قوی قطب شمال وزش باد وزش باد از غرب آورده اند دماهای پایین بعد از یک هوای گرم و مرطوب بانک تعطیلات آخر هفته با شب سرد در پیش است.

بیش از آخر هفته درجه حرارت به اوج خود رسید و در 25C در شنبه اگر چه برخی از سنگین دوش و کولر شرایط ادامه داشت در شمال اسکاتلند است.

آب و هوای گرم باعث شده بسیاری از افراد به گله به فضاهای باز مانند پارک ها و سواحل با وجود این دولت اصرار به ادامه ماندن در خانه برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

اما در بعد از ظهر یکشنبه قطب شمال دریایی توده هوا شروع به جارو جنوبی در سراسر بریتانیا گفت که این ملاقات ، یک شب درجه حرارت در روز یکشنبه سقوط به عنوان کم به عنوان 0C در گلاسکو و 4C در لندن است.

صبح روز دوشنبه شاهد اوج فقط 8C در جنوب شرقی انگلستان با مقدار زیادی از توفانی بادها طولانی از شب قبل. با توجه به این ملاقات در دفتر برخی از جدا دوش رود در شمال و شرق اسکاتلند همراه با شرق انگلستان است.

بسیاری از انگلستان باقی می ماند تا حد زیادی خشک با مقدار زیادی از آفتابی جادوها و باد سرد است که انتظار می رود به تدریج سهولت در طی روز است.

اما سرد شب رو به عنوان وجود دارد بالقوه برای درجه حرارت به رها کردن به عنوان کم به عنوان 0C در جنوب شرقی انگلستان است.

“هفته پیش رو را ببینید بهبود تدریجی در درجه حرارت اما یک شب یخبندان خواهد بود همیشه حاضر خطر – باغداران و تولید کنندگان توجه داشته باشید!” گفت: ملاقات در دفتر پیش بینی.


شنبه ديگري را سرد اما آفتابی شروع اما شرایط خواهد ماند تا حد زیادی خشک و شادی بخش با آفتابی جادوها برای بسیاری از. اما همه چیز خواهد شد نگاه بسیار زمستانی بیش شمال اسکاتلند با شیوع باران که می تواند به سقوط برف بر زمین بالاتر.

حداکثر درجه حرارت در طول دو روز آینده خواهد شناور بیش از 10C با بالا 13C انتظار می رود در لندن است. سطوح پایین گرده به ارمغان بیاورد برخی از مهلت به افراد مبتلا به تب یونجه به عنوان فصل شروع می شود برای ورود به نوسان کامل است.

درجه حرارت در حال انتظار برای بهبود کمی به عنوان هفته می رود اگر چه ممکن است برخی از جدا دوش در روز چهارشنبه. شرایط برای تبدیل شدن به حل و فصل با آفتابی جادوها و وزش بادها بعد از آن.

بازگشت به بهار بیشتر-مانند آب و هوا ممکن است آن را آسان تر برای بسیاری به چوب به مستند ارشاد در این هفته پس از نخست وزیر اعلام کرد که یک کاهش تدریجی محدودیت های اعمال شده در یکشنبه.

یک ملاقات در دفتر سخنگوی گفت: “بخشی از بهار جذابیت است که شما می توانید هر دو نوع آب و هوا. ممکن است می تواند کاملا درهم و برهم ماه نزدیک شدن به شروع فصل تابستان است. آن را غیر معمول نیست برای بهار به قسمت گرم و سرد،”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de