Coronavirus: کلگری مراکز خرید آماده سازی برای بازگشایی در 1st فاز اقتصادی مجلس

کلگری مراکز در روند ایجاد تغییرات در خواص خود را به اطمینان حاصل شود فاصله فیزیکی هنوز هم اتفاق می افتد زمانی که درب بازگشایی میان COVID-19 بیماری همه گیر.

روز دوشنبه در این استان منتشر شد راهنماهای آنلاین برای کمک به کسب و کار برنامه ریزی برای مرحله 1 از آلبرتا مجلس که اجازه خواهد داد که برخی از کسب و کار به از سرگیری فعالیت کامل به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 14.

صاحبان فروشگاه باید محدود کردن تعداد خریداران و به طور مرتب ضد عفونی کردن سطوح و تجهیزات لمس توسط کارکنان و مشتریان با توجه به دستورالعمل.

ادامه مطلب: آلبرتا نسخه های کسب و کار راهنماهای برای COVID-19 بازگشایی طرح

دارن Milne, CF بازار بازار مدیر کل گفت: اخبار جهانی که در بازار است افزایش تمیز کردن افزایش حضور امنیتی و مطمئن شوید که وجود دارد مقدار زیادی از علامت های به نگه داشتن مردم از هم جدا.

“زمانی که مردم به بازار آن را به نگاه متفاوت” او گفت:.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“آنها در حال رفتن به ببینید که وجود دارد [در حال] درب های تعیین شده به عنوان ورودی یا خروجی تنها. آنها در حال رفتن برای دیدن که راهرو تقسیم شده است به دو راه ترافیک و فلش بر روی زمین کمک مستقیم مردم که آنها باید بروید.”

مشاهده link ”

او گفت: تنها حدود 40 تا 45 درصد از کسب و کار در یک موقعیت برای از سرگیری عملیات و اضافه کرد که بازار خواهد شد محدود کردن مشترک گنجایش.

[ ثبت نام برای سلامت ما IQ برای عضویت در خبرنامه آخرین coronavirus به روز رسانی ]

“ما از دادگاه های مواد غذایی خواهد شد در خدمت takeout تنها حتی اگر وجود خواهد داشت برخی از محدود صندلی در آن وجود دارد بیش از حد” او گفت:.

ادامه مطلب: Coronavirus: کلگری اجازه می دهد تا مغازه ها و رستوران ها به گسترش پتیس به اجازه می دهد برای اجتماعی فاصله

Milne یادآوری خریداران به یک هدف برای بودن در بازار و استفاده از حس مشترک.

“ما می خواهیم به مطمئن شوید که همه چیز امن هستند نه تنها برای ما خریداران که در حال آمدن است اما همچنین برای کارکنان و مستاجران ما,” او گفت:.

“ما به شدت توصیه به استفاده از ماسک هنگامی که مردم می رسند و ما نیز محدود ما در فروشگاه ساعت.”

‘یک اثر آبشاری’

David Finch, یک, Mount Royal University بازاریابی استاد معتقد است همه گیر خواهد شد که اثرات ماندگار در این بخش خواهد شد و نیروی کسب و کار به تجدید نظر چگونه آنها را به کار گیرند.

“من فکر می کنم بسیاری از خرده فروشان و… شروع خواهد شد به دنبال در ریاضی و گفت:” من قصد دارم که به افزایش هزینه های عملیاتی چون من نیاز به رفتن به [یک] افزایش جمعیت از یک خرده فروشی نیروی انسانی و پشتیبانی چشم انداز برای اطمینان حاصل شود که ما قادر به تمیز کردن مناسب [و] اطمینان حاصل شود که مشتریان حمایت آنها نیاز دارید بنابراین من من افزایش هزینه های عملیاتی و کاهش درآمد من,” او توضیح داد.

ادامه مطلب: 2 اضافی COVID-19 مرگ و میر در آلبرتا Hinshaw “تشویق” در کمتر روزانه موارد

که حرکت را “یک اثر آبشاری” در سراسر خرده فروشی چشم انداز سهره گفت.

داستان زیر را ادامه می دهد تبلیغات

“فرضی اگر شما شروع به دنبال در برخی از آمار و ارقام ما در حال شروع به دیدن در ایالات متحده آمریکا یا برخی از کشورهای که باز قبلا فقط بخشی از مستاجران در واقع قادر به ایجاد کار ریاضی و دوباره” او گفت:.

سهره پرسید: که خواهد بود علاقه مند در رفتن به یک مرکز خرید است که در یک شهر ارواح است که در آن تنها کسری از یک فرد نیاز به خرید خواهد بود ملاقات کرد ؟

“به عنوان یک خرده فروش, سوال این است که” من رو به حرکت از یک معاملاتي مدل به چیزی است که فراهم می کند افزایش تجربه است که نمی توان تکرار آنلاین, بنابراین چه چیزی است که نگاه مانند?'” او گفت:.

سهره سوال پایداری برخی از فروشگاه ها و اگر آنها را بازگشایی در تمام با توجه به سختی شرایط اقتصادی.

“شما نیاز به آن را به حداقل آستانه زنده ماندن و کل دسته ها ممکن است منتقل شده آنلاین است و ممکن است دوباره که دوباره این تاثیر آبشاری در سراسر خرده فروشی چشم انداز” او گفت:.

مشاهده link ”

© 2020 جهانی, اخبار یک بخش از کوروس Entertainment Inc.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر