کردند طرح به تمدید پایان اکتبر, Rishi Sunak تایید

این طرح کردند برای حمایت از کارگران از طریق coronavirus بحران در حال گسترش به پایان اکتبر اما کارفرمایان خواسته خواهد شد که برای یک سهم از هزینه پرداخت کارکنان تا 80 درصد از حقوق و دستمزد در حالی که آنها کار نمی کند صدراعظم Rishi Sunak است گفت: مجلس عوام.

آقای Sunak گفت که انعطاف پذیری بیشتری ساخته خواهد شد به این طرح اجازه می دهد تا بخشی-زمان بازگشت به کار بیش از تابستان است اما جزئیات دقیق از نحوه این کار و چقدر کارفرمایان را مجبور به پرداخت نیست و با توجه به توان اعلام کرد تا پایان ماه مه.

او گفت که این کار احتباس طرح است که پشتیبانی از کارگران که در غیر این صورت بود گذاشته به دلیل سقوط در فعالیت های اقتصادی ناشی از این مستند تا به حال شده است یک “جهان پیشرو اقتصادی مداخله” حمایت از 7.5 میلیون شغل در تقریبا 1 میلیون کسب و کار در کل هزینه £10 میلیارد تا کنون.

و او در پارلمان گفت: “ما به عنوان بازگشایی اقتصاد ما نیاز به حمایت مردم به کار می کنند. ما این کار را در یک راه اندازه گیری.”

آقای Sunak گفت: این طرح آغاز شد که در آغاز ماه مارس و به حال شده است با توجه به نتیجه گیری در پایان ماه ژوئن تمدید خواهد شد تا چهار ماه دیگر به پایان ماه اکتبر.

“تا پایان ماه جولای خواهد بود وجود دارد هیچ تغییری آنچه,” او گفت:.

“پس از ماه اوت تا اکتبر این طرح را ادامه خواهد داد برای همه بخش ها و مناطق از بریتانیا با انعطاف پذیری بیشتری برای حمایت از برگشت به کار.

“کارفرمایان در حال حاضر با استفاده از این طرح خواهد بود قادر به آوردن furloughed کارکنان پاره وقت. و ما درخواست کارفرمایان برای شروع به اشتراک گذاری با دولت هزینه پرداخت مردم حقوق.

“جزئیات کامل را به دنبال خواهد داشت در پایان ممکن است, اما من می خواهم به اطمینان مردم امروز از یکی از چیزهایی که تغییر نمی دهد – کارگران را از طریق تلاش های مشترک از governmnt و کارفرمایان همچنان به دریافت همان سطح کلی حمایت به عنوان آنها در حال حاضر در 80 درصد از حقوق و دستمزد فعلی تا £2,500 در ماه است.”

آقای Sunak اعلام شد استقبال به عنوان “یک تسکین بزرگ برای کسب و کار در سراسر انگلستان” توسط اتاق بازرگانی در حالی که موسسه مدیران گفت: یک بخشی از زمان خود را ارائه کردند “بسیار مورد نیاز راه اندازی سطح شیب دار تا کسب و کار می تواند شروع به عقب بر گردیم به سرعت”.

اما IoD مدیر سیاست ادوین مورگان گفت: “ما در حال حاضر بیشتر نیاز به وضوح در اطراف کارفرمایان سهم. بسیاری از شرکت هایی که به طور معمول خواهد بود در جای پای قوی هنوز هم در تنگه وخیم است.

“فرمت قرار می دهد و در عین حال بیشتر تعهد در کمک به کسانی که در سمت چپ سرد. بی شماری کوچک مدیره شرکت پیدا کرده اند حمایت اندک و دولت نباید به نوبه خود چشم خود را به آنها.”

کارفرمایان نیاز به اطمینان در مورد آینده این طرح تا پایان این هفته به منظور اجتناب از نیاز به موضوع جرم افزونگی اعلامیه برای پایان ماه ژوئن.

TUC دبیر فرانسیس o’grady گفت: این حرکت خواهد بود “یک تسکین بزرگ برای میلیون ها نفر” و حفظ کردند رای در 80 درصد بود “یک پیروزی برای پرداخت بسته از خانواده های کارگر”.

او افزود: “به عنوان پیامدهای اقتصادی Covid-19 روشن شدن اتحادیه های کارگری را نگه دارید هل دادن برای یک شغل تضمین طرح به مطمئن شوید که هر کس یک شغل مناسب و معقول.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>