twitter-0076

پرنده توییتر صدای جیر جیر لوگو

جیمز مارتین/CNET

برای اکثر تا به روز اخبار و اطلاعات در مورد بیماری همه گیر کوروناویروس بازدید از این که وب سایت.

توییتر روز دوشنبه گفت که در برخی موارد آن را اضافه کردن برچسب ها و پیام های هشدار دهنده به توییتهایی که حاوی گمراه کننده و یا مورد مناقشه اطلاعات در مورد رمان coronavirus نشانه آن است که این شرکت پله تا تلاش خود را برای سرکوب اطلاعات غلط.

اطلاعات غلط در مورد COVID-19 بیماری تنفسی ناشی از کوروناویروس شده است یک چالش مداوم برای شبکه های اجتماعی است. ادعاهای دروغین که مردم را تشویق به نوشیدن آب ژاول یا نه پوشیدن ماسک می تواند مضر به سلامت مردم است. با وجود این تلاش ها تئوری های توطئه و مضر همچنان به گسترش در سایت های رسانه های اجتماعی.

screen-shot-2020-05-11-at-10-50-38-am.png

توییتر برچسب هشدار دهنده را هدایت کاربران به اطلاعات بیشتر.


توییتر

توییتر گفت جدید برچسب ها و پیام های هشدار دهنده را ارائه اطلاعات بیشتر و متن در مورد گمراه کننده توییتهایی رویکردی است که در خط با, چگونه سایت های دیگر مانند Facebook اداره اطلاعات غلط.

“حرکت رو به جلو ما ممکن است استفاده از این برچسب ها و پیام های هشدار دهنده برای ارائه توضیحات اضافی و یا توضیحات در شرایطی که خطرات ناشی از آسیب های مرتبط با یک صدای جیر جیر در حال کمتر شدید اما در جایی که مردم هنوز هم ممکن است اشتباه یا گمراه محتوا گفت:” یوئل راث توییتر سر از سایت صداقت و نیک ترشی که سران این شرکت سیاست های عمومی در یک پست وبلاگ.

اگر اطلاعات در صدای جیر جیر است نادرست یا گمراه کننده است اما یک احتمال ایجاد “نسیم” آسیب توییتر را برچسب tweet به جای حذف آن. این شرکت خواهد شد اضافه کردن یک برچسب و یک هشدار به ادعا می کند که در حال رقابت و یا ناشناخته است اما احتمال باعث آسیب شدید. توییتر نمی خواهد به هر گونه اقدام اگر اطلاعات نشده است و برای تایید به عنوان درست یا غلط.

در این هشدار اطلاع کاربران توییتر را ببینید یک پیام که می گوید “برخی یا همه محتوای به اشتراک گذاشته شده در این توییت درگیری با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی در مورد COVID-19” به دنبال یک لینک برای کسب اطلاعات بیشتر. یک label نمایش داده شده در زیر جیر جیر یک لینک که می گوید “دریافت حقایق در مورد COVID-19” که به طور مستقیم با کاربران به اطلاعات بیشتر.

هفته گذشته توییتر و دیگر شبکه های اجتماعی بودند دست و پنجه نرم کردن با ویروسی که شامل تئوری های توطئه های مختلف در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس. بر خلاف Facebook یا YouTube, Twitter نمی حذف ویدئوها اما مشخص شده لینک به این ویدئو به عنوان نا امن.

این شرکت با حذف توییتهایی که شامل مضر coronavirus اطلاعات غلط از سیاستمداران از جمله رییس جمهوری برزیل Jair Bolsonaro و جمهور ونزوئلا نیکولاس مادورو.

در حال حاضر در حال پخش: سازمان دیده بان این: Walmart فروش Vudu, Facebook حذف اطلاعات غلط…


1:35

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر