کمک به گرسنه: چگونه مواد غذایی تحویل داد موسیقیدان واقعی تاسیسات’ پس از coronavirus چپ او قادر به طبخ

مبارزه نوازنده که احساس او در “درب مرگ” با توجه به کروناویروس است که چگونه از دریافت وعده های غذایی روزانه را از طریق کمک به گرسنه مبارزات انتخاباتی بوده است “املاک تاسیسات”.

Shay خان, 40, گفت که او “نمی تواند راه برود” احساس ضعف و سرگیجه و تا به حال به “به یاد داشته باشید به نفس” در ارتفاع از او نبرد.

این Hackney مبتنی بر هنرمند که به تنهایی زندگی می کند با او دو گربه Suki و این کاربر گفت که او احساس او در “درب مرگ” و “واقعا تنهایی و ترس” در طول مدت بیماری است.

او شده است دریافت روزانه داغ وعده های غذایی از طریق ساخته شده در Hackney یکی از موسسات خیریه عرضه شده توسط فلیکس پروژه شریک ما کمک گرسنه درخواست تجدید نظر که ما راه اندازی شد برای کمک به کسانی که قصد گرسنه در این بیماری همه گیر.

Ms خان که آرتروز است و رنج می برد از حملات طولانی از کم خونی در گذشته گفت: “این آغاز شش هفته پیش زمانی که من تا به حال برخی از علائم. من با داشتن یک زوم نوشیدنی با دوستان و آن را به یک مرحله که در آن من خسته بود. من فکر کردم شاید من فقط یک کمی hungover و یا در خلق و خوی عجیب و غریب اما پس از آن ادامه داد و من احساس خسته شب بعد در یکی دیگر از زوم تماس بگیرید.”

وضعیت او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال. “من آگاهانه به یاد داشته باشید به نفس,” او اضافه شده است. “من ریه ها صدمه دیده است. این واقعا ترسناک است. من یک بیگانه در حالی که من به سختی می تواند صحبت می کنند. من مطمئن هستم که اگر من می تواند آن را.”

Ms خان زنگ زد 111 گفت که او را به صبر در خانه و دیدن اگر او بدتر. اما در روز, او گفت که او حتی نمی تواند راه برود. “من احساس ضعف و سرگیجه دارم. من نمی توانستم حرکت در همه, من فقط روی مبل تلاش برای به یاد داشته باشید برای نفس کشیدن. من فکر می کردم ممکن بود با داشتن یک حمله قلبی یا سکته مغزی. سمت چپ من احساس بی حس.”

یک دوست به نام 999 از جانب خود و پزشکان به خانه او آمد. خانم خان گفت: “آنها بررسی می شود من اعضای حیاتی و موثر بدن آنها خوشحال بودند به اندازه کافی با من. من سطح اکسیژن OK شد و به آنها گفت: ممکن است که من خسته.

‘مرگ ‘ درب’: Shay خان می گوید: او در نبرد با ویروس چپ او قادر به طبخ برای خودش (Shay خان)

“آنها گفتند: گاهی اوقات مردم را یکی دیگر از ضربه زمانی که آنها تقریبا بیش از این ویروس و این چیزی است که احتمالا برای من اتفاق افتاده. این احساس مانند یک جنگیری.” در اوج از بیماری Ms خان رفت و آنلاین به دنبال کمک. این هنرمند که در دهه هفتاد و جداسازی بنابراین نمی تواند ارائه پشتیبانی در مورد کمک به گرسنه از طریق Facebook, جایی که او در ارتباط با ساخته شده در Hackney.

برای سه هفته گذشته این نوازنده شده است دریافت وعده های غذایی روزانه از طریق سازمان. این سرویس ساخته شده است که زندگی او “بسیار ساده تر” او گفت:.

“وقتی که من مریض شدم من تا به حال هیچ کس من می توانید بپرسید برای کمک به,” او گفت:. “من در بر داشت Covid-19 Hackney Facebook گروه پشتیبانی و من messaged ساخته شده در Hackney. آنها واقعا کمک کرد. من در جهانی اعتباری به عنوان من به معنای راه اندازی کار موسیقی من اما که صندلی عقب در حال حاضر.

“من شده اند با استفاده از ساخته شده در Hackney حدود سه هفته است. من یک وعده غذای روزانه مانند توفو کاری. من نمی توانم طبخ در این لحظه من به اندازه کافی قوی نیست به خصوص با ورم بدن من است نه فقط در یک راه خوب. من هنوز هم خسته است. آن شده است یک تاسیسات به می دانم که من می تواند تغذیه یک بار در روز است.”

Ms خان به آرامی در بهبود اما می گوید قبلی خود شرایط را بدتر کرده اند. او گفت: تحویل حال کمک به کاهش احساس تنهایی.

مستقل تشویق خوانندگان به کمک به گروه هایی که در حال تلاش برای خوراک گرسنه در سراسر کشور – پیدا کردن چگونه شما می توانید کمک به اینجا. این لینک را دنبال کنید برای کمک به کمپین ما در لندن در همکاری با Evening Standard.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>