gettyimages-1222931146

دیزنی خواهد بازگشایی آن شانگهای پارک دوشنبه, هر چند آن را به محدود کردن تعداد مهمان و نیاز به بهداشت و سلامت دیگر اقدامات مانند ماسک صورت تماس با ردیابی و اجتماعی فاصله.

گتی ایماژ

در حالی که ما در حال حاضر هیچ ایده واقعی که دیزنی خواهد بود قادر به باز کردن آن پارک در سراسر جهانبه ویژه در ایالات متحده دیزنی شانگهای پارک مجموعه به بازگشایی در روز دوشنبه این هفته.

در آماده سازی برای باز کردن اندرو Bolstein ارشد معاونت عملیات برای پارک در زمان روزنامه نگاران در یک تور به نشان می دهد که چگونه به پارک می شود, اداره می شود آن را به عنوان تلاش برای بازگشت به حالت عادی در طول coronavirus شیوع.

به عنوان بخشی از دوباره باز کردن فیلم آموزشی توضیح قوانین و مقررات در اطراف حضور در پارک منتشر شده است. آن را می سازد برای مشاهده جذاب ارائه بینش به آنچه حضور در پارک, پست-COVID-19, ممکن است در نهایت به دنبال مانند.

این ویدئو نشان می دهد که چگونه به کتاب چگونه به استفاده از “سلامت کد QR” مورد نیاز برای ورود و چگونه به حفظ فاصله در حالی که صف رفتن در سواری و خوردن در رستوران ها.

مدیر عامل شرکت دیزنی باب Chapek به تازگی اظهار نظر ممکن است جدول زمانی برای بازگشایی دیگر پارک اما حاضر به کشیده شده در جزئیات.

“در حالی که آن را خیلی زود به پیش بینی زمانی که ما قادر خواهید بود برای آغاز از سرگیری تمام عملیات ما, ما در حال بررسی تعدادی از حالات مختلف برای اطمینان از احتیاط معقول و سنجیده با رویکرد احتمالی بازگشایی پارک های ما,” او گفت:.

بلیط برای چند روز اول از شانگهای پارک re-opening در حال حاضر به فروش می رسد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de