screen-shot-2020-05-11-at-2-42-39-pm.png

زمانی که دفتر بازیگران نشان می دهد تا خود را در زوم عروسی.

برخی از خبر خوب/YouTube

این داستان زیبا که توسط John Krasinski برخی از خبر خوب یوتیوب نشان می دهد دایره کامل آمده است. مانند اخبار مثبت نشان می دهد افتتاحیه قسمت, قسمت 7 ما به ارمغان آورد یکی دیگر از دفتر تجدید دیدار این زمان های کاملا همه — از Steve Carell به Jenna Fischer به Mindy Kaling.

مجازی هم آمد در جشن, مریلند, زن و شوهر سوزان و جان نامزدی. جان پیشنهاد به سوزان با بازآفرینی جیم زانو خم به پم در خارج از یک ایستگاه پمپ بنزین در دفتر.

برای گرفتن بیعت به سطح بعدی Krasinski آورده Jenna Fischer به عنوان ندیمه (10:10) همراه با “برخی از خانواده من است.” بازیگران از دفتر پس از آن نشان داد تا به رقص برای همیشه توسط Chris Brown.

دیدن Jenna Fischer, Steve Carell, Rainn Wilson, Ed Helms, Mindy Kaling, B. J. Novak, Angela Kinsey, برایان Baumgartner, Phyllis Smith, Kate Flannery, Creed Bratton, اسکار Nunez و Ellie Kemper در 15:05.

قبل از همه که Krasinski همسر امیلی بلانت به حال در باز کردن نمایش انجام بهترین Krasinski تصور لهجه آمریکایی و اما به طول انجامید کمتر از یک دقیقه قبل از Krasinski لگد او را از خود مجری صندلی.

سنگ اما پس از آن نشان داد به گزارش آب و هوا است که زیبا می بینم. “به نظر می رسد بسیار خوب,” او می گوید: در 3:30 تکرار Ryan Reynold خلاصه از هفته گذشته.

شما همچنین می خواهید پیدا کردن یک عملکرد از کشور خواننده Zac Brown (10:50) که آورده ویژه زن و شوهر و همچنین Krasinski به اشک با خصوص نوشته آهنگ برای مناسبت.

آیا به نفع خودتان و گرفتن بیشتر از برخی از خبر خوب بعدی یکشنبه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de