مغازه ها در انگلستان ممکن است شروع به بازگشایی در ماه ژوئن به عنوان بخشی از یک مرحله به مرحله کاهش مستند محدودیت در جای خود قرار داده و در پاسخ به coronavirus بیماری همه گیر.

در یک سخنرانی در روز یکشنبه شب بوریس جانسون اعلام کرد برنامه ریزی برای کاهش محدودیت ها از جمله دیدن مغازه ها و مدارس در انگلستان طور آزمایشی بازگشایی از ماه ژوئن در اولین ارائه شده است که عفونت و نرخ تولید مثل بیماری – R – پایین باقی می ماند.

“در گام دو – در اولین ژوئن 1 – پس از مدت نیم – ما اعتقاد داریم که ما ممکن است در یک موقعیت برای شروع مرحله به مرحله بازگشایی مغازه ها و دریافت های اولیه دانش آموزان به مدارس در مرحله آغاز با پذیرش سال 1 سال 6,” او گفت:.

“جاه طلبی ما این است که دانش آموزان متوسطه در مواجهه با امتحانات سال آینده حداقل برخی از زمان با معلمان خود قبل از تعطیلات. و ما در مدت کوتاهی بود تنظیم دقیق راهنمایی در مورد چگونه آن را به کار در مدارس و مغازه ها و حمل و نقل.”

از آنجا که مستند معرفی شد و در ماه مارس تنها مغازه فروش اقلام ضروری شده اند مجاز به باز باقی می ماند اما این تغییر می تواند از ماه ژوئن – اگر چه نخست وزیر تاکید کرد که این مشروط پیشنهاد “آنچه که ما می تواند انجام دهد”.

“و من استرس می تواند” آقای جانسون گفت. “زیرا اگر چه ما طرح آن را مشروط طرح است.

“و از آنجا که اولویت ما این است که برای محافظت و صرفه جویی در زندگی ما نمی توانیم به جلو حرکت می کند مگر اینکه ما برآورده پنج آزمون. ما باید حفاظت از بیمه خدمات درمانی. ما باید ببینیم پایدار می افتد در مرگ و میر. ما باید پایدار و قابل توجهی می افتد در میزان عفونت است. ما باید مرتب کردن بر اساس چالش ما در گرفتن به اندازه کافی PPE به افرادی که به آن نیاز دارید, و بله, آن است که یک مشکل جهانی است اما ما باید آن را حل کنند.

“و ما باید مطمئن شوید که هر گونه اقدامات ما نه نیروی کار نرخ تولید مثل بیماری – R – بازگشت بیش از یک, به طوری که ما باید این نوع از رشد نمایی ما رو چند هفته پیش.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de