نوازندگان را نشان داد چگونه Brexit در حال حاضر کشتن تورهای خود را در اتحادیه اروپا به عنوان آنها هشدار می دهند این صنعت ممکن است زنده ماندن دشوار قوانین جدید مهاجرت.

کمتر از 71 درصد می گویند خود را رزرو برای همه چیز از ارکسترهای کلاسیک به گروههای راک بودند خشک – حتی قبل از coronavirus زده بسته شدن سالن و قرار دادن کنسرت در خود نگه دارد.

برخی از آنها که گفت: “اتباع اتحادیه اروپا تنها” به دلیل گسترده نوار قرمز و هزینه اضافی به جدید اعمال شده توسط قوانین ویزا زمانی که بریتانیا برگ پست-Brexit دوره انتقال در ماه ژانویه است.

“اتباع بریتانیا در حال حاضر پیوست و دیگر اتباع کشور سوم’ در پایین ترین پله های استخدام مطلوبيت. این فاجعه بار است برای مشاغل و معیشت” یکی گفت: یک نظرسنجی جدید نشان داد گنجانیده جامعه از نوازندگان (ISM).

یکی دیگر گفت: “کاهش قابل توجه در رزرو از EU27 کشور پس از سال 2016. در حال حاضر من در حال حاضر هیچ آینده رزرو در همه.”

و یک سوم گفت: “ما از ترس Brexit معنی خواهد بود بسیار بالاتر اتهامات و هزینه های آن خواهد شد یا قیمت ما را از کار و یا ما را مجبور به دادن هزینه های ما بیش از حد بالا و مروج را انتخاب کنید در برابر استخدام انگلیسی, bands.”

پاسخ اولین شواهد از یک پیش بینی tit-for-tat سرکوب پس از Priti پاتل اعلام کرد بسیار پیچیده و پر هزینه سیستم به جای حرکت از شهروندان اتحادیه اروپا.

در حال حاضر ISM التماس کرد با دولت به قدم به عقب از صخره لبه زمانی که “عواقب فاجعه بار” از Covid-19 هنوز هم می شود هدف قرار دادن معیشت.

در یک گزارش مشترک و مستقلبه ISM خواستار وزیران به:

* به دنبال تمدید دوره گذار تا پایان سال 2022 چیزی بوریس جانسون بارها اصرار داشت که او نمی خواهد انجام دهد.

* مذاکره ارزان دو سال ‘چند مطلب’ تور ویزا – برای کاهش هزینه و نوار قرمز هنرمندان برنامه ریزی برای بازی در انگلستان روبرو خواهد شد.

* توافق “فرهنگی معافیت” اجازه می دهد تا نوازندگان به راحتی حمل و نقل خود را به ابزار و تجهیزات در سراسر مرز بدون هزینه اضافی.

* گسترش لیست از تعیین نقاط ورود و خروج برای آلات موسیقی – در کنار حیوانات و گیاهان قطعات – شامل یورواستار, Immingham و نیوکاسل.

* گسترش موجود coronavirus حمایت مالی طرح های خلاقانه کارگران “تا زمانی که تجمع جرم مجاز هستند”.

دبورا Annetts به ISM را اجرایی گفت: تحقیقات خود را در ماه فوریه و مارس گذاشته برهنه “آسیب است که مبارزه با تروریسم در اروپا در حال حاضر باعث به موسیقی بخش” حتی قبل از بحران کنونی است.

“بریتانیا موسیقی بخش که منجر £5.2 میلیارد دلار به اقتصاد هر سال در معرض خطر است از دو تهدیدات Covid-19 و مبارزه با تروریسم در اروپا,” او گفت:.

“در این زمان قطعیت نوازندگان نیاز به دانستن است که معیشت خود را محافظت خواهد شد. هدف از این دوره گذار بود که به اجازه می دهد زمان برای مذاکره موافقت نامه های تجاری جدید و به حداقل رساندن شوک های مالی برای اقتصاد انگلیس است.

“بنابراین برای جلوگیری از آسیب غیر قابل برگشت ما تماس بگیرید برای دولت به بهبود برخی از زمان از دست رفته به Covid-19 درخواست تمدید به دوره گذار است.”

ISM بررسی بیش از 600 نوازندگان, آهنگسازان, مدیران, هنرمند, مدیران, معلمان و موسیقی تکنسین ها از ژانرهای کشش از کلاسیک و موسیقی تئاتر, به, پاپ, راک, جاز و عامیانه.

این همچنین نشان داد که 56 درصد انتظار می رود به ارائه کمتر کار می کنند چرا که بریتانیا را ترک کرده است, اتحادیه اروپا با 92 درصد نگران آینده خود توانایی کار در کشورهای عضو اتحادیه اروپا.

جامعه هنوز برای دریافت هر گونه جزئیات بیشتر از نحوه ویزا قوانین را در عمل سه ماه پس آنها اعلام شد – با کمی بیش از هفت ماه تا آنها پا زدن در.

آن هشدار داد آنها خواهد بود به خصوص فاجعه برای مکانهای با گروههای موسیقی از کشورهای اتحادیه اروپا قادر و یا تمایلی به بازدید از انگلستان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de