پیدایش GV80 نزدیک به 10,000 رزرو به نام آن تا کنون – CNET


این GV80 به نظر می رسد مانند آن را به یک شروع خوب است.


پیدایش

فقط در یک ماده از ماه, پیدایش ثبت کرده است نزدیک به 10 ، 000 رزرو برای اولین SUV GV80و لوکس بخش آماده است برای راه اندازی و تحویل خودرو در زمان تابستان امسال با وجود coronavirus بیماری همه گیر.

پیدایش مدیر عامل علامت دلم روسو مشترک این آمار با Roadshow در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه به عنوان او تاکید کرد که با نام تجاری آماده برای ادامه ساخت حرکت برای راه اندازی میان coronavirus عصر. دلم روسو گفت: هر دو GV80 و G80 در تابستان راه اندازی “100%” در مسیر وجود دارد که قابل پیش بینی موجودی مسائل.

“ما در موقعیت مناسب از موجودی دیدگاه,” او گفت:. “واقعیت این است که ما احتمالا به یکی بیش از حد چند” اشاره به بالاتر از حد انتظار تقاضا برای SUV. دلم روسو اضافه شده که G80 رزرو شناور حدود 1500 امروز پس از سدان ساخته شده دیجیتال برای اولین بار در پایان ماه مارس.

پیدایش نشان داد GV80 در شکل نهایی آن در ماه ژانویه و شکست قیمت گذاری این گذشته مارس پیش از آن در تابستان اولین. این SUV لوکس را مربع با رقبای مانند کادیلاک XT6, لینکلن هوانورد و BMW X5, اما پانچ با قیمت کمتر از $50,000 برای شروع است. عقب چرخ استاندارد است در حالی که حداقل هزینه تمام چرخ دیسک و تر و تمیز صعود به $55,675 پس از یک $1,025 مقصد شارژ. مهم نیست که مدل هر GV80 خواهد آمد با 14.5 اینچ سرگرمی صفحه نمایش چرم اثاثه یا لوازم داخلی با تابع حرارت (چرم واقعی در دسترس است) و کشت فعال ایمنی فن آوری است.

وقتی پرسید که چگونه این شرکت قصد دارد برای حفظ شتاب به خصوص آن را به عنوان راه اندازی چه دل روسو خود را با نام “گل سرسبد” SUV, مدیر عامل شرکت با اشاره به اکوسیستم ساختمان برای دیدار با مشتریان در شرایط خود را به خصوص به عنوان پیدایش گسترش آن دربان برنامه شامل یک خریدار شخصی.

“ما احساس می کنیم باید کاملا یک مزیت در بخش خودرو وقتی که می آید به تعالی” دل روسو گفت: با استناد به گزینه های پیدایش فراهم می کند و خدمات فروش برای کمک به ایجاد های لوکس و شخصی است.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: پیدایش GV80: دو طول می کشد در این شیک و جدید SUV


8:41

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>