز همان خواهد بود. تلفن همراه می تواند کمک به


28:44


CNET را ادم ارزان خر اسهال وب برای معاملات بزرگ در محصولات با تکنولوژی و خیلی بیشتر. برای آخرین معاملات و به روز رسانی را دنبال ادم ارزان خر در Facebook و Twitter. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در خرید بزرگ در CNET معاملات صفحه و چک کردن ما CNET کوپن برای آخرین کدهای تبلیغی از بهترین خرید, Walmart, آمازون ، سوال در مورد ادم ارزان خر وبلاگ ؟ پیدا کردن جواب ما صفحه پرسش و پاسخ.

اطلاعات موجود در این مقاله برای مقاصد آموزشی و اطلاعاتی و تنها در نظر گرفته شده است به عنوان درمانی یا مشاوره پزشکی. همیشه مشورت با یک پزشک و یا دیگر واجد شرایط بهداشتی و با توجه به هر گونه سوال شما ممکن است در مورد یک وضعیت پزشکی یا بهداشت اهداف است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>