یکی صحبت می کند برای یک ملت به عنوان ناامید کننده buggered به عنوان یکی از ما در معرض خطر شخصی اما اگر ممکن است خلاصه ملی خلق و خوی آن است که مردم می خواهند.

نه تغذیه به خصوص از قفل بودن در خانه های خود را حتی به خصوص تغذیه از مرگ صدها قابل اجتناب مرگ و میر روز به روز برای هفته ها در پایان.

آنها فقط تغذیه از حال خراب در اطراف. آنها در حال تغذیه از داشتن یک سرنخ آنچه که آنها به منظور انجام می شود. روز و شب گذشت بین بوریس جانسون بسیار بوق و کرنا تلویزیونی coronavirus بیانیه خود ظاهر می شود و در فرستا دن جعبه مجلس عوام را به طور کامل خود را از بیانیه دوم سال است.

آن زمان بود پر از سوالات مانند به نام اما چند:

“من به معنای رفتن به محل کار ؟ شما اول گفت: در حال حاضر شما می گویید چهارشنبه ؟ چگونه من به معنای به کار اگر من به معنای نگه داشتن دو متر از مردم اما قطار ها همه بسته بندی شده? چه هستم من به معنای به انجام با بچه های من اگر من به بازگشت به کار و وجود ندارد و مدارس یا مهد کودک باز؟”

“با توجه به این که من دیدن افراد دیگر پدر و مادر در پارک هر روز من مجاز به دیدن من ، چرا من مجاز به داشتن یک پاک کن بیا به خانه من اما نه مادر من?”

“کسی که در خیابان واتساپ گروه می گوید: من در حال حاضر مجاز به بازی بسکتبال با مادر بزرگ ؟ این است که درست است؟”

شما می دانید که نوع از چیزی. بنابراین زمانی که آقا Keir Starmer است با صبر و حوصله نشسته و گوش به 10 دقیقه کاملا بی معنی وفل و سپس نخست وزیر شش شفاف به سوالات یکی پس از دیگری کاملا در مسائل خاص در حال حاضر واقعا در حال حاضر زمان برای جانسون به افزایش دوباره در وفل به مدت شش دقیقه بیشتر که البته دقیقا آنچه که او انجام داد.

Starmer می خواستم به دانستن آنچه که واقعی مردم می خواهند بدانند. چیزهایی مانند روز یکشنبه به من گفته شد برای رفتن به محل کار در روز دوشنبه در حال حاضر به من می گفت: برای بازگشت به کار در روز چهارشنبه اما راهنمایی برای چگونه من آن را انجام دهد هنوز نشده صادر شده است و من هیچ جا به ترک فرزندان من در حالی که من انجام دهد.

من به گوش جانسون پاسخ چندین بار در حال حاضر. به هر نوع از آن را بيهوده خواهد بود.

“ما تعداد کارفرمایان به معقول” است transcribable بیت. “کسب و کار و کارفرمایان با حس مشترک را درک کنیم.”

چرا که هیچ کس در خارج وجود دارد تا به حال به کار برای یک غیر منطقی ، همه دارای عقل سلیم است. هیچ کس برای مثال تا کنون با توجه به تولد در یک توالت زیرا آنها ترس بیش از حد گوشی در بیمار است.

که نیاز واقعی حذف دستورالعمل در مورد چگونه مردم را در سر می برند شهرستانها دریافت و از کار بدون شکستن قوانین که وجود ندارد زمانی که شما فقط می توانید پس از قرعه کشی بزرگ مخازن “حس مشترک” و “معقول” که در مورد شما نه متوجه خواهد شد همچنین حفاری های شما را از یک سوراخ که در آن همه اشتباه می رود.

اگر شما در واقع به مردم آنچه را که به انجام آن می تواند همه تقصیر خود.

داده در 24 ساعت گذشته برای اولین بار وزرای هر دو ولز و اسکاتلند تا به حال به موضوع اظهارات disowning جانسون coronavirus طرح مانند آن است و به زبان مردم است که در حالی که آنها به انجام به عنوان آنها لطفا در کشور خود آنها در اثر ممنوع از ایشان ارزش آن ممکن است گسترش از لنز به یک حادثه کوچک در تابستان گذشته.

بازگشت زمانی که زبان مردم اجازه داده شد برای رفتن به ولز جانسون رفت و به یک مدرسه ابتدایی وجود دارد و با صدور برخی کنجکاو 11 ساله با برخی فوری زندگی مشاوره. “من می ترسم من نمی به اندازه کافی کار در دانشگاه. قوی من توصیه به شما نمی اتلاف وقت در دانشگاه” او به آنها گفت. “نمی مست. من frittered زمان بیش از حد در دانشگاه من می ترسم بگویم.”

جانسون چپ دانشگاه آکسفورد با مدرک درجه دوم و در سه و نیم دهه پس هرگز برای یک لحظه تصور هر چیزی غیر از همه است که او را محروم از اولین برای که او در حق خود بود بطالت.

مت لوکاس مسخره بوریس جانسون ‘گیج’ مستندآدرس

(بدیهی است که این مسائل مهم نیست برای بسیاری از مردم, اما ما در حال صحبت کردن در مورد بسیاری از افراد در اینجا. سیزده سال پیش زمانی که من یک دونده در Andrew Marr,نشان می دهد, من آورده دیوید کامرون یک قهوه در حالی که او به شدت به توضیح و آرایش بانوی چگونه او می خواهم اول از آکسفورد بود که بیش از هر جورج آزبورن یا جانسون موفق. او گاهی به من بگویید که انجام “سیاستمداران” در یکشنبه بود “بازپرداخت” برای گرفتن به انجام به شدت شب قبل).

آشکارا خود fecklessness هنوز هم می سوزد. او دیده است که در آن اطمینان بیش از حد و ب******t شما را دریافت خواهد کرد. اما افسوس که ترک یک سوال بی جواب است که او هرگز به زحمت خود را بپرسید.

اگر چه اگر او را نه فقط تنبل? چه اگر او را تنبل و بی فایده ؟

زیرا همانطور که همه چیز ایستاده او را حتی برای رفتن به تراشیدن یک سوم در coronavirus ماژول و یک تصور او واقعا در تلاش است خود را سخت در این افراد در حال مرگ هستند ،

شاید سوال این است که whirring پشت آن کوچک خسته چشم در طولانی تاریخ و زمان آخرین ؟ اوه خدا. شاید من همیشه از این مزخرفات من فقط بیش از حد تنبل برای پیدا کردن ؟

Nah که ما شوخی می کنید ؟ او نمی باید آن را در او را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net