“آنها به طور موثر می تواند سرزنش Covid برای همه چیز”: چه coronavirus وسیله ای برای مبارزه با تروریسم در اروپا مذاکرات

Wمرغ اتحادیه اروپا و بریتانیا تجارت مذاکره کنندگان برای اولین بار ملاقات در بروکسل در یک روز بارانی در اوایل ماه مارس تاثیر coronavirus شد تا حد زیادی محدود به بطری اضافی دست sanitiser روی میز در مرکز کنفرانس. اما دو ماه در این بیماری همه گیر اتحادش را تغییر سیاسی مفروضات زیر بنای بعد از هفت ماه از Brexit مذاکرات – اگر نه احزاب در ” موقعیت.

این هفته مذاکرات دوباره با حدود 200 مقامات ورود به کنفرانس ویدئویی با یکدیگر در مورد نکات ظریف از اتحادیه اروپا و بریتانیا تجارت است. اما با وجود زمان محدود در دسترس را به این نتیجه یک قرارداد آن در زمان هفته به توافق برسند به جلو بروید با کنترل از راه دور مذاکرات – با دو برنامه ریزی شده “دور” را لغو و در این میان.

شده است وجود دارد برخی از اختلاف در مورد آنچه به نگه دارید تا در ویدئو کنفرانس شروع شد. برخی از گزارش ها پیشنهاد کرده بود که کمیسیون اروپا طرف بیشتر شک و تردید است که رفتن آنلاین می تواند جایگزین در اتاق مذاکرات است. اما یکی رسمی اتحادیه اروپا اصرار دارد که “آن را مخالف دقیق بود”.

“در واقع آن را به انگلستان آنها نیست بنابراین مطمئن شوید که در مورد روند انجام این کار و امنیت آن” آنها بگویید مستقل. اختلاف بر سر چه چیز رفت آشنا خواهد بود به هر کسی که شده است به شرح زیر Brexit مذاکرات پس از آغاز.

هر کس که برگزار می شود همه چیز تا هر دو طرف در نهایت حل و فصل با استفاده از WebEx سازمانی-کلاس ویدئو کنفرانس مجموعه تولید شده توسط شرکت نرم افزاری سیسکو با قوی تر امنیت از کلاس تجاری برنامه های کاربردی مانند زوم و اسکایپ.

یکی UK منبع نزدیک به مذاکرات می گوید ویدئو کنفرانس تبدیل به “اساسا خوب” و حتی پیشنهاد شده بود “کارآمد” در برخی موارد.

“هنگامی که شما در حال انجام یک دور [فرد] شما را به نگه داشتن تعداد زیادی از مردم حلق آویز در اطراف خود کمی از بحث” آنها گفت و اشاره کرد که این درست نیست آنلاین. هر دو طرف نیز مشتاق به استرس است که آنها ساخته شده با استفاده از زمان است که گرفته شده است تا با لغو مذاکرات با تبادل متون حقوقی که کمک به روشن شدن هر یک از دیگران’ views.

اما حتی کسانی که مثبت در مورد ویدئو کنفرانس اعتراف آن است که “دشوار است به تکرار جو” از چهره-به-چهره مذاکرات است. در مذاکرات بین المللی از همه نوع چیزی است که اغلب به نام “راهرو دیپلماسی” نقش مهمی ایفا می کند: خارج از ساختار مذاکرات بیشتر وجود دارد اتاق را برای انعطاف پذیری و احتمالا خلوص و صداقت. که نه محسوس.

“شما یا باید آن را یا شما نیست” یکی بروکسل رسمی می گوید. “شما می توانید سعی کنید و تکرار آن شوید اما آن ها یکسان نیست و نمی توان آن را همان تا زمانی که ما می توانید به بازگشت به مذاکره چهره به چهره است.

“شما نیاز به در یک اتاق با مردم به مذاکره و فراموش نکنید که آن را نه فقط در هر دو طرف پشت یک صفحه نمایش اما هر کس به صورت جداگانه در پشت یک صفحه نمایش در خانه های خود را به طوری که آن را حتی سخت برای هر دو طرف به صحبت کردن با یکدیگر.”

“ما در حال انجام آن می گوید:” سام لاو محقق ارشد و تجارت متخصص در مرکز اصلاحات اروپا. “همه ما می دانیم آنچه محدودیت وقتی که می آید به نهفته. شما از دست دادن همه تعامل غیر رسمی. فقط با شخصیت های تعامل شما یک درک خیلی بهتر از شخص شما در حال صحبت کردن به.

“و شما می توانید چت در مورد عادی همه چیز به خوبی و آن را فقط می سازد تا کار بهتر ارتباط: مشکل با رسمی videoconferences است که هیچ وقت فقط برای صحبت کردن در مورد ‘چگونه کودکان و نوجوانان? این نوع از مکالمات در واقع ایجاد یک فضای بهتر.”

شاید پس کار زوم نوشیدنی می تواند شکستن بن بست? “ما نمی ریزی هر چیزی شبیه به آن – هنوز” انگلستان منبع می گوید.

کمی frostier مذاکرات در سطح فنی ممکن است در نهایت بزرگترین مشکل که coronavirus باعث شده است ، سیاست چسبیده امتیاز بین دو طرف به خوبی شناخته شده و اذعان کرد هر دو تیم: در ماهیگیری سطح میدان بازی برای مقررات نقش دادگاه عدالت اروپا پایبندی به کنوانسیون اروپایی حقوق بشر و حکومت از معامله.

همه این مسائل سیاسی: مذاکره کنندگان نشستن و رفتن را از طریق متنی تنها می تواند خیلی پیشرفت – که آیا آنها دوستان و یا نه. ناظران از مذاکرات می گویند تماس های سیاسی باید ساخته شود و آنها باید ساخته شده توسط سیاستمداران.

این اثر قابل توجهی از این بیماری همه گیر. دولت بریتانیا ندارد, سیاسی, پهنای باند را خواستار مبارزه با تروریسم در اروپا در حال حاضر: تمرکز در وست مینستر که در تمام سرمایه های ملی است که قاطعانه در برخورد با Covid-19 شیوع. این درست است که بسیاری دیگر از سرمایه های ملی نیست و تصمیم به تغییر مجدد ترتیب روابط خود را با همسایگان خود در دقیقا همان زمان که همه گیر و یا بنا سیاسی خود شهرت در چسبیدن به یک جدول زمانی سفت و سخت.

“بالای دولت فقط متمرکز بر مذاکرات در حال حاضر – به درستی – آنها در حال برخورد با این بیماری همه گیر و خرید اینترنتی; بوریس جانسون بوده است ناخوش می گوید:” لاو.

“بنابراین ما باید این موضوع را با این مذاکرات که در آن تمام تصمیمات واقعی که باید انجام شود به منظور انعقاد توافقنامه تجارت آزاد در مورد مسائل مانند کمک های دولت, سطح, زمین, نقش, دادگاه, دادگستری – بزرگ سیاسی گوشتی مسائل. آنها نه مسائل فنی.

“آنها نه در جایی که در آن دیوید فراست و مذاکره کنندگان فقط می توانید پیدا کردن برخی از ترفند هوشمندانه و شما آن را انجام داده ایم, این, بزرگ تصمیم گیری های سیاسی است که نیاز به یک تغییر البته از انگلستان است.

“ما در یک محل که در آن ما حتی فکر کردن در مورد آن است. به منظور رسیدن به یک نقطه که در آن شما می توانید آن را به خطر انداخته شما باید برای رفتن از طریق بسیاری از آموزگاران من فکر می کنم, و در حال حاضر همه تمرکز بر Covid-19. که خوب است.”

بوریس جانسون بیمار شده است و از عمل در طول همه گیر (PA)

برای کشور و حتی سیاسی در فضای فوقانی به بحث این پرسش که وضعیت سیاسی در انگلستان را مجبور به بازگشت به چیزی مانند سال گذشته با Brexit مسلط امواج رادیو و تلویزیون. به عنوان آن است که دولت بریتانیا شده است پرده که آن مستقر 47 مقامات از Brexit وظایف به مبارزه با آتش سوزی در جای دیگر در دولت به دلیل بیماری همه گیر.

با این در ذهن آن قابل توجه است که هر دو طرف موافق coronavirus واقعا تغییر ذهن هر کسی در مورد هر چیزی – حداقل به طور رسمی. به جای باد باد از اختلال از طریق احزاب مواضع آنها به طور موثر قرار داده شده است در عمق یخ به عمل توسط مذاکره کنندگان رفتن را از طریق حرکات در حالی که سیاستمداران مقابله با چیز دیگری است.

“این روش بیشتر یا کمتر همان می گوید:” یکی از اتحادیه اروپا شد. “من نمی خواهد فکر می کنم آنها کاملا تغییر به دلیل coronavirus ندارد.”

یک دولت بریتانیا منبع نزدیک به مذاکرات موافق است: “من فکر نمی کنم این بحران باعث می شود هر گونه تفاوت به آن صادق باشد. من حس که Barnier خود را می خواهم برای دریافت یک معامله و حس کردم که قبل از بحران آغاز شده است.”

اما مقامات آگاه هستند که تماس های سیاسی نیاز به ساخته شده است که نخست وزیر و کابینه خود را برای گرفتن دست خود را کثیف در نهایت.

“او را در برخی از نقطه نیاز به درگیر” دولت بریتانیا منبع می گوید. “من فکر نمی کنم ما در آن نقطه است. او نیاز به درگیر شدن در زمانی که ما در حال حل و فصل و یا برخورد با حساس ترین جنبه های سیاسی از این مذاکره است.”

این منبع حدس است که نخست وزیر ممکن است عقب سر خود را بر روی مبارزه با تروریسم در اروپا در اجرا به “انبار را” برنامه ریزی شده برای اواسط ماه ژوئن که در آن تصمیم گیری در یک فرمت در دوره گذار نیاز می شود ساخته شده و بوریس جانسون می نشینم با رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen – احتمالا توسط ویدئو کنفرانس.

“در اجرا تا که او را من تصور می خواهید به درگیر در شکل دادن به متن برای آن که” انگلستان منبع اضافه می کند توصیف آن به عنوان یک سیاسی “ایستگاه بین راه”.

میشل Barnier خواستار پیشرفت در مذاکرات Brexit

این سوال را از یک فرمت است که احسان یکی. بر اساس توافق نامه امضا شده توسط بوریس جانسون دوره گذار می تواند تمدید شود تا دو سال اما این فرمت باید مورد توافق در ماه ژوئن به کسب و کار در هر دو طرف از کانال زمان برای آماده شدن برای واقعی لبه صخره در ماه دسامبر.

بوریس جانسون point-blank حاضر به در نظر گرفتن تاخیر بیشتر با وجود نوشتن توانایی گسترش در خود قرارداد. در حالی که پسوند بند در اصل توافق ترزا ممکن است اتحادیه اروپا اصرار دارد که نخست وزیر جدید این تیم رفت و از طریق همه چیز “خط به خط” نگه داشته و آن را در وجود دارد. جایگاه دولت است که در نتیجه بالا بردن چند ابرو در سراسر این قاره است.

چگونه coronavirus تاثیر می گذارد این سوال را از یک فرمت است که به لحاظ سیاسی پیچیده است. یک روش ساده این است که یک بیماری همه گیر است که دقیقا همان نوع از معقول بهانه ای برای تاخیر عملی دولت, دیدن, مذاکرات در گیر ممکن است به دنبال. نظرسنجی پس از نظرسنجی نشان داده عمومی بصورتی پایدار و محکم حمایتی و کاملا درک درستی از یک فرمت با توجه به همه گیر وضعیت: آخرین نظرسنجی از ناظر انتخابات Focaldata دارای 66 درصد از رای دهندگان حمایت از یک تاخیر از جمله 48 درصد از رای دهندگان محافظه کار و 45 درصد از مبارزه با تروریسم در اروپا طرفداران حزب.

“تنها سوال که در حال حاضر این است که چه بوریس جانسون میخواهند انجام دهند چرا که اگر بوریس جانسون تصمیم می گیرد آن را در منافع سیاسی خود به گسترش انتقال من هیچ شکی ندارم که او می تواند آن را به فروش می گوید:” تجارت متخصص سام لاو.

“اگر او در تلویزیون و می گویند:” من می دانم که من گفت: ما قرار بود به این همه انجام می شود و داستد تا پایان سال, اما به همه گیر خورده است تا مقدار زیادی از زمان و ما فقط در حال رفتن به نیاز به یک کمی طولانی تر, من مطمئن هستم که همه شما درک’ 90 درصد از جمعیت خواهد بگو آره عادلانه به اندازه کافی”.

“شما می خواهم که چند دورافتاده که گله اما آنها می شود همان مردم او کردم کلی انتخابات به نگرانی در مورد سال. البته او می تواند ذهن خود را تغییر دهید در این, و من در واقع فکر می کنم او یک دلیل معتبر برای انجام این کار است. پس از آن هنوز هم ممکن است ما را ببینید.”

در واقع کلبی ممکن است اشاره می کنند که دولت انگلستان است و در هر فرصت در چهار سال گذشته آن را تکذیب کرد که تا کنون گسترش هر چیزی برای انجام با مبارزه با تروریسم در اروپا و سپس به همان اندازه همیشه طولانی در تاریخ و زمان آخرین دقیقه.

اما هر یک از آن زمان انگلستان را در استراتژی بود که همیشه به کسی دیگری گزاف گویی آنها را به تاخیر: معمولا مجلس. با یک اکثریت پارلمانی و coronavirus بحران غرق کردن مورد نیاز, سیاسی, خلق و خوی, موسیقی, آن سخت است برای دیدن چگونه دولت می تواند به نظر می رسد مجبور به تمدید این زمان. حتی کار را Keir Starmer روز دوشنبه حاضر به انجام این افتخارات و گفت او خواستار تاخیر و نه “مذاکرات تکمیل شد و به سرعت به عنوان امکان پذیر است”.

این وضعیت منجر به دیگری بسیار نظریه های مختلف در مورد چگونه Covid-19 ممکن است تحت تاثیر سیاست در یک فرمت است.

“من فکر می کنم که بریتانیا سیاستمداران و دولت قطعا تصمیم گرفت که Covid رفتن به سرزنش برای همه خرید اینترنتی از Brexit و درک من از این است که آنها نمی خواهند به کشیدن مذاکرات به 2021 چرا که آنها به طور موثر می تواند سرزنش Covid برای همه چیز” اتحادیه اروپا تجارت کمیسر فیل هوگان theorised در هفته گذشته است.

تحت این حساب که در گردش است که بسیار در وستمینستر به عنوان آن را در بروکسل بدون معامله نمی تواند مانند یک معامله بزرگ به این دلیل که اقتصاد بریتانیا در حال حاضر در بخش مراقبت های ویژه با تشکر از coronavirus مستند. چه چند درصد از تولید ناخالص داخلی بین دوستان ؟ اما این خط فکر لاو سام می گوید, می تواند یک اشتباه سیاسی و همچنین به دلایل اقتصادی.

“سوال برای دولت بریتانیا می شود” آیا ما واقعا می خواهید یکی دیگر از ضربه دوباره به طوری که نزدیک به Covid شوک? و استدلال من خواهد بود ” چرا ما می خواهیم به انجام این کار؟’,” او می گوید:.

“این استدلال است که شاید Covid-19 شوک اقتصادی خواهد ماسک هیچ گونه تاثیر منفی از مبارزه با تروریسم در اروپا و به طور بالقوه اما در واقع شوک که از مبارزه با تروریسم در اروپا متفاوت هستند به کسانی که از Covid-19 بنابراین من فکر می کنم این امر می تواند بسیار احمقانه است. اما پس از آن من هستم و نه مسئول.

“چه Brexit آن را ندارد آن را ایجاد موانع جدید و اصطکاک در تامین مواد غذایی زنجیره ای و خواهد شد که در بالا اضافی به مشکلات موجود. چشم پوشی از ارقام تولید ناخالص داخلی و مانند آن, اما یک روز تاثیر ورودی های جدید و روش وجود دارد که در جای خود قرار داده در بنادر از ورود و خروج از کشور منجر خواهد شد به برخی از لحظه های تلویزیون – به عنوان در شما زنده فیلم از کامیون حمایت از دوور. که خود را متمایز از Covid-19.”

اتحادیه اروپا به نوبه خود گفته است که خوشحال است به منظور تسهیل در فرمت – اما آگاهی از وضعیت سیاسی در انگلستان است. ایرلند معاون نخست وزیر سیمون Coveney هیزم اتحادیه اروپا معمای در روز جمعه.

“من نمی تواند بالا بردن انتظارات در اطراف دولت بریتانیا موافقت به دنبال زمان بیشتری است. اگر ما در حال رفتن به هر گونه شانس متقاعد کردن آنها به زمان بیشتری پس از آن ما نیاز به مراقب باشید در مورد چگونه ما را که به دلیل خواهان آن را از آنها … تقریبا به عنوان یک امتیاز به اتحادیه اروپا است که قطعا راه را برای انجام آن است.”

چگونه ممکن است که کار در عمل ؟ به دور از دوربین های اتحادیه اروپا محتاط استراتژی برای کمک به دولت انگلستان حرکت به سمت توسعه اگر آن را انتخاب کند.

“من فکر می کنم این نقطه است که ما شده ایم ساخت است که شما لازم نیست که به درخواست تمدید شما فقط باید به توافق هر دو طرف” اتحادیه اروپا رسمی نزدیک به مذاکرات می گوید مستقل. “این برای تلفن های موبایل احمقانه, اما هیچ کس به درخواست یکی از ما فقط باید به طور مشترک به توافق برسند و آن را ندارد به هر کسی تقصیر… من می دانم که این نکات دقیق وظریف.”

یک شات ؟ شاید اما یک فراهم می کند که باریکترین دهانه می دهد و جانسون برخی از فضای بیشتری برای مانور سیاسی. متناوبا, دولت بریتانیا می تواند به سادگی اجازه دهید این مهلت با تصویب در حال حاضر و امیدواریم که آن را می توانید خم قوانین در دسامبر اگر یک فرمت است که واقعا مورد نیاز پس از آن. وجود دو مکتب فکری در این: خوش بینانه است که می گوید یک راه خواهد یافت اگر آن مورد نیاز است و یک تردید یکی که اشاره می کند که انعطاف ناپذیر معاهدات را ناشی از مشکلات بزرگتر در گذشته از موانع تعرفه و سهمیه.

اما یکی UK منبع نزدیک به مذاکرات فکر می کند Covid-19 در واقع باعث می شود یک فرمت و حتی بیشتر غیر قابل هضم و اصرار دارد که آنها جدی در مورد عدم تمایل به تاخیر بیاندازد. بلندی همه گیر بسته نجات پخته شده در اتحادیه اروپا آنها استدلال می کنند می تواند نوید بخش یک تغییر اساسی در اتحادیه اروپا است که بریتانیا هرگز برای امضا.

“آنها می توان به طراحی انواع قوانین جدید برای 27 – ما نمی دانیم که آنچه آنها در حال رفتن به آنچه که آنها در حال رفتن به هزینه و یا اینکه آیا آنها در حال رفتن ما با توجه به شرایط” دولت بریتانیا منبع گفت. “به نظر نمی رسد معقول برای ما محدود می شود به یک وضعیت غیر قابل پیش بینی.” این وضعیت البته در حال حاضر بسیار غیر قابل پیش بینی.

“من نه در اردوگاه از مردم – و من باید بگویم دیگر افرادی که به دنبال مذاکرات تجارت نیز در این – که فکر می کنم مذاکرات تجاری نیاز به یک زمان طولانی. من فکر نمی کنم واقعا وجود دارد هیچ دلیل فنی که چرا آنها را به مدت هفت سال به عنوان مثال می گوید:” تجارت متخصص لاو.

“می تواند توافقنامه تجارت انجام می شود در این سال حتی با زمان از دست رفته? البته می توان آن را فقط نیاز به تصمیم گیری های سیاسی ساخته شود و آن را به تصمیم در انگلستان در خاص است که آنها در حال رفتن به ناراحتی چند حوزه. سپس آن را می تواند انجام شود.

“است که هنوز هم وجود دارد زمان به آن را انجام دهد در این سال ؟ آره, البته, وجود دارد, من فقط فکر می کنم آن را انبوه غیر مسئولانه به انجام آن در این سال به دلیل شما درخواست کسب و کار برای انطباق با یک تغییر بزرگ – که آیا یک توافق یا نه – درست پس از آنها تا به حال برای مقابله با عواقب جهانی همه گیر و رکود است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر