بوریس جانسون مستند تسهیل اقدامات ‘خطرناک’ و بیشتر شیوع اجتناب ناپذیر و مستقل حکیم هشدار

یک گروه مستقل از دانشمندان مارک بوریس جانسون مستند-کاهش “خطرناک” و هشدار داد بیشتر محلی Covid-19 شیوع اجتناب ناپذیر است.

در گزارش خود متهم نخست وزیر “نه زیر علم” به عنوان محل کار و جامعه به تدریج باز – نخوری محدود هدف مسطح عفونت ها و حصول اطمینان از بیمه خدمات درمانی است نه “غرق”.

“پیدا کنیم و این نگرش ضد تولیدی و به طور بالقوه خطرناک” مستقل حكيم گروه به رهبری سابق و مشاور ارشد علمی داود پادشاه می گوید.

“بدون سرکوب ما باید به ناچار دیدن سریع تر بازگشت همه گیر محلی و چشم انداز جزئی یا ملی مستندات.”

این گزارش همچنین به شدت انتقاد بحث برانگیز جدید ‘هشدار’ و ‘کنترل ویروس” پیام گفت: آنها باید جای خود بسیار واضح تر مشاوره “نزدیک به عمل”.

حاوی 19 دقیق توصیه های آن ارسال خواهد شد به نخست وزیر پاتریک blue palace hotel فعلی مشاور علمی و رهبران و اسکاتلند و ولز و ایرلند شمالی است.

آن مصرانه از دولت اجازه می دهد تا کارشناسان محلی برای اجرای یک آزمون ردیابی و جداسازی سیاست سرکوب عفونت در میان انتقاد از متمرکز ‘command-and-control’ رویکرد است.

آقا داوود گفت: “پس از شروع Covid-19 اپیدمی دولت به ما گفته است که آنها “پس از علم”.

“اما در هفته ها و ماه ها است که باید به دنبال آن است تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که این است که به سادگی مورد نیست.”

بیشتر به شرح زیر…

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>