آن Sacoolas: بازداشت بین المللی در بیانیه خود برای ما رسمی خواست بیش از مرگ هری دان

زن آمریکایی متهم به قتل نوجوان هری دان است که در حال حاضر می خواستم بین المللی پس از اینترپل قرمز اخطار صادر شد برای دستگیری او.

آن Sacoolas از یک ما هوش رسمی اتهام است باعث مرگ جوان 19 ساله موتورسوار با رانندگی خطرناک است.

او ادعا کرد که مصونیت دیپلماتیک پس از سقوط خارج از راف Croughton در Northamptonshire در 27 اوت سال گذشته و اجازه داده شد به ترک انگلستان است.

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo و سپس رد یک درخواست استرداد از انگلستان در ژانویه جرقه بین المللی بحث.

Mr دان پدر و مادر شارلوت چارلز و تیم آمده بودند گفت: در مورد قرمز توجه کنید برای Ms Sacoolas در یک ایمیل از Northamptonshire پلیس اعلام کرد که که “باید او را ترک ایالات متحده می خواست گردش باید به تصویب”.

نوجوان خانواده است که به دنبال یک بررسی قضایی به وزارت امور خارجه را از دست داده و مرگ پسر خود را پس از خود وکیل متهم Dominic Raab از یک “رسوا اقدام به پوشش از حقیقت”.

آنها همچنین می خواهم به ترتیب یک جلسه با فرمانده پایگاه نظامی آمریکا پس ادعای “سه نتواند” مربوط به کارکنان آن پس از هری مرگ است. از آن شده است ادعا شده که Ms Sacoolas رانندگی در طرف اشتباه از جاده در زمان برخورد با آقای دونن موتور سیکلت.

مقامات ارشد امریکا که تا کنون خودداری از دیدار با دونن خانواده خود را به دلیل “قصد” به شکایت دولت آمریکا.

Yael Lempert معاون رئیس ماموریت در سفارت آمریکا در لندن گفت: خانواده MP, Andrea Leadsom که از آن می “نمی شود مناسب” برای دیدار با خانواده “با توجه به علاقه شدیدی دو کشور برای اطمینان از مناسب بررسی قضایی”.

رئیس بریتانیا نیروهای مسلح کلی سر نیک کارتر در حال حاضر وعده داده شده به بالا بردن این موضوع با همکاران ما گفتن آقای دونن پدر و مادر: “من بسیار حمایت از تعامل مثبت بین شما و ما پایه فرمانده.”

وزارت امور خارجه ایالات متحده همچنان به اصرار دارند که در زمان حادثه و در طول مدت زمان در انگلستان Ms Sacoolas تا به حال ایمنی از جنایی قضایی است.

گزارش اضافی توسط انجمن مطبوعات

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر