Coronavirus: Rishi Sunak انتظار می رود به گسترش طرح کردند اما می تواند به قطع حمایت از 60 درصد

صدراعظم Rishi Sunak تنظیم شده است اعلام الحاقی به طرح کردند که subsidises دستمزد کارگران به طور موقت گذاشته با توجه به کوروناویروس.

حداقل 6.3 میلیون نفر در حال حاضر با داشتن تا 80 درصد از حقوق خود را پرداخت تحت این دولت کار احتباس طرح.

آقای Sunak است که انتظار می رود به مجلس عوام در روز سه شنبه است که این برنامه ادامه خواهد داد به سپتامبر – اگر چه نرخ حمایت می تواند کاهش به 60 درصد با توجه به گزارش.

صدراعظم قبلا گفته او در حال آماده شدن برای “جداسازی” کارگران و کسب و کار کردن برنامه که در حال حاضر اجرا می شود و تا پایان ماه ژوئن.

اگر چه او هشدار داد در هفته گذشته که کردند طرح بود و نه “پایدار” در آن زمان رای آقای Sunak وعده داده شده خواهد بود وجود دارد هیچ “لبه صخره و” قطع.

Torsten بل, مدیر اجرایی این قطعنامه بنیاد فکر و مدافع اولیه این طرح گفت: این را باید از رده خارج به تدریج.

“حرکت بیش از حد به سرعت می تواند جرقه یک دوم افزایش زیان کار در زمانی که بیکاری در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای را در بالاترین سطح برای یک چهارم از یک قرن,” او گفت:.

“این سیاست ساخته شده است که یک تفاوت بزرگ در این بحران است. آن را در حال حاضر نیاز به دقت و تغییر تدریجی برای اطمینان از مزایای آن را فراهم کرده است امن هستند به جای حیف و میل.”

شده است وجود دارد حدس و گمان است که صدراعظم نیز می تواند کاهش £2,500 کلاه در پرداخت های ماهانه و همچنین کاهش نرخ یارانه.

در ضمن مدیر عامل بریتانیا بزرگترین تفریح اپراتور GLL علامت Sesnan پیشنهاد کرده است هر گونه کاهش تدریجی باید نگاه بخش های بخش اساس پس از بارها و کافه ها و رستوران ها و هتل ها بوده است به خصوص ضربه توسط lockdown.

“صنایع از جمله اوقات فراغت و مهمان نوازی [باید] محافظت می شود. دلیل این است که در سفارش به رعایت اجتماعی فاصله دستورالعمل های ما را به کار در یک به طور قابل توجهی کاهش می یابد ظرفیت” گفت: آقای Sesnan. “این خواهد شد که تأثیر عمده ای بر تعداد کارکنان قادر به بازگشت به کار به طور کامل.”

صدراعظم Rishi Sunak در خیابان داونینگ (EPA)

روز دوشنبه بوریس جانسون گفت: Downing Street جلسه که کردند طرح “بوده است که یکی از قابل توجه ترین ویژگی های دولت پاسخ” و ادعا کرد که آن را “بر خلاف هر چیزی که دیده می شود در سطح بین المللی”.

وزرای خود را نیز به مجموعه ای از راهنمایی های امروز چگونه مسافران می توانند با خیال راحت سفر در حمل و نقل عمومی به عنوان coronavirus مستند آغاز می شود به سهولت. برخی از حمل و نقل اتحادیه های کارگری به نام برای خدمات راه آهن تعطیل شود اگر دو متر حکومت نمی توان ملاقات کرد.

این TUC در ضمن اتحاد با استقبال از انتشار اوراق ارشاد در محل کار چگونه می توان “Covid-امن” به عنوان آنها را دوباره باز کنید.

کارفرمایان از جمله کارخانه ها و سایت های ساخت و ساز مورد نیاز خواهد بود برای انجام ارزیابی ریسک قبل از آنها می توانند رزومه.

این به دنبال انتقاد اتحادیه های کارگری که نخست وزیر صادر کرده است بازگشت به تماس در پخش روز یکشنبه بدون توضیح چگونگی آن می تواند با خیال راحت به دست آورد.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>