جمعی از برترین لندن سرآشپزها و مهمان نوازی کارگران آمد و با هم به تولید هزاران غذا برای کسانی که در حال تلاش برای دسترسی به مواد غذایی در طول coronavirus مستند.

پس از دو از رستوران خود را به طور موقت بسته تحت مستند اقدامات Christopher Evans-گوردون باقی مانده بود در خانه نشسته تعجب که چگونه او می تواند با استفاده از تخصص و خالی آشپزخانه سایت برای کمک به کسانی که نیاز دارند.

او با تشکیل خانواده وعده های غذایی ابتکار یک سازمان خیریه است که فراهم می کند وعده های غذایی مغذی تهیه شده توسط متخصصان صنعت برای کسانی که آسیب دیده اند و Covid-19 شیوع. در زیر فقط دو هفته از عملیات کریستوفر او بنیانگذار شرکت آیدان Christofferson و این تیم از سرآشپزها در حال حاضر ارائه بیش از 5000 وعده های غذایی به بیمه خدمات درمانی کارگران و کسانی که نیاز دارند.

وعده های غذایی خانواده در حال کار با مواد غذایی 4 قهرمانان و فلیکس پروژه به عرضه و توزیع وعده های غذایی خود را. این گروه در حال حاضر به دریافت تعداد زیادی از تایید با خواننده Birdy و بازیگر آنیا-Taylor شادی های خود تجدید نظر و خانه سابق وزیر کهربا راد تبدیل به یک حامی.

کریستوفر سهام چگونه وعده های غذایی خانواده ابتکار در ادامه به رشد می کنند.

چگونه و چرا شما از درگیر شدن با فلیکس پروژه ؟

“من شرکت خود را یک زن و شوهر از رستوران در لندن بود و من در خانه نشسته یک زن و شوهر از هفته پیش و من فکر کردم ما رو همه از این فضایی که ما در حال استفاده نیست و همه کارکنان است که furloughed اما هنوز هم مشتاق به انجام مسائل.

من با ارسال یک زن و شوهر از پیام های آنلاین و یک پاسخ در عرض 15 دقیقه از کسی که کار شیفت شب برای سرویس آمبولانس لندن که درخواست 130 وعده های غذایی برای عید پاک یکشنبه.

من فقط مرتب کردن بر اساس بنیاد کسانی که وعده های غذایی با هم و پس از انجام آن وعده های غذایی ما متوجه ما می توانید بارهای بیشتر با ما راه اندازی کردم.

ما شروع به جمع آوری کمک های مردمی و ما رفت و به تولید حدود دو و نیم هفته پیش و ما در حال حاضر آمار بیش از 6 ، 000.

انتظار نداشتم خیلی به از آن آمده اما بسیاری از دوستان من با مهارت های مختلف مجموعه شده اند قادر به درگیر شدن. ما تا به حال طراحان گرافیک و هنرمندان و عکاسان می آیند به شما کمک کند. آن را از صفر به یک ایده کاملا در هیچ زمان.

ما در حال حاضر راه اندازی شده است با Walthamstow hub و فلیکس می آید هر روز در ساعت 12 ظهر به انتخاب کنید تا برخی از وعده های غذایی و سپس خیریه توزیع آنها را از یکی از مراکز.”

چگونه شما را دیده اند تقاضا تغییر بیش از گذشته شش هفته ؟

“ما تنها شروع این بهره برداری از این مستند آغاز شد. ای از مکالمات من تا به حال با افرادی که ما در حال تهیه وجود دارد به نظر می رسد به توان بی نهایت نیاز به مواد غذایی است.

من به دنبال در نهایت در دو آشپزخانه. سپس ما تولید روزانه را به حدود 1 ، 500.

من در ارتباط مستمر با فلیکس پروژه و تلاش برای پیدا کردن اگر همه چیز ما در حال انجام این کار مورد نیاز است و در هر مناسبت آنها اساسا گفت: بله.

ما توزیع برخی از وعده های غذایی خودمان را به عنوان ما نیز کار را برای مواد غذایی 4 قهرمانان.

من یک دوست است که با این نسخهها کار در بخش های مراقبت ويژه در بيمارستان و در حال حاضر در مذاکرات در مورد چگونه ما در حال رفتن به انجام یک افت برای کارکنان خود را به عنوان به خوبی.

ما به طور کلی ساختار ما در وعده های غذایی مبتنی بر کربوهیدرات پس یا ماکارونی و یا چیزی مانند یک cous cous و سپس سعی کنید به کار به یک 50-50 کربوهیدرات به سبزی نسبت به زمانی که آن را مناسب می تواند در بودجه ما است.

در اصل زمانی که ما شروع به ما می خواستیم فقط کمک به بیمه خدمات درمانی و سپس از بازخورد اضافی از depos و منابع مختلف ما در حال حاضر به دنبال انتقال به یک 70-30 تقسیم بین افراد نیازمند و بیمه خدمات درمانی.

بیمه خدمات درمانی کارگران نیاز به حمایت دارند و ما از آنها حمایت کرده اما من فکر می کنم که افرادی که نیاز به قبل از شايع تر نیاز به در حال حاضر.

من فکر می کنم بسیاری از مردم به دنبال پس از NHS اما هیچ کس واقعا ساخت یک واگن باند برای افراد بی خانمان و آواره و یا کودکانی که رفتن به مدرسه بدون غذا قبل از Covid-19 بحران است.”

وجود دارد تنها یک حادثه و یا کسی که مظهر آنچه شما در حال تلاش برای رسیدن به?

“اوج لحظه ای برای ما بود که ما Justgiving صفحه در حدود 7000 بود. من یک تماس از یک اهدا کننده ناشناس که گفت: اگر ما می توانید به £10,000 آنها را به ما بدهد یکی دیگر از £10 ، 000.

ما آمار هدف ما در هفته گذشته و پس از آن که پول اضافی خواهد شد در هفته آینده و است که ما را قادر به کمی بیشتر از یک کوسن.

قبل از اینکه ما نیاز به به طور مداوم به مبارزه با تامین کنندگان ما و می گویند شما فقط می توانید به ما اضافی چهار روز من پرداخت آن زمانی که من دریافت کمک مالی من در.

ما می خواهیم برای رفع این Covid-19 بحران اما ما می خواهیم به استفاده از این به عنوان یک سکوی پرشی برای تنظیم چیزی است که ما می توانید انجام دهید به طور منظم.”

چقدر کمک بیشتری مورد نیاز است برای کسانی که در نیاز دارید ؟

“من فکر می کنم بی نهایت وجود دارد نیاز دارید. افرادی که در حال مبارزه در فقر غذایی در حال حاضر بیش از 70 به 80 درصد خواهد مبارزه کرده اند قبل از.

من فکر می کنم نیاز است مطلقا ، من فکر می کنم ما باید از این بحران به عنوان یک شوکی که وجود دارد بسیاری از چیزهایی که مردم شروع در حال حاضر که همه ما باید انجام شده است در حال حاضر.”

چه به شما می گویند به کسی که فکر کردن در مورد کمک به گرسنه مبارزات انتخاباتی ؟

“من می گویند تا زمانی که شما با خیال راحت برای ارائه لطفا به همه چیز که شما می توانید.

من فکر می کنم این وظیفه هر کسی است که قادر به به هر مقدار که می توانید آنها را در حال حاضر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de